15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 celkom fialových nechtových návrhov a nápadov

Fialová je taká obľúbená farba v móde a kráse. To nie je prekvapenie, pretože je z čoho vyberať toľko ohromujúcich odtieňov. Jednoduchý spôsob, ako dodať svojmu vzhľadu fialovú farbu, je nechtami. S peknou farbou je možné vytvoriť toľko úžasných nechtových vzorov. Aby sme vám poskytli inšpiráciu na nechty, našli sme 21 vzorov fialových nechtov. Nájdete tu žiarivé nechty, glam nail art a mnoho ďalších. Fialová mani existuje pre každého a existujú aj nechty, ktoré sa hodia na každú príležitosť!

1. Nápad na iskrivý fialový necht

Prvá myšlienka nechtov, ktorú vám musíme ukázať, je iskrivá, roztomilá a ľahko sa nosí. Každý klinec je nalakovaný lakom Color Club, odtieň Celestial. Ako vidíte, je to jasný a krásny odtieň fialovej. Jednoducho namaľujte všetky nechty na farbu podobnú tomu, ktorý uvádzate v manuáli, alebo ním vytvorte úžasné nechtové umenie.

Iskrivo fialový nápad na nechty

Zdroj: @badgirlnails

2. Ametystový necht čl

Nevieme o vás, ale milujeme kryštály, najmä purpurové ako Amethyst. Tento ďalší dizajn nechtov bol inšpirovaný magickým kryštálom Ametyst. Za týmto účelom sú všetky nechty fialové a všetky majú efekt opálového mramoru. Každý klinec je tiež ozdobený zlatou fóliou. Je to mystická manikúra a návody na toto umenie na nechty nájdete online.

Ametyst Nail Art

Zdroj: @superflynails

3. Nahé a fialové nechty Ombre

Ombre sa stala tak populárnou v nail art a s takýmto dizajnom vidíme, prečo! Tu máme krásne nechty do rakvy. Spodok nechtu v blízkosti kutikuly je nahý, potom sa farba zmení na pastelovo purpurovú. Farby sú ohromujúce a prechod medzi odtieňmi je plynulý. Online návody na ombre nail art si môžete prezrieť online. Nie je to také ťažké, ako môžete použiť špongiu.

Pastelové fialové nechty Ombre

Zdroj: @_zvolené

4. Nahé nechty s fialovými V tipmi

Ak hľadáte trendový spôsob nosenia purpurovej, potom je to pre vás. Táto manikúra ponúka dlhé nechty v tvare rakvy. Všetky nechty sú nahé s purpurovými hrotmi v. Je to štýlový spôsob nosenia purpurovej farby a špičky v sú výrazom v porovnaní s klasickým tvarom špičky. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo použiť iný odtieň fialovej. V tipy je možné vytvoriť pomocou pásky na nechty.

Nahé nechty s tipmi na fialové V.

Zdroj: @chaunlegend

5. Multi Tone Purple s Glam Glitter

Neviete sa rozhodnúť, ktorú fialovú farbu vyskúšať? Ak áno, prečo si ich pár neobuť ?! Môžete vytvoriť niečo také. Pri tejto mani je každý necht namaľovaný v inom odtieni fialovej. Existuje tiež jeden iskrivý prízvuk. Milujeme tento viacfarebný vzhľad, pretože je jedinečný a super štýlový. Môžete použiť akékoľvek purpurové odtiene a môžete sa vytvárať s trblietkami alebo bez nich.

Viacfarebné purpurové rakvové nechty

Zdroj: @laurenannellis

6. Svetlofialové ombre a kvety

Ďalší nápad na nechty je pekný a štýlový. Každý klinec je nahý so svetlofialovým ombre. K dispozícii je tiež jeden prízvuk klinec, ktorý ponúka úžasné biele kvety a kamienky. Jemná fialová farba a kvety sú tak nádhernou a ženskou kombináciou. Takáto mani je ideálna na jar a leto. Vyskúšajte tento dizajn alebo môžete ombre nosiť bez kvetov a vytvoriť jemnejší vzhľad.

Svetlo fialové nechty s kvetmi

Zdroj: @sheadbeauty

7. Ohromujúce tmavofialové rakvové nechty

Táto ďalšia mani je jednou z našich obľúbených! Tu máme veľmi dlhé rakvové nechty a každý z nich je natretý tmavým a lesklým fialovým odtieňom. Tvar, dĺžka a farba nechtov je také úžasné kombo. Spolu vytvoria takéto vyhlásenie. Nechty, ako sú tieto, budú skvelé na jesenné a zimné sezóny, večierky a tiež na Halloween. Môžete to znova vytvoriť alebo použiť podobnú farbu na akúkoľvek dĺžku a tvar nechtu.

Ohromujúce tmavofialové rakvové nechty

Zdroj: @chaunlegend

8. Glitzy Purple Nail Designs

Máte radi funky nail art a veľa blingu? Ak áno, mohlo by to byť pre teba perfektné! Niektoré z nechtov sú matne purpurové s kamienkami, jeden necht je trblietavý a dokonca existuje aj mramorové nechtové umenie. Máme to radi, pretože je to zábavné, jedinečné a kreatívne. Táto mani by bola ideálna na leto a prázdniny. Môžete to znovu vytvoriť pomocou purpurového a matného lesku a samozrejme iskrivých kamienkov. Sú dostupné online.

Fialový trblietavý necht na rakve

Zdroj: @riyathai87

9. Pastelové purpurové matné nechty

Matné nechty sú ďalším obľúbeným nechtovým dizajnom. Tu vám ukážeme pekne fialovú verziu. Tieto nechty sú väčšinou pastelovo purpurové s matným povrchom a je tu tiež prízvuk, ktorý je nahý s trblietavými striebornými a ružovými zlatými kamienkami. Je to taký ohromujúci a štýlový dizajn. Ak ste chceli obnoviť vzhľad, budete potrebovať matný vrchný náter. Kamienky sa ľahko nanášajú pomocou lepidla na nechty. Tento dizajn nechtov je ideálny na jar a Veľkú noc.

Matné pastelové fialové nechty

Zdroj: @vanessanailzfeatures

10. Iskrivo purpurové nechty s Glam Nail Art

Okúzlite svoje nechty fialovým dizajnom, akým je tento. Pre tento vzhľad máme dlhé nechty, ktoré sú namaľované v krásnom fialovom odtieni s niektorými nahými a iskrivými detailmi. Takmer každý necht je tiež ozdobený farebným leskom. Glitter a nail art spolu krásne vyzerajú. Takáto mani by bola ideálna pre špeciálnu príležitosť. Môžete vytvoriť podobný vzhľad na akomkoľvek tvare a dĺžke nechtov.

Iskrivo purpurový dizajn nechtov

Zdroj: @amanda.sudolll

11. Fialové nechty s motýľmi

Ďalej vám ukážeme roztomilú a živú mani. Všetky nechty sú lakované pastelovo fialovou farbou a na zvýraznenie nechtov umelec použil obľúbené motýľové nálepky a niekoľko kamienkov. Je to pekný a jedinečný vzhľad, ktorý musíte nosiť na jar. Aké laky na nechty boli použité, si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke.

Roztomilý motýľový dizajn nechtov

Zdroj: @ivynailss

12. Chromovaný dizajn rakvy na nechty

Ak hľadáte dizajn, vďaka ktorému budete vyčnievať z davu, potom je to pre vás to pravé! Každý necht ponúka iné umenie, ktoré zahŕňa ombre, chróm, kvety a ďalšie. Je to jedinečná, umelecká a trendová mani. Niečo také je perfektné pre dámy, ktoré radi robia vyhlásenia. Obnovte celý vzhľad alebo vyskúšajte jeden alebo dva z návrhov, ktoré sa vám najviac páčia.

Umelecký dizajn nechtovej rakvy

Zdroj: @riyathai87

13. Krásne fialové mramorové nechty

Milujeme tento ďalší nápad na nechty! Tu máme fialové ihličkové klince a každý je ozdobený úžasnou farbou a mramorovým efektom. Farby sú úžasné a celková manikúra je taká zábavná a roztomilá. Takýto dizajn je skvelý pre tých, ktorí radi nosia zábavné a žiarivé nechtové umenie. Tento vzhľad je možné vytvoriť na akejkoľvek dĺžke a tvare nechtu. Máme radi pop trblietok, ktoré skutočne oživujú dizajn.

Fialové mramorové ihlové klince

Zdroj: @dymenails

14. Docela purpurové gradientové nechty

Nasledujúci nápad na nechty ponúka viac gradientového umenia. Tentoraz nechty začnú tmavnúť a potom sa zmiešajú do svetlejších odtieňov fialovej. Je to nádherný dizajn a milujeme použité tmavšie odtiene. Je to elegantný a ľahko nositeľný gradient, ktorý pristane každému. Aké leštidlá boli použité, si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke. Znovu to vytvorte, alebo si môžete vylepšiť manikúru kamienkami alebo trblietkami.

Docela fialové gradientové nechty

Zdroj: @badgirlnails

15. Fialové chrómové nechty

Vyjadrite sa k ihličkovým klincom, ako sú tieto! Niektoré nechty sú jednoducho matné fialové a ostatné majú purpurový chróm. Akcentný klinec má sivobielu základňu a purpurovú fóliu. Je to ohromujúca mani a na všetkých nechtoch môžete vyskúšať celý vzhľad alebo len jeden dizajn. Tak či onak, tento ostrý tvar nechtov dodá fialovej farbe wow faktor.

Fialové chrómové nechty

Zdroj: @nail_poisk

16. Krátke fialové nechty

Rozžiarte svoje nechty trblietkami a striebornými ozdobami. Môžete vytvoriť niečo také. Tu máme fialové nechty ombre. Každý z nich je ozdobený strieborným diamantom. Existuje tiež jeden iskrivý prízvuk. Milujeme to, pretože strieborný diamant skutočne skrášľuje mani a dodáva mu trendový vzhľad. Takéto ozdoby si môžete kúpiť online v akomkoľvek tvare a farbe. Obnovte to alebo vyskúšajte svoj vlastný funky dizajn.

Krátke fialové nechty so striebornými leskmi

Zdroj: @amvpnails

17. Tmavofialové matné nechty

Ďalej vám ukážeme roztomilý a jednoduchý nápad. Tu máme tmavo fialové nechty s matným povrchom. sú tam aj dva prízvukové klince v strieborných trblietkach. Skúste podobný vzhľad alebo na akcentné nechty môžete použiť akúkoľvek farbu. Kombinácia zlatej a fialovej farby by bola tiež skvelá. Online návody, ako vytvoriť matné nechty, si môžete prezrieť.

Matné tmavofialové nechty

Zdroj: @nail_sunny

18. Fialové trblietavé rakvy na nechty

Nasledujúca myšlienka predstavuje krajšie a štýlovejšie umenie nechtov. Tentoraz sú nechty svetlo fialového odtieňa so štyrmi iskrivými nechtami s prízvukom. Dva, ak majú nechty tiež nejaké drobné kamienky. Je to úžasný dizajn a milujeme kombináciu farieb. Podobný vzhľad môžete vytvoriť s akýmkoľvek fialovým odtieňom.

Fialové trblietavé rakvové nechty

Zdroj: @klince.xmxnx_

19. Trendy tmavofialové a nahé nechty

Nude and purple je trendová farebná kombinácia. Neberte to len tak, vyskúšajte túto mani. Niektoré nechty sú nahé a niektoré majú tmavofialový odtieň. Jeden klinec je tiež ozdobený funky purpurovým vzorom. Takýto dizajn je odvážny, jedinečný a trendový. Bude vyhovovať každému a bude vyzerať úžasne na všetkých dĺžkach a tvaroch nechtov.

Trendové fialové a nahé nechty

Zdroj: @nailsrnd

20. Čierne, fialové a zlaté nechty s gradientom

Máte radi gradientové nechtové umenie? Ak je to tak, musíte vidieť tento ďalší nápad. Pre tento gradient je necht v blízkosti kutikuly iskrivo zlatý, potom sa farba zmení na purpurovú a nakoniec sú nechty na špičkách čierne. Toto je upírska mani, ktorá by bola ideálna na jeseň a Halloween. Znovu vytvorte toto alebo vyskúšajte kombináciu rovnakých farieb bez iskry, aby ste získali jemnejší vzhľad.

Čierne, fialové a zlaté gradientové nechty

Zdroj: @badgirlnails

21. Krásny ružový a purpurový dizajn nechtov

Posledný dizajn nechtov je pekný a lesklý! Niektoré nechty majú žiarivo purpurový odtieň a ostatné sú jemne ružové s trblietavými bozkami. Fialová a ružová je taká ohromujúca farebná kombinácia. Znovu vytvorte toto alebo môžete použiť rôzne odtiene oboch farieb. Skúste si kamienky ponechať, pretože dodávajú nechtom wow faktor!

Fialové a ružové rakvy na nechty

Zdroj: @nailsby_evon

Dúfame, že ste našli fialový dizajn nechtov, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire