15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

71 Cool a trendy stredne dlhé účesy

61. Elegantné pastelové vlasy

Ak hľadáte trendový nový účes, musíte to vyskúšať. Tento štýl ponúka uhladené stredne dlhé vlasy, ktoré sú zafarbené v tónovaných pastelových odtieňoch. Milujeme túto farbu, pretože nie je taká živá ako niektoré ostatné pastely, vďaka čomu vyzerá jedinečne. Je to nádherný účes, ktorý je ako stvorený na určovanie trendov.

Elegantné pastelové vlasy

Zdroj: @lo.rean

62. Idea farby dúhových vlasov

Ďalší účes, ktorý vám musíme ukázať, je odvážny a odvážny! Pre tento vzhľad sú vlasy zafarbené na svetlé blond s dúhovými farbami. Toto je jeden z tých štýlov, kde je dúha skrytá, pokiaľ vlasy nie sú hore. Je to jedinečný a žiarivý nápad na vlasy a môžete ho obnoviť alebo nahradiť dúhové farby niečím, čo si vyberiete.

Myšlienka farby dúhových vlasov

Zdroj: @supvalerie

63. Odvážny nápad na blond vlasy

Hľadáte elegantný účes? Ak je to tak, mohlo by to byť pre teba perfektné. Tu máme stredný účes, ktorý je zafarbený v svetlom a odvážnom blond odtieni. Celý účes je veľmi elegantný a každého ohromí a dodá mu vlasy závisť. Obnovte tento vzhľad, alebo môžete ísť aj na teplejší blond odtieň.

Odvážny nápad na blond vlasy

Zdroj: @romeufelipe

64. Trendový stredný účes s Balayage

Ak dávate prednosť jemnejším účesom, pozrite sa na nasledujúci vzhľad. Vlasy sú v korienku veľmi tmavé a potom sa menia na svetlejší odtieň. Je to nenáročná zmena farby a strih pristane každému. Môžete vyskúšať celý vzhľad alebo si dať strih s akoukoľvek farbou vlasov. Svetlá blondínka by vyzerala nádherne. Môžete samozrejme vyskúšať aj štýl s rovnými vlasmi namiesto vlnitých.

Trendový stredný účes s Balayage

Zdroj: @colorbymichael

65. Roztomilý červenaný ružový účes

Ďalej máme roztomilý farebný nápad. Tento účes má štýlový stredný strih a vlasy sú zafarbené do jemnej a svetlo ružovej farby. Vlasy sú zakončené štýlom do polovice. Milujeme túto ružovú farbu, pretože je trendová a na jar a v lete bude vyzerať úžasne. Ak ružová nie je pre vás, vyskúšajte rovnaký štýl vo farbe, ktorú si vyberiete.

Roztomilý ružový ružový účes

Zdroj: @loveisinthehair_byjanet

66. Elegantné blond stredné vlasy

Dodajte svojmu vzhľadu eleganciu pomocou účesu, ako je tento. Tu máme svetlé blond vlasy, ktoré sú v koreni tmavé a smerom ku končekom svetlejšie. Je to úžasný a elegantný účes, ktorý pristane každému. Je to všestranný nápad na vlasy a bude vyzerať nádherne kučeravé alebo rovné. Je nadčasový a nikdy nevyjde z módy.

Elegantné blond stredné vlasy

Zdroj: @romeufelipe

67. Stredné vlasy s výraznou farbou

Tento ďalší účes je jedným z obľúbených! Vlasy začínajú nádhernou purpurovou farbou, potom sa zmenia na tmavofialové a nakoniec vlasy začnú tmavo modré. Táto farebná kombinácia je ohromujúca a určite urobí vyhlásenie. Môžete to skúsiť alebo si dať dve fialové bez modrej. V každom prípade to bude vyzerať úžasne.

Stredné vlasy s výraznou farbou

Zdroj: @cryistalchaos

68. Jednoduchý a štýlový stredný účes

Možno všetky žiarivé farby a funky strihy nie sú vaša vec. Ak áno, potom tento jednoduchý a štýlový účes môže byť pre vás. Stredne dlhé vlasy majú tupý strih a majú iba jeden tmavý odtieň. Je to nádherný účes a pristane každému. Vďaka takýmto vlasom budete vyzerať elegantne pre každú príležitosť.

Jednoduchý a štýlový stredný účes

Zdroj: @emmasedition

69. Módny nápad na farbu vlasov

Máte radi jedinečné nápady na farby? Potom sa musíte pozrieť na tento účes. Tu máme stredný strih a vlasy sú zafarbené v trendovom modrom odtieni. Je to ohromujúca farba, vďaka ktorej budete vyčnievať z davu. Znovu vytvorte toto alebo môžete mať podobnú modrú ako melír alebo ako farbu ombre.

Trendy nápad na farbu vlasov

Zdroj: @loveisinthehair_byjanet

70. Letné blond stredné vlasy

Ďalej tu máme nádherný účes, ktorý by bol skvelý na letnú sezónu! Vlasy sú ostrihané tesne pod lopatky a sú zafarbené v úchvatnom, žiarivom blond odtieni. Je zakončený vlnami a bočnou časťou. Takéto vlasy sa ľahko nosia a pristanú každému. Milujeme tento nápad na letné vlasy!

Letné blond stredné vlasy

Zdroj: @charlie_edwardsandco

71. Živé prednosti

Chcete vyskúšať výraznú farbu, ale nechcete, aby boli zafarbené všetky vaše vlasy? Ak je to tak, prečo si nedať pridať živé svetlá takto. Vlasy sú krásneho blond odtieňa s pridaním broskyňových a ružových odleskov. Na vlasy si môžete nechať pridať akúkoľvek farbu a môžete si nechať zafarbiť menšie časti vlasov, aby ste získali jemnejší vzhľad.

Živé prednosti

Zdroj: @romeufelipe

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire