15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 trendových spôsobov, ako rozhýbať africké vrkoče

31. Jumbo cop cop

Ďalej vám ukážeme štýlový chvost. Jedná sa o vysoký chvost, ktorý obsahuje robustné vrkoče. Medzi jumbo pletence boli pridané aj menšie vrkoče. Jedná sa o trendový účes, ktorý pristane každému. Môžete vyskúšať tento vzhľad alebo vytvoriť iný pletený vzor na hlave. Toto je ďalší štýl, ktorý by s výraznou farbou vyzeral úžasne. S takýmto dlhým chvostom by ste mohli vyskúšať ombre, to by bolo ohromujúce.

Pletený cop Jumbo

Zdroj: @pearlthestylist_

32. Dlhé kmeňové vrkoče

Tento ďalší účes ponúka viac dlhých afrických vrkočov. Tieto sú krásne a majú štýlový a jedinečný pletený vzor na hlave. Milujeme vzor, ​​pretože vyzerá tak trendovo. Môžete skúsiť znova vytvoriť podobný vzhľad alebo môžete skúsiť vzor s kratšou dĺžkou. Vzor by s bobom vyzeral tak nervózne.

Dlhé kmeňové vrkoče

Zdroj: @tasha_worldofstyles

33. Kmeňová bohyňa vrkoče

Ak hľadáte účes, ktorý bude ohromovať, potom je to pre vás! Tu máme kmeňové bohyne vrkoče, ktoré sú krásne doplnkové. Vlasy sú dlhé a na konci spletené do kučier. Niektoré vrkoče sú tiež ozdobené šnúrkami a manžetami. V strede účesu je tiež krásna škrupina. Tento úžasný vlasový nápad, vďaka ktorému budete štýlovo vyčnievať z davu.

Príslušenstvo afrických vrkočov

Zdroj: @qthebraider

34. Chunky Criss Cross vrkoče

Ďalším obľúbeným vzorom v vrkočoch je krížik. Tento ďalší účes ukazuje krásny spôsob, ako ho nosiť. Vlasy sú stredne dlhé a spletené. Ako vidíte, existuje aj časť s krížovým vzorom. Milujeme krížový kríž, pretože je trendový a robí vyhlásenie. Obnovte štýl alebo použite vzor na rôznych vrkočoch.

Chunky Criss Cross Bob vrkoče

Zdroj: @ravishing_tresses

35. Dlhé vrkoče so šnúrkami a manžetami

Chcete si upraviť vlasy? Ak áno, pozrite sa na to. Tu máme dlhé africké vrkoče, ktoré sú ozdobené zlatými šnúrkami a manžetami. Milujeme tento štýl, pretože zlato vyzerá s vrkočmi tak nápadne. Je to elegantný a trendový štýl, ktorý bude vyzerať úžasne na každom. Skúste podobný štýl alebo môžete vyskúšať rovnaký vzor a doplnky na kratších vrkočoch.

Dlhé vrkoče so šnúrkami a manžetami

Zdroj: @zumbahairbeauty

36. Pletený drdol s časťami Zig Zag

Skôr v príspevku sme zdieľali účes s drdolom s cik -cakovými časťami. Ak sa vám tento nápad páčil, musíte sa pozrieť aj na tento. Máme tu ďalší vysoký drdol, ale tento má viac cik -cak častí. Ako vidíte, pridaním ďalších cik cak vytvoríte výraznejší vzhľad. Jedná sa o trendový štýl a so živými farbami, ako je červená alebo fialová, by to vyzeralo úžasne.

Pletený drdol s časťami Zig Zag

Zdroj: @fancy_claws

37. Jumbo Braids Bob

Ďalej vám ukážeme ďalší bob. Dnes tu máme asymetrický bob s robustnými vrkočmi. Vlasy zdobia aj zlaté doplnky. Je to roztomilý a štýlový vzhľad, ktorý by bol perfektný na leto. Na nižšie uvedenej stránke Instagram si môžete pozrieť návod na vytvorenie tohto účesu.

Jumbo vrkoče Bob

Zdroj: @frizzybri

38. Unikátne africké vrkoče

Ďalší účes je taký jedinečný a štýlový. Tu máme robustné africké vrkoče. Vrkoče sú nastajlované do trendového vzoru a polovica je zaviazaná do chvosta a polovica je voľná. Je to úžasný štýl, ktorý sa ľahko nosí. Dá sa sklopiť nahor alebo nadol, aby sa hodili na každú príležitosť. Takéto vlasy by tiež vyzerali úžasne v červenej alebo blond.

Unikátny účes afrických vrkočov

Zdroj: @blackhairideas

39. Štýlové vrkoče a zákruty

Neviete si vybrať medzi vrkočmi a zákrutami? Potom nie! Môžete mať taký účes. Tu máme pletený bob. Polovica vlasov je upravená do vrkočov a spodná časť do zákrut. Ako vidíte, kombinácia týchto dvoch štýlov vyzerá nádherne. Je to roztomilý štýl, ktorý pristane každému. Znova to urobte alebo vyskúšajte dlhšie zákruty.

Štýlové vrkoče a zákruty

Zdroj: @vlasové zdravie

40. Živé vrkôčiky

Cítite sa odvážne a odvážne? Ak je to tak, prečo si nevyberiete taký účes! Tu máme dlhé a farebné africké vrkoče. Niektoré vrkoče sú čierne a ostatné sú žiarivých farieb. Milujeme živé farby, pretože robia také vyhlásenie. Znovu vytvorte zábavný účes takto alebo zvoľte pre copánky akékoľvek farby.

Živé krmivo v vrkôčikoch

Zdroj: @manuucabelos

41. Zvraty s dlhou vášňou

Ďalší účes je super glam. Tento vzhľad ponúka vášnivé zvraty. Milujeme tento štýl, pretože vyzerá tak elegantne a štýlovo. Takéto vlasy budú vyzerať úžasne pri akejkoľvek príležitosti. Znovu vytvorte pletené pletence alebo môžete skúsiť rôzne vrkoče s kučerami na konci. Môžete dokonca skúsiť aj kratšiu dĺžku.

Dlhé vrkoče s kučerami

Zdroj: @tshanimarithe

42. Trendové vrkoče Cornrow

Ak máte pocit, že vaše vlasy sú v poslednej dobe trochu nudné, potom je tento štýl to, čo potrebujete. Tu máme trendové vrkoče. Vlasy na hlave sú upravené do nádherného vzoru a do vrkočov bola pridaná aj blond. Táto kombinácia farby a copu je úžasná a prevedie vaše vlasy od fádnych po báječné.

Trendové vrkoče Cornrow

Zdroj: @slayedbyqueenbenz

43. Príslušenstvo k dlhým kukuriciam

Ďalej máme ďalší doplnkový vzhľad. Vlasy sú upravené do dlhých kriviek a sú doplnené korálkami a manžetami. Takéto doplnky milujeme, pretože je to spôsob, ako urobiť svoje vlasy jedinečné. Skúste tento vzhľad znova vytvoriť alebo použite korálky v inej farbe. Vyberte si farby, ktoré máte najradšej, alebo ich zladte s vašim obľúbeným outfitom.

Príslušenstvo dlhé kukurice

Zdroj: @tshanimarithe

Dúfame, že ste našli svoj ďalší pletený účes!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire