15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 roztomilých farieb a trendov vlasov na rok 2021

Všetci sme tam boli, keď sa pozriete do zrkadla a máte plné zuby vlasov. Nuž, farba vlasov je najlepší spôsob, ako tento problém vyriešiť! Nová farba vlasov môže vlasy zdvihnúť a dodať im nový život, zatiaľ čo výraznejšie farby vlasy úplne premenia, takže sú zábavné a báječné. Ak uvažujete o novej farbe v roku 2021, čítajte ďalej, pretože máme 23 roztomilých farieb a trendov, ktoré musíte vidieť. Máme všetko od prirodzene vyzerajúcich farieb, ako sú blond až po ružovú cukrovú vatu. Existuje farba, ktorá pristane každému a tie dodajú vašim vlasom štýlovú premenu, vďaka ktorej budete vyzerať a cítiť sa skvele!

1. Roztomilá ružová farba vlasov

Prvá myšlienka farby vlasov, ktorá by vám chcela ukázať, je ružová a veľmi roztomilá! Túto farbu stylista opísal ako ružový jed. Vlasy majú rôzne ružové odtiene od korienkov po končeky. Milujeme ružové tóny, pretože sa navzájom dokonale dopĺňajú a robia vyhlásenie. Táto farba vlasov je ideálna na leto.

Roztomilý ružový nápad na farbu vlasov

Zdroj: @cryistalchaos

2. Ľadová kráľovná

Blonde je jednou z najobľúbenejších farieb na vlasy a je jedným z dôvodov, prečo je z čoho vyberať. Tento ďalší blonďavý look sa volá Ice Queen. Ako vidíte, vlasy sú svetlého odtieňa blond, ktoré takmer vyzerajú biele. Je to proste nádherné Takéto vlasy sú skvelé pre všetky ročné obdobia, pretože sú zimné, ale svetlé aj na leto.

Ľadové blond vlasy nápad

Zdroj: @breakingbronde

3. Rose Gold Balayage

Ružové zlaté tóny boli tiež povinnou súčasťou vlasov a pri podobných štýloch vidíme, prečo! Tu máme farbu vlasov s názvom Rose Bronze. Vyznačuje sa balayage z mäkkého ružového zlata. Je to nádherný nápad na vlasy a je skvelý pre tých, ktorí chcú roztomilú, modernú a odvážnu farbu. Obnovte tiež účes, alebo ak nie je pre vás, farba bude vyhovovať všetkým typom vlasov, dĺžkam a štýlom.

Účes Bob Rosey z ružového zlata

Zdroj: @shmeggsandbaconn

4. Ohromujúce blond melír

Ďalej tu máme elegantnú, roztomilú a klasickú farbu vlasov. Za týmto účelom sú vlasy v koreni tmavé s pridanými blond melírmi. Melír má kombináciu svetlých a svetlých tónov. Je to úžasný a ľahko nositeľný nápad na vlasy, ktorý pristane každému. Blondínka dodá tmavším vlasom slnkom pobozkaný vzhľad.

Ohromujúce blond melír

Zdroj: @kaite_capellihair

5. Krásna hnedá farba vlasov

Ak máte tmavé vlasy, ale chcete im dodať novú farbu a dodať im novú farbu, je to pre vás. Tu máme tmavé vlasy s pridanými teplejšími hnedými odleskami. Štýl je zakončený roztomilými vlnami. Je to štýlový nápad na vlasy, ktorý je skvelý pre tých, ktorí nechcú príliš prehnanú farbu.

Krásny nápad na hnedé vlasy

Zdroj: @cherryblossomsalon

6. Dúhové podsvietenie

Tento ďalší nápad na vlasy je jedným z našich obľúbených! Vlasy sú v horných vrstvách veľmi svetlé blond a pod nimi sú dúhové svetlá. Ak ste o podsvietení ešte nepočuli, je to len farba, ktorá sa pridáva do spodných vrstiev vlasov, a nie do vrchných. Tak s týmto získate dúhové prekvapenie pod blondínkou. Je roztomilá, magická a je ideálna pre tých, ktorí majú radi jednorožcov a výrazné farby vlasov.

Svetlé blond vlasy s dúhovým podsvietením

Zdroj: @cryistalchaos

7. Medový blond Bob

Nasledujúca farba vlasov je taká sladká a štýlová. Tu máme medovo blond farbu. Tento účes ponúka rôzne svetlé aj teplé blond tóny. Bohatšia a tmavšia blondínka je med. Ako vidíte, je to veľmi pekný a trendový nápad. Skombinujte ho s nádherným strihom ako tupý bob a máte jeden úžasný štýl. Ak bob nie je pre vás, medová blondínka sa hodí aj ku všetkým kratším aj dlhším štýlom.

Medový blond Bob

Zdroj: @shmeggsandbaconn

8. Nápad na zlaté karamelové vlasy

Máte radi výraznejšie farby vlasov? Ak áno, pozrite sa na toto. Vlasy sú dlhé a kučeravé. Väčšina vlasov má tmavohnedé odtiene, ale bola pridaná aj jasnejšia a zlatistejšia farba. Táto myšlienka teplých zlatých karamelových vlasov je ohromujúca. Farba skutočne robí vyhlásenie a dodáva tmavohnedým vlasom nádych.

Nápad na zlaté karamelové vlasy

Zdroj: @emmediparrucchieri

9. Modré až fialové vlasy

Milujeme túto ďalšiu roztomilú farbu vlasov. Je to veľmi jedinečný a odvážny nápad. Vlasy začínajú tmavo modrým odtieňom na koreni. Potom sa v strede zmieša do sivého tónu a nakoniec na špičkách do svetlo fialovej. Zmena farby je ohromujúca a stylista ju nazval Moonshine. Je to perfektné pre tých, ktorí chcú, aby kompletná premena vlasov štýlovo vyčnievala z radu.

Modré až fialové vlasy

Zdroj: @bohemianblonder

10. Tmavé vlasy s teplými blond melírmi

Ďalšou farbou, ako si môžete k tmavým vlasom pridať, je teplá blond. Tento účes ukazuje, ako krásne nosiť blond. Ako vidíte, vlasy sú veľmi tmavé s pridanými blond melírmi v prednej časti vlasov a v dolných častiach všade inde. Je to roztomilý, letný a nádherný štýl, ktorý pristane každému.

Tmavé vlasy s teplými blond melírmi

Zdroj: @charlie_edwardsandco

11. Roztomilé ružovo zlaté vlasy Ombre

Skôr v príspevku sme predstavili ružovú zlatú farbu vlasov. Ak sa vám to páčilo, pozrite sa aj na tento nápad na vlasy. Dnes tu máme tmavšie vlasy s ružovým zlatým ombre. Milujeme to, pretože je to skvelý spôsob, ako vyskúšať trendovú a modernú farbu. Ak sa rozhodnete, že to nie je pre vás, alebo ste si len chceli vyskúšať odtieň pre zábavu, potom ľahko vyrastie. Je to nápad na pekné vlasy, ktorý je na jar ideálny.

Roztomilé ružovo zlaté vlasy Ombre

Zdroj: @breakingbronde

12. Karamelové odlesky pre dlhé kučeravé vlasy

Ak máte kučeravé vlasy, musíte vidieť tento ďalší nápad! Tu máme hnedé vlasy s pridanou svetlejšou farbou. Teplá a svetlá farba bola pridaná do horných vrstiev vlasov, vďaka ktorým vyniknú kučery. Je to úžasný nápad na vlasy a bude wow! Táto farebná kombinácia bude fungovať aj na iných typoch vlasov.

Karamelové odlesky pre dlhé kučeravé vlasy

Zdroj: @supvalerie

13. Blond vlasy s modrým podsvietením

Ďalej tu máme ďalší nápad. Tentokrát sú vlasy platinovo blond s modrým podsvietením. Boli použité rôzne modré tóny, svetlé aj tmavé. Je to nádherný nápad na vlasy a umožňuje vám nosiť výraznejšie farby nenápadnejším spôsobom. Modré svetlá je možné nosiť s akoukoľvek farbou vlasov, nielen blond.

Blond vlasy s modrým podsvietením

Zdroj: @supvalerie

14. Ohnivá myšlienka farby vlasov

Okoreňte svoj vzhľad ohnivou horúcou farbou vlasov, ako je táto. Tu máme dlhé vlasy, ktoré boli zafarbené roztomilou a medenou farbou. Je to nádherný a odvážny odtieň. Milujeme tieto červené tóny, pretože sa hodia každému a v každom ročnom období. V lete budú vlasy svetlé, ale na zimu teplé. Táto farba bude vyzerať úžasne s akýmkoľvek štýlom.

Ohnivá myšlienka farby vlasov

Zdroj: @cherryblossomsalon

15. Nápad na čierne a sivé vlasy Ombre

Ďalšie farebné kombo, ktoré milujeme, je čierna a šedá! Táto myšlienka vlasov ukazuje, ako ich štýlovo nosiť. Vlasy sú v koreni čierne a potom sa zmenia na trendovú striebristú sivú. Milujeme sivú, pretože je taká štýlová a štýlová. Obnovte čierny a sivý vzhľad, ale sivá bude vyhovovať aj iným farbám vlasov. Môžete si tiež prečítať návod na skutočný pletený štýl, ktorý je ideálny pre festivaly, na nižšie uvedenej stránke Instagram.

Nápad na čierne a sivé vlasy Ombre

Zdroj: @nealmhair

16. Odvážny nápad na farbu vlasov Ombre

Ak naozaj chcete ohromiť farbou vlasov, potom je to perfektné. Toto farebné kombo je inšpirované jeseňou. Vlasy teda začnú v sýtom červenom odtieni, potom sa zmiešajú do ružova a nakoniec do oranžova. Je to taký zábavný a roztomilý nápad na vlasy! Tieto vlasy budú fungovať aj v lete, ak použijete svetlejšiu červenú, pretože budú mať tropický letný vzhľad. Milujeme túto paletu farieb a naozaj ju chceme vyskúšať!

Odvážna farba vlasov Ombre

Zdroj: @viridian__172191212

17. High Blonde Highlights

Ďalej tu máme úžasnú viacrozmernú farbu vlasov. Dimenzionálna farba je použitie svetlých a tmavých tónov na vytvorenie štýlovejších a prirodzenejších vlasov. Takže pre tento vzhľad sú vlasy v koreni tmavé s pridanými blond odtieňmi. Ako vidíte, existujú chladné aj teplé tóny. Je to ľahko nositeľný nápad na vlasy, ktorý bude vyzerať úžasne na každom.

Veľké blondínky

Zdroj: @supvalerie

18. Cukrová vata ružová

Predtým sme v príspevku zdieľali ružovú farbu vlasov. Ak sa vám tento nápad páčil, musíte vidieť aj tento. Je to svetlejší a pastelovejší tón, ktorý mu dodáva vzhľad cukrovej vaty. Je to jednoducho svetlé, zábavné a super roztomilé. Takéto vlasy sú ako stvorené na jar a leto a ružová pristane každému účesu.

Cukrová vata Ružová farba na vlasy

Zdroj: @shmeggsandbaconn

19. Docela platinové blond vlasy

Ďalší nápad na vlasy je jednoducho nádherný! Tu máme dlhé a uhladené vlasy, ktoré majú platinový blond odtieň. Je to taký pekný blond tón a bude to naozaj wow. Takto svetlá blondínka je skvelá pre dámy, ktoré radi vyniknú. Toto je ďalšia farba a štýl, ktorý bude skvelý na leto.

Docela platinové blond vlasy

Zdroj: @goodhairsociety

20. Tmavá až svetlá farebná tavenina

Tento nápad na vlasy je ďalším z našich obľúbených. Tento štýl ponúka úžasnú farebnú taveninu s názvom Black Pearl. Vlasy teda začnú byť tmavé a splynú do svetlejších tónov. Existuje toľko rôznych odtieňov od dreveného uhlia a dymovej šedej po ružovú a striebornú. Je to nádherný nápad na vlasy a je ideálny na jeseň a zimu.

Tmavá až svetlá farba na vlasy

Zdroj: @nealmhair

21. Mäkké jahodové vlasy

Ak chcete roztomilú, ale prirodzenú farbu, potom by to mohlo byť pre vás ideálne. Tu máme jemné jahodové vlasy. Vlasy sú svetlej medenej farby od korienkov po končeky. Je krásne nosiť krásnu osobu. Takáto farba bude vyzerať úžasne na každom a bude dopĺňať všetky účesy.

Jemná jahodová farba vlasov

Zdroj: @mikkiauldhair

22. Roztomilé blond kudrlinky

Milujeme tento ďalší nápad na vlasy. Je ideálny pre dámy s veľmi tesnými kučerami. Vlasy sú v koreni tmavé a do kučier sú pridané rôzne blond tóny. Použitím viacerých blond odtieňov pôsobia vlasy prirodzenejšie a bozkávanejšie. Je to taký pekný a roztomilý štýl! Ak blondínka nie je pre vás, môžete pridať odvážnejšie farby ako ružovú alebo červenú.

Roztomilé blond kudrlinky

Zdroj: @keystothekulture

23. Vlasy z roztavenej medi Ombre

Poslednou z našich roztomilých farieb na vlasy je tento roztavený medený vzhľad. Vlasy začínajú tmavočerveným tónom, potom sa zmiešajú do oranžovej a nakoniec do blond. Je to taká úžasná tavenina farby a vlasy skutočne robia vyhlásenie. Keďže sú vlasy ohnivé aj letné, pristanú všetkým ročným obdobiam.

Tavené medené vlasy Ombre

Zdroj @cryistalchaos

Dúfame, že si všetky tieto roztomilé farby vlasov zamilujete rovnako ako my!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire