15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

88 najlepších čiernych pletených účesov na kopírovanie v roku 2020

61. Tenké a dlhé krmivá v pleteninách

Tento ďalší nápad na vlasy je elegantný a vytvára vyhlásenie. Tieto dlhé krmivá v vrkočoch sú také elegantné a vzor je zložitý a úhľadný. Tento účes pristane každému a budete vyzerať elegantne pre každú príležitosť. Môžete skúsiť podobný vzhľad ako tento alebo vyskúšať kratšiu verziu. Dĺžka ramien by vyzerala nádherne.

Tenké a dlhé krmivá v pleteninách

Zdroj: @cutelooksdar

62. Korne so zig zag časť

Náš ďalší nápad na vlasy je ideálny pre trendové dámy. Tu máme štyri kukly s cik -cakovou časťou a vrkočom tiež prechádza blondínka. Cik cak vzor je tak štýlový a jedinečný. Takýto vzor ukazuje váš individuálny štýl. Znovu to vytvorte alebo vyskúšajte vrkoče v inej farbe. Červené alebo živé ombre by vyzeralo úžasne.

Cornrows s časťou Zig Zag

Zdroj: @erica_letstalkhair

63. Štýlové ombre vrkoče

Keď už hovoríme o ombre, ďalej vám ukážeme štýlový vzhľad ombre. Tu máme dlhé vrkoče, ktoré sú v koreni čierne a potom v strede sa vlasy zmenia na tmavý medený odtieň. Ombre je taký krásny a elegantný. Môžete to vytvoriť znova alebo vyskúšať akúkoľvek farbu podľa vášho výberu pre ombre.

Štýlové oplety Ombre

Zdroj: @jalicia_hairstyles

64. Nádherné vrkoče s korálkami a mušľami

Ďalej tu máme ďalší nápad na vlasy, ktorý vám ukáže, že by bol skvelý na leto. Vlasy sú upravené do dlhých vrkočov. Všetky vrkoče sú doplnené korálkami na koncoch a dva sú ozdobené inými vecami, ako sú mušle. Ako vidíte, škrupiny vyzerajú tak roztomilé a letné! Toto je ďalší pohľad, ktorý by bol perfektný na prázdniny.

Nádherné vrkoče s korálkami a mušľami

Zdroj: @nadirah.ali

65. Half Up, Half Down Feed in Braids

Populárny spôsob úpravy vrkočov je napoly hore a napoly dole. Tu je štýlový príklad. Za týmto účelom sú vlasy upravené do dlhých vrkočov s kučeravými koncami. Polovica vrkočov je voľných a druhá polovica je v chvoste. Polovičný chvost je taký roztomilý a chladný vzhľad. Takéto vlasy pristanú každému a chvost bude vyzerať skvele aj s kratšími vrkočmi.

Polovica hore, polovica nadol Krmivo v vrkočoch

Zdroj: @fancy_claws

66. Limonádové vrkoče s kučeravými koncami

Vyčnievajte z davu s takto zapletaným účesom! Vlasy na hlave boli spletené do trendového a zložitého vzoru. Na jednej strane sú dva vrkoče a ostatné sa nosia na druhej strane. Vrkoče majú tiež kučeravé konce. Takéto vlasy sú perfektné pre dámy, ktoré sa nudili s limonádovými vrkočmi a chcú vyskúšať nový a štýlový vzhľad.

Limonádové vrkoče s kučeravými koncami

Zdroj: @hairbywaavyk

67. Pletený chvost s korálkami

Milujete účesy z chvosta? Potom musíte vidieť nasledujúci pohľad. Tieto vrkôčiky sú štylizované do nebeského vysokého chvosta a konce každého copu sú ozdobené žiarivými korálkami. Korálky skutočne robia vyhlásenie a robia chvost odlišným od ostatných. Znovu vytvorte niečo podobné alebo si vyberte korálky v rôznych farbách, ktoré predstavujú váš vlastný individuálny štýl.

Pletený cop s korálkami

Zdroj: @vanessamatsena

68. Bohemian Feed in Braids

Ďalší účes je trendový a nádherný. Za týmto účelom sú vlasy na hlave upravené do tenkých a hrubých vrkočov a niektoré vlasy sú tiež kučeravé. Na vlasoch sú tiež zlaté prstene do vlasov. Je to štýlový a ľahko nositeľný pletený vzhľad, ktorý pristane každému. Tento štýl môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať vrkoče s rôznym príslušenstvom alebo v inej farbe.

České krmivo v pleteninách

Zdroj: @filthyrichtresses

69. Krásny Halo Braid

Ďalej tu máme krásny haló vrkoč. Haló vrkoče sú úžasné a je to perfektný účes na špeciálne príležitosti a prázdniny. Toto je nádherná verzia. K dispozícii je hrubý vrkoč, ktorý sa jemne obtáča okolo hlavy, a na zadnej strane hlavy je tiež úžasný pletený vzor. Existuje aj niekoľko voľných pletencov a doplnkov. Takéto vlasy pristanú každému a online návody na haló vrkoče nájdete.

Krásny Halo Braid

Zdroj: @magicfingersstudio

70. Blondínka Half Updo

Ak chcete dramatickú premenu vlasov, potom je to pre vás to pravé. Tu máme polovičný pletený štýl. Vlasy sú upravené do dlhých blonďavých vrkočov. Polovica je voľná a polovica je vo vysokom drdole. Existuje aj trendový vzor. Je to úžasný vzhľad, ktorý je ideálny na leto. Môžete to znova vytvoriť alebo skúsiť iný odtieň blond. Teplejšie odtiene budú pôsobiť prirodzenejšie a chladnejšie, ľadové odtiene budú odvážnejšie.

Blond čierny pletený účes

Zdroj: @missy_did_em

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire