15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

69 super ľahkých nechtov

51. Jednoduché, jednoduché a krásne

Potrebujete jednoduchý, ale krásny a jarný dizajn? Možno vám už dochádzajú nápady a potrebujete poradiť s lakovaním nechtov. Už viac nehľadajte, sme tu pre vás! Pozrite sa na tento jednoduchý a odvážny dizajn. Nebojte sa ozdobiť svoj prízvuk nechtom polovičným leskom. Na to nemusíte byť kozmetička nechtov. Ak potrebujete sprievodcu po priamke, použite pásku na nechty a budete mať hotový klinec ako vyššie. Ako vidíte z fotografie, nie je to ani polovica, je to menej ako polovica. Neexistujú žiadne pravidlá! Robte to, v čom sa cítite sebavedomo a famózne. Sú to tvoje nechty a si svoj vlastný návrhár! Zamyslite sa nad tým a výsledky na vás zapôsobia.

Jednoduchý jednoduchý dizajn nechtov pre krátke nechty

Zdroj: @kimberlymaranan

Použité výrobky: Essie „Jiggle Hi, Jiggle Low“ a „Stones N‘ Roses “.

52. Čierny, ružový a strieborný dizajn

Keď máme farebnú zbierku nechtov, máme problém v tom, že neviete, akú farbu použiť. Na výber je toľko krásnych farieb, že to môže byť dilema. Ale máme riešenie! Na zobrazenie svojej úžasnej zbierky použite zmes farieb. Použite čierne, ružové a strieborné farby ako na fotografii vyššie. Tento dizajn sa bude hodiť k akémukoľvek oblečeniu a sme si istí, že vám budú lietať doplnky.

Jednoduchý dizajn čiernych a ružových nechtov

Zdroj: @youngwildandpolished

Použité výrobky: Julie G ‘Rio de Janeiro‘, Essie ‘Licorice’, OPI ‘My Boyfriend Scales Walls’ a Different Dimension ‘Kiss Me at Midnight‘.

53. Pásikavý akcentový klinec

Vezmite si do svojej zbierky nechtov ružové, biele a trblietavé laky na nechty, môžem vám zaručiť, že to budete chcieť vyskúšať. Trendy, ktoré sú v dnešnej dobe, sa neustále vyvíjajú a menia. Najprv sme mali akcentný klinec, teraz je to pruhovaný akcentovaný necht a k tomu je pridaný dizajn nechtov! Tieto farby spolu vyzerajú úplne báječne.

Ružový a strieborný dizajn nechtov na srdci

Zdroj: @the_nail_lounge_miramar

54. Bodky + lesklý dizajn

Ukážte svoje nechtové vzory zmiešaním trblietok a puntíkov. Nedávno ste zistili, že ste majster v puntíkoch a ste tak spokojní s výsledkom; zomierate, aby ste to ukázali svojim priateľom. Všetci vieme, že mať trblietavé nechty je odvážne, ale mať vedľa seba nádherný puntíkovaný dizajn je prekvapujúce. Ak nie ste takí dobrí s bodkami, cvičenie robí majstra!

Polka bodky a lesklý nechtový dizajn

Zdroj: @sinney

55. Zlaté bodky

Zlato funguje tak dobre s tmavšími odtieňmi. Tento dizajn je príjemný pre oči, ale zároveň priťahuje pozornosť. Polka môžu byť malé alebo veľké, ako si prajete. Myslíme si, že tieto o niečo väčšie polka bodky sú skvelé.

Dizajn nechtov na zlaté bodky

Zdroj: @youngwildandpolished

Použité produkty: Essie „Good as Gold“ a „Angora Cardi“.

56. Aktové nechty s perlami

Náš ďalší jednoduchý nápad na dizajn nechtov je elegantný a elegantný vzhľad. Nechty sú svetlého odtieňa s jedným prízvukom. Na akcentovom klinci sú elegantné perly pozdĺž kutikuly. Perly môžete na nechty naniesť rovnako ako drahokamy. Na internete sú k dispozícii perly s plochým chrbtom, takže sa ľahko nanášajú. Takýto dizajn by bol ideálny pre glam príležitosť alebo na svadbu.

Elegantné nahé nechty s perlami

Zdroj: @nailsrnd

57. Krátke neónové nechty

Jednoduchý spôsob, ako rozjasniť svoj vzhľad, je nechtami. Môžete nosiť najhorúcejšie odtiene sezón alebo si len vybrať žiarivú farbu, ktorú milujete. Tu je ohromujúci príklad. Nechty sú nádhernej neónovej farby s krištáľovými akcentmi. Je to nádherný nápad na nechty a na jarnú a letnú sezónu by vyzeral báječne.

Svetlé neónové nechty s kryštálmi

Zdroj: @nailsrnd

58. Dizajn ružového a broskyňového nechtu

Ďalším jednoduchým nápadom na dizajn nechtov, ktorý vám musíme ukázať, je pekne ružový vzhľad. Jeden z nechtov je tmavo ružový, dva sú broskyňového tónu a druhý necht je strieborných trblietok. Je to nádherný nápad na ružové nechty, ktorý rozžiari váš vzhľad. Skúste tento dizajn alebo použite rôzne ružové odtiene.

Jednoduchý, ružový a broskyňový dizajn nechtov

Zdroj: @phenomenail

59. Neon Yellow Chevron Nail Design

Chevron nail art je štýlový a jeho vytvorenie je veľmi jednoduché. Tu je nádherný nápad na krokve. Nechty sú svetlého trblietavého odtieňa s neónovo žltými krokvami. Takýto vzor je možné vytvoriť pomocou pásky na nechty. Začnite základnou farbou, nalakujte nechty a nechajte ich uschnúť. Potom naneste pásku podľa vami zvoleného vzoru a na vrch natrite jasnú farbu. Po zaschnutí odstráňte pásku a budete mať skvelý dizajn, ako je tento. Obnovte tento vzhľad alebo použite farby podľa vlastného výberu.

Neon Yellow Chevron Nail Design

Zdroj: @amvpnails

60. Matné nahé nechty

Všetky nechty majú matný nahý odtieň so zlatými a zelenými kamienkami. Je to taký ľahký a elegantný dizajn. Ak chcete obnoviť nechty ako tieto, jednoducho si ich nechty nalakujte nahé a potom, keď budú suché, naneste matný vrchný lak. Keď je vrchný náter mokrý, ale nie príliš mokrý, položte ho na drahokamy. Takýto dizajn bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov.

Matné nahé nechtové rakvy so zlatými kamienkami

Zdroj: @sabrina_ils

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire