15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

63 návrhov Pretty Nail Art pre krátke akrylové nechty

51. Trendové krátke akrylové nechty

Nasledujúca mani je ďalšou z našich obľúbených! Používajú sa tri rôzne prevedenia, medzi ktoré patrí mramor, trblietky a geometrické umenie. Je to taký glam a trendový nápad! Nájdete tu návody na mramor a online a šablóny na nechty si môžete kúpiť aj na internete, kde nájdete zložitejšie nechtové umenie. Obnovte celý vzhľad alebo len mramor a trblietky budú vyzerať nádherne.

Trendové krátke akrylové nechty

Zdroj: @blushnailartist

52. Farebné francúzske tipy

Ďalej tu máme ďalší roztomilý a farebný vzhľad. Tentoraz sú nechty nahé a každý má inak sfarbený hrot. Medzi tipy farieb patrí ružová, žltá, klasická biela a ďalšie. Je to taký štýlový a jemnejší spôsob, ako nosiť jasnejšie farby. Skúste niečo podobné alebo si vyberte päť rôznych žiarivých farieb.

Farebné francúzske tipy

Zdroj: @nail_sunny

53. Krásna a jedinečná pastelová mani

Hľadáte jedinečné a pekné nechtové umenie? Ak áno, mohlo by to byť pre vás. Dva z viditeľných nechtov majú jemne modrú ombre, zatiaľ čo ostatné majú úlomky rôznych farieb, ktoré takmer vytvárajú kvetinový vzhľad. Na necht na palci môžete použiť ktorýkoľvek z vzorov. Je to krásny nápad na nechty a je skvelý na jar a leto.

Krásna a jedinečná pastelová mani

Zdroj: @kangannynails

54. Glitter Ombre a matné čierne nechty

Ďalej vám ukážeme ďalší dizajn trblietavých nechtov. Niektoré nechty sú matne čierne, jeden je žiarivo ružový a posledný necht má čierno -ružový ombre. Ružová je roztomilá a pekná, zatiaľ čo matná čierna dáva hre výhodu. Môžete to skúsiť alebo použiť lesklú čiernu namiesto matnej. Tak či onak, vaše nechty budú vyzerať báječne.

Glitter Ombre a matné čierne nechty

Zdroj: @karlee.mcvee.nail.artist

55. Roztomilé botanické krátke nechty

Existuje toľko rôznych vzorov nechtov, ale botanické umenie sa stalo veľmi populárnym. Toto je úžasný spôsob, ako ho nosiť. Niektoré nechty sú hladké, ale ostatné majú čierne botanické umenie s pestrofarebnými pruhmi v strede. Je to zábavný a letný dizajn nechtov. Listové a kvetinové umenie je možné vytvárať pomocou šablón a šablóny na nechty nájdete online.

Roztomilé botanické krátke nechty

Zdroj: @nailsrnd

56. Živý ružový nápad na nechty

Možno všetky odvážnejšie nechtové umenie a zložité vzory nie sú vašou vecou? Ak je to tak, môžete ísť na štýlovú farbu bloku, ako je táto! Ako vidíte, krátke nechty sú nalakované v žiarivej ružovej farbe. Túto mani je tak ľahké vytvoriť a nosiť. Neónová farba nesmie chýbať v lete.

Živý nápad s neónovo ružovým nechtom

Zdroj: @nail_sunny

57. Tropické krátke akrylové nechty

Doprajte svojim nechtom letnú a tropickú premenu s takýmto nechtovým umením! Niektoré nechty sú jemne žlté, jeden má iskrivý gradient a posledný necht má rovnaký farebný gradient, ale s plážovou scénou. Je to taký zábavný, farebný a jedinečný nápad. Je ideálny na leto a prázdniny. Obnovte to alebo skúste namiesto celej scény použiť iba umenie palmy. Stromček si môžete vymaľovať alebo si kúpiť šablónu alebo nálepku, aby ste si to uľahčili.

Tropické krátke akrylové nechty

Zdroj: @kangannynails

58. Docela ružové trblietavé nechty s bielym kvetom

Milujeme tento ďalší dizajn! Pre tento vzhľad je väčšina nechtov trblietavo ružová a má jeden prízvuk. Akcentný klinec má na vrchu ružových trblietok tri biele kvety. Je to taký pekný nápad a kvety vyzerajú krásne s ružovou. Môžete to znova vytvoriť alebo použiť svetlejší odtieň ružovej alebo dokonca iný druh kvetu.

Docela ružové trblietavé nechty s bielym kvetom

Zdroj: @kangannynails

59. Čierne a sivé akrylové nechty

Ďalej vám ukážeme pekný, ale ostrý vzhľad. Jeden klinec je blokovej farby, jeden je sivý ombre, ďalší má mramorové umenie a posledný klinec je trblietavý. Všetko umenie je štýlové a krásne, ale tmavá farba mu dáva výhodu a vytvára trendový vzhľad. Znovu vytvorte celú maniu alebo použite jeden alebo dva z návrhov na všetky nechty.

Čierne a sivé akrylové nechty

Zdroj: @tenacioustips

60. Elegantné krátke akrylové nechty

Hľadáte jemnejší a elegantnejší dizajn nechtov? Ak áno, pozrite sa na toto. Tieto krátke nechty sú nahé s bielymi končekmi. K dispozícii je tiež jeden prízvuk klinec s kvetinovým umením. Je to taký pekný nápad, ktorý sa ľahko nosí. Môžete ručne namaľovať kvety alebo si kúpiť nálepky na nechty. Táto mani by bola ideálna na jar.

Elegantné krátke akrylové nechty

Zdroj: @nailsrnd

61. Neónové francúzske tipy

Ďalší nápad na nechty obsahuje viac štýlových tipov, ale tieto sú trochu iné. Pre tento vzhľad sú nechty svetlého odtieňa a každý z nich má neónovo žltý hrot. Ako vidíte, neónové tipy pôsobia tak roztomilo a trendovo. Môžete to znova vytvoriť alebo použiť na tipy iný neónový odtieň. Neónové farby musia byť v lete povinnou výbavou.

Neónové francúzske tipy

Zdroj: @nailsrnd

62. Elegantné motýľové nechty

Skôr v príspevku sme predstavili motýľové nechty a ak sa vám tento nápad páčil, musíte ho vidieť aj tento. Tentokrát sú nechty jemne pastelovo purpurové s jasnými prízvukmi. Na prízvukových nechtoch je tiež lesk a biele motýle. Ukazuje to len to, ako sa môžete inšpirovať trendom, ale vytvoriť inú verziu. Biele motýle sa dajú kúpiť online.

Elegantné motýľové nechty

Zdroj: @nailssbytayla

63. Krátke akrylové nechty s trblietkami

Ďalej vám ukážeme ďalší elegantný vzhľad. Väčšina nechtov má teda štýlový sivý odtieň, zatiaľ čo dva sú nahé so striebornými lesklými končekmi. Milujeme farby a iskra vyzerá tak krásne. Tento nechtový dizajn je tak očarujúci a ľahko sa nosí. Pristane každému! Znova to urobte alebo vyskúšajte tmavší odtieň šedej. Skúste si však udržať strieborné trblietky.

Krátke sivé nechty a trblietky

Zdroj: @nataliepacitti

Dúfame, že ste našli štýlový nápad na krátke akrylové nechty, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire