15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 roztomilých účesov, ktoré milujeme

Ak vás vlasy v poslednej dobe trochu nudia a nemôžete sa dostať do salónu na strih alebo farbu, potom to je to, čo potrebujete. Našli sme 23 najlepších účesov s bočným vrkočom, ktoré vám ukážeme. Prámiky sú taký ľahký spôsob, ako si rozžehliť vlasy, a bočné vrkoče je možné použiť na rozpustené vlasy, chvosty, účesy a ďalšie. Nielen to, ale existuje aj bočný cop, ktorý sa hodí na každú príležitosť. Pozrite sa teda na to, aké účesy môžete vytvoriť. Môžete ich dokonca cvičiť a nosiť, pretože si nebudete môcť vybrať obľúbeného!

1. Jednoduché holandské bočné vrkoče

Prvý účes má dva jednoduché bočné vrkoče. Jedná sa o klasický účes, ľahko sa nosí a pristane každému. Je to skvelý štýl na leto a je praktický, aby vám vlasy neprekážali v čase, keď chcete cvičiť a podobne. Na internete nájdete návody na podobný vzhľad a je možné ich vytvoriť na dlhých aj kratších vlasoch.

Jednoduché holandské bočné vrkoče

Zdroj: @michaelgrayhair

2. Elegantné pletené updo

Bočné vrkôčiky môžu byť ležérne a môžu byť ozdobené špeciálnou príležitosťou. Tu je návod, ako môžete bočný vrkoč nosiť elegantnejšie. Vlasy boli spletené do voľného rybieho copu, ktorý prechádza po boku hlavy ako čelenka. Vpredu sú voľné kučery a zvyšok vlasov je v nízkom updo. Je to ohromujúca updo a je ideálna na svadby a plesy.

Elegantné pletené updo

Zdroj: @lenabogucharskaya

3. Roztomilý bočný cop na krátke vlasy

Ďalej tu máme roztomilý bočný vrkoč a toto je jeden z našich obľúbených vzhľadov. Tento účes má štruktúrovaný bob a vlasy sú spletené na jednej strane. Oplet bol tiež doplnený stužkou a korálkami. Milujeme to, pretože stuha a doplnky robia vrkoč štýlovým a jedinečným. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť pomocou akýchkoľvek podobných vlasových doplnkov v akejkoľvek farbe.

Roztomilý bočný cop na krátke vlasy

Zdroj: @natalieannehair

4. Bočný vrkoč s chvostom

Bočný vrkoč je skvelý spôsob, ako si jazzovať do chvosta. Tu máme jednoduchý chvost so štýlovým a voľným opletením na boku. Je to taký pekný vzhľad a na tento štýl môžete použiť akýkoľvek typ vrkoča, od rybieho chvosta po tri pramene. To je ďalší krásny nápad na vlasy na leto. Má tiež plážovú atmosféru.

Bočný vrkoč s chvostom

Zdroj: @blohaute

5. Bold svetlé ružové bočné vrkoče

Ďalší nápad na vlasy ponúka nádherný štýl a farbu vlasov. Tento vzhľad predstavuje vlnité vlasy s dvoma bočnými vrkočmi, ktoré sa stretávajú v strede. Dva vrkoče vytvárajú roztomilý štýl napoly hore, napoly dole. Ak to nebolo dosť roztomilé, vlasy sú tiež pastelovo ružového odtieňa. Milujeme tento nápad na vlasy a farbu je skvelé vyskúšať, ak chcete odvážnejší vzhľad.

Bold svetlé ružové bočné vrkoče

Zdroj: @hairicome_

6. Dlhý bočný cop s prsteňmi do vlasov

Tento ďalší účes je ďalším z našich obľúbených! Vlasy sú veľmi dlhé a uhladené s bočnou časťou. Na jednej strane vlasy zostanú rozpustené a na druhej strane je zapletený vrkoč. Oplet bol tiež doplnený prsteňmi do vlasov. Prstene do vlasov sú skvelým spôsobom, ako dodať svojim vlasom trendový a ostrý vzhľad. Môžete si ich kúpiť online a môžete ich použiť v akomkoľvek štýle vrkoča.

Dlhý bočný cop s prsteňmi do vlasov

Zdroj: @sherrymaldonado

7. Malý bočný cop s vlnami

Ak hľadáte účes na špeciálnejšiu príležitosť, mali by ste to skontrolovať. Tu máme dlhé vlny s malým bočným opletením. Štýl je zakončený žiarivým doplnkom. Môžete to znova vytvoriť alebo môžete vyskúšať vrkoč s uhladenými vlasmi alebo užšími kučerami. Takéto vlasy sú skvelé pre družičky a na ples.

Malý bočný cop s vlnami

Zdroj: @lenabogucharskaya

8. Konský chvost s elegantným bočným vrkočom

Rovnako ako vrkôčiky s chvostmi? Ak áno, pozrite sa na to. Tento účes predstavuje dlhý chvost s bočným vrkočom, ktorý je uviazaný do chvosta. Je to jednoduchý nápad a vyzerá to tak štýlovo. Takéto vlasy sú všestranné a je možné ich obliecť hore alebo dolu, aby vyhovovali akejkoľvek príležitosti. Od posilňovne po večer von, tieto vlasy vás zahalia.

Konský chvost s elegantným bočným vrkočom

Zdroj: @sherrymaldonado

9. Pekné vrkoče s kučerami

Nie všetky vrkoče musia byť veľké a odvážne. Môžete mať menšie a jemnejšie bočné vrkoče, ako sú tieto. Pre tento vzhľad sú vlasy kučeravé s dvoma tenkými vrkočmi, ktoré sa stretávajú v strede. Je to roztomilý a pekný vzhľad, ktorý pristane každému. Tento účes je vhodný na leto, festivaly a špeciálne akcie. Môžete dokonca pridať nejaké doplnky, ako sú kvety.

Pekné vrkoče s kučerami

Zdroj: @beautybyjenniferr

10. Veľký doplnkový bočný oplet pre dlhé vlasy

Ďalej vám ukážeme ďalší vzhľad doplnkov. Vlasy sú upravené do veľkého bočného copu. Jedná sa o štruktúrovaný rybí chvost, ktorý má letnú a plážovú atmosféru. Štýl je zakončený množstvom roztomilých klipov. Klipy milujeme, pretože rôzne prevedenia vyzerajú jedinečne. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať menší a elegantnejší vrkoč. Takéto sponky do vlasov sa dajú kúpiť online.

Veľký doplnkový bočný oplet pre dlhé vlasy

Zdroj: @blohaute

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire