15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

63 ohromujúcich nápadov na plesové vlasy na rok 2020

51. Ohromujúci plesový účes pre kratšie vlasy

Ak máte kratšie vlasy, potom musíte vidieť tento ďalší nápad. Tu máme vlasy strednej dĺžky, ktoré majú dva bočné vrkoče, ktoré sa stretávajú v strede hlavy vzadu. Je to roztomilý a ľahko nositeľný štýl, ktorý pristane každému. Tento štýl je teraz na stredne dlhých vlasoch, ale môžete obnoviť vzhľad na kratších dĺžkach až po veľmi krátke boky. Je teda ideálny pre tých, ktorí majú trendový strih bobov.

Ohromujúci plesový účes pre kratšie vlasy

Zdroj: @voudetranca

52. Krásny chvost s bočným zákrutom

Máte radi konské chvosty? Potom je to pre vás ďalší skvelý štýl. Tentokrát sú vlasy upravené do nízkeho chvosta s krásnym bočným zákrutom. Twist vyzerá ako vrkoč, takže je skvelý pre tých, ktorí majú radi vrkoče, ale chcú tiež elegantný, elegantný a jedinečnejší štýl. Môžete to znova vytvoriť alebo by twist vyzeral nádherne aj s drdolom.

Krásny chvost s bočným zákrutom

Zdroj: @jodycallanhair

53. Prámiky s nízkym drdolom a roztomilé srdiečko

Ďalej máme ďalší krásny a doplnkový vzhľad. Na vlasoch sú dva voľné vrkoče, ktoré sa na zátylku stretávajú do nízkeho drdola. Tento štýl je zakončený sponami v tvare srdca, ktoré zdobia kamienky. Milujeme romantické doplnky a trendy updo. Takéto vlasy pristanú každému. Skúste tento štýl alebo môžete skúsiť vrkoče s podobnými sponkami do vlasov a chvostom.

Prámiky s nízkym drdolom a roztomilé srdiečko

Zdroj: @hairby_chrissy

54. Vysoký chvost s vrkočom

Nasledujúci účes predstavuje ďalší vysoký chvost. Pre tento vzhľad má horná časť vlasov objem, je tu bočný cop a účes je doplnený chvostom. Je to ostrý a pekný vzhľad. Jedná sa o účes, ktorý vytvára rovnováhu medzi trendovým a elegantným, je to perfektný plesový štýl pre rockové mláďatá.

Vysoký chvost s vrkočom

Zdroj: @kassiahair2

55. Elegantné updo pre kučeravé vlasy

Ak máte prirodzené a tesné kučery, môže byť ťažké vytvoriť updo. Tento ďalší nápad však ukazuje krásny spôsob, ako nosiť updo na špeciálnu príležitosť, ako je ples. Vlasy sú upravené do nízkeho účesu na zátylku a taktiež sú kučeravé. Je to úžasný nápad na vlasy a voľné kučery sú nádherné. Na tejto stránke si môžete pozrieť návod na YouTube pre tento účes.

Elegantný plesový updo pre prírodné vlasy

Zdroj: @natural.nikah

56. Trendy plesové vlasy s vrkočmi a doplnkami

Milujeme tento ďalší nápad, je to jeden z našich obľúbených vzhľadov! Vlasy sú stredne dlhé s textúrovanými vlnkami a dvoma jednoduchými vrkočmi. Tento štýl je zakončený štýlovými sponkami do vlasov. Je to krásny účes, ktorý vám umožní vyzerať glam, ale tiež predviesť svoj jedinečný zmysel pre štýl. Podobné klipy si môžete kúpiť online a tento štýl je možné vytvoriť na akejkoľvek dĺžke vlasov od krátkych bobov po veľmi dlhé vlasy.

Trendy plesové vlasy s vrkočmi a doplnkami

Zdroj: @kykhair

57. Elegantný a štýlový nízky chvost

Hľadáte elegantný účes, ktorý sa ľahko nosí? Ak je to tak, mohlo by to byť pre teba perfektné. Vlasy sú upravené do nízkeho a štruktúrovaného chvosta s voľnými kučerami vpredu. Je to štýlový vzhľad, ktorý pristane každému. Je to skvelé pre kratšie vlasy, ale dá sa to vytvoriť aj pre dlhšie vlasy. Je to jednoduchý a ohromujúci plesový účes.

Elegantný a štýlový nízky chvost

Zdroj: @jodycallanhair

58. Pletené polovičné updo na ples

Ďalej vám ukážeme ďalšiu polovicu updo. Vlasy sú dlhé a krásne natočené. K dispozícii sú tiež dva bočné vrkoče, ktoré sa stretávajú v zadnej časti hlavy. Je to ďalší elegantný účes s plážovou atmosférou. Môžete to znova vytvoriť alebo môžete doplniť vrkoče malými kvetmi alebo kamienkami, aby ste štýl ešte viac rozžiarili..

Pletené polovičné updo na ples

Zdroj: @sarahspadaforahair

59. Nízky drdol s robustným vrkočom

Ak máte radi pletené štýly, musíte to vyskúšať. Za týmto účelom majú vlasy robustný bočný cop, nízky drdol a rozpustené kučery vpredu. Je to krásna updo a milujeme, ako sa drdol nosí na boku, pretože dáva obľúbenému štýlu trendovejší a jedinečnejší vzhľad..

Nízky drdol s robustným vrkočom

Zdroj: @olhaessatranca

60. Vysoký chvost s kučerami

Nasledujúci účes predstavuje ďalší nádherný chvost. Vlasy sú upravené do vysokého chvosta s rozpustenými vlasmi vpredu, ktoré krásne tvarujú tvár. Vo vlasoch pribudli aj elegantné kučery. Je to ohromujúci a ľahko nositeľný štýl a bude vyzerať úžasne s akýmikoľvek plesovými šatami a make -upom.

Elegantný tkaný chvost na ples

Zdroj: @dommiecole

61. Updo s dvoma bočnými vrkočmi

Niektoré účesy, ktoré tu uvádzame, používajú iba jeden bočný cop, ale čo keby ste nosili dva? Vďaka dvom vrkočom môžete mať úžasný štýl, ako je tento! Vlasy majú dva rôzne bočné vrkoče, ktoré sa stretávajú v nízkom updo. Ako vidíte, vrkoče vyzerajú nádherne! Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať dva rôzne typy vrkočov. Oba vrkoče môžu byť tiež rovnaké.

Updo s dvoma bočnými vrkočmi

Zdroj: @samirasjewelry

62. Jedinečné a trendové plesové vlasy

Chcete vyzerať glam, ale zároveň chcete vyzerať trendy a jedinečne? Ak je to tak, musíte vidieť tento štýl. Tu máme nízky chvost. V hornej časti sú vlasy spletené a je na nich aj jednostranný cop. Milujeme to, pretože dva rôzne štýly vrkočov vyzerajú s chvostom úžasne. Je to perfektné pre niekoho, kto chce na plese vyčnievať z davu.

Jedinečné a trendové plesové vlasy

Zdroj: @olhaessatranca

63. Ohromujúci nízky chvost

Ďalej vám ukážeme ďalší nízky chvost. Vlasy majú v hornej časti objem a vlasy sú krásne natočené. Tento vzhľad je zakončený voľnými kučerami vpredu a malými drahokamami. Je to glam a ohromujúci štýl, ktorý bude vyzerať úžasne na každom. Toto je perfektný plesový chvost.

Ohromujúci nízky chvost

Zdroj: @tonyastylist

Dúfame, že ste našli perfektný účes na ples!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire