15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 najlepších nechtov zo 4. júla na oslavu vo veľkom štýle

31. Klince na americkú vlajku

Ďalej vám ukážeme štýlový a vlastenecký dizajn. Niektoré nechty majú červené a biele pruhy a ďalšie dva nechty majú modrobiele hviezdicové umenie. Všetky nechty spolu vytvárajú americkú vlajku. Je to chladný a kreatívny dizajn, ktorý pristane každému. Hviezdy a pruhy môžete namaľovať ručne alebo použiť šablónu.

Klince na americkú vlajku

Zdroj: @nautorming

32. 4. júla Coffin Nails

Oslávte 4. júl štýlovo s takýmto dizajnom nechtov. Nechty majú tvar rakvy a väčšina nechtov je natretá bielou farbou. Existujú aj dva prízvukové nechty – jeden má prúžky a druhý hviezdičky. Jedná sa o štýlovú sadu nechtov a výrobky použité na vytvorenie vzhľadu si môžete pozrieť a návod si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke.

4. júla Rakevné nechty

Zdroj: @nailsbycambria

33. 4. júla Dizajn pre krátke nechty

Ďalej tu máme glam a štýlový nápad na nechty. Dva nechty sú modré, jeden necht má červeno -biele pruhy a posledný klinec je pokrytý striebornými trblietkami. Je to elegantný a ľahko nositeľný nechtový dizajn, ktorý pristane všetkým dĺžkam a tvarom nechtov. Obnovte tento vzhľad alebo si môžete vybrať modré nechty s pruhmi.

4. júla Dizajn pre krátke nechty

Zdroj: @lalalovenailart_

34. Elegantné nechty z 4. júla

Náš ďalší nápad je pekný a elegantný. Väčšina nechtov je namaľovaná v odvážnom modrom odtieni a sú tam dva akcentové nechty. Jeden prízvuk klinec má červené a biele pruhy, zatiaľ čo druhý je biely s modrým srdcom. Je to roztomilý vzhľad, ktorý pristane akejkoľvek z osláv 4. júla. Srdce a pruhy môžete ručne namaľovať alebo použiť šablónu.

Elegantné nechty z 4. júla

Zdroj: @lalalovenailart

35. Iskrivé hviezdy a pruhy

Ak milujete trblietavé nechty, potom sa musíte pozrieť na tento pohľad z 4. júla. Dva nechty sú červené so striebornými trblietavými prúžkami a ostatné nechty sú modré s trblietavými hviezdičkami. Je to očarujúci nápad na nechty, ktorý je ideálny pre špeciálnu príležitosť. Produkty použité na vytvorenie vzhľadu si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke.

Iskrivé hviezdy a pruhy

Zdroj: @nail4cocktails

36. Štýlový matný nechtový dizajn

Ďalší nápad na nechty, ktorý vám musíme ukázať, je ďalší matný vzhľad. Väčšina nechtov je matne červená, jeden má prúžky a druhý necht je matne modrý so striebornou 3D hviezdičkou. Je to trendový nápad na nechty a bude elegantne vyzerať na akcie 4. júla. Takýto dizajn bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov a malé hviezdičky je možné kúpiť online.

Štýlový matný nechtový dizajn

Zdroj: @lalalovenailart

37. Trblietavé nechty 4. júla

Oživte svoj outfit 4. júla takými nechtami! Dva nechty sú namaľované jednou farbou, červenou alebo modrou, a sú tam aj dva akcentové nechty. Jeden prízvuk klinec má trblietavé pruhy a druhý je modrý s hviezdičkou. Je to očarujúci a žiarivý vzhľad, ktorý by bol ideálny na večierok. Obnovte celý vzhľad alebo vyskúšajte iba jeden z prízvukových návrhov.

Trblietavé nechty 4. júla

Zdroj: @gabbysnailart

38. Polka bodky & Pruhy

Ďalej máme ďalší nápad s bodkovanými nechtami. Pre tento vzhľad majú dva nechty modrobiely vzor polka dot. K dispozícii sú tiež dva akcentové prevedenia. Jeden je pruhovaný a jeden je pokrytý leskom. Je to roztomilý a štýlový nápad na nechty a bude elegantne vyzerať aj po skončení osláv. Milujeme tieto nechty.

Polka bodky a pruhy

Zdroj: @badgirlnails

39. Odvážne modré nechty s hviezdami a pruhmi

Buďte odvážni a živí tento 4. júla s takými nechtami. Tri nechty sú namaľované v žiarivo modrej farbe a dva sú obyčajné, ale na jednom sú biele hviezdy. K dispozícii je tiež prízvuk klinca červeno -bieleho pruhu. Je to štýlový a štýlový dizajn, ktorý pristane každému. Tento vzhľad môžete ľahko obnoviť pomocou šablóny na nechty.

Odvážne modré nechty s hviezdami a pruhmi

Zdroj: @lalalovenailart

40. Červené, biele a modré šumivé nechty

Hľadáte dizajn nechtov, ktorý sa ľahko nosí a vytvára? Potom by to mohlo byť pre vás perfektné. Dva nechty sú modré trblietky, dva sú červené a posledný klinček je biely lesk. Farby sú dokonalé a vlastenecké, zatiaľ čo trblietky sa hodia na zábavné príležitosti. Budete potrebovať iba tri lesklé laky.

Červené, biele a modré lesklé nechty

Zdroj: @adventuresinacetone

41. Unikátne nechty 4. júla

Ak všetky modré, červené a biele nechty nie sú pre vás, pozrite sa na tento ďalší nápad na nechty. Každý klinec má iný dizajn hviezd a pruhov, ale použité farby sú čierna, biela a sivá. Ako vidíte, nechty sú stále veľmi vlastenecké, ale použité farby nie sú také výrazné. Je to skvelé pre každého, kto chce iný a jedinečný vzhľad 4. júla.

Jedinečné nechty 4. júla

Zdroj: @nautorming

Milujeme tieto nápady na nechty a dúfame, že ste našli perfektné nechty na oslavy 4. júla!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire