15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 šik burgundských nechtov, ktoré si zamilujete

21. Burgundsko a zlaté nechty

Existuje veľa vzorov na nechty, ktoré používajú trblietky, ale tieto nechty používajú trblietky kreatívnym a jedinečným spôsobom. Ako vidíte, trblietky boli umiestnené v hornej časti niektorých nechtov a v spodnej časti jedného nechtu. Milujeme túto myšlienku, pretože sa líši od ostatných trblietavých umení, ktoré sme videli. Môžete použiť zlaté trblietky, ako je uvedené, alebo použiť striebro.

Burgundsko a zlaté nechty na dovolenku

Zdroj: @judyrox

22. Matné burgundské nechty s kamienkami

S kamienkami môžete vytvoriť toľko úžasných vzorov na nechty. Neberte to len ako slovo, pozrite sa na tento ďalší nápad na nechty. Existujú dva prízvukové nechty s krásnym kamienkovým dizajnom. Môžete vytvoriť niečo podobné alebo sa zabaviť a experimentovať pri vytváraní vlastného nechtového umenia.

Matné burgundské nechty s kamienkami

Zdroj: @dyakiv_nailstudio

23. Burgundsko a nahé ihličkové nechty

Ďalej v našom zozname sú tieto bordové a nahé ihličkové nechty. Niektoré z nechtov sú tmavé, lesklé vínové a akcentné nechty sú nahé. Jeden z prízvukových nechtov je extra glam, pretože má iskrivý dizajn. Môžete obnoviť celý vzhľad alebo len iskry alebo nahé akcentové nechty. Tak či onak, máte veľmi pôsobivý vzhľad a vzhľad.

Burgundsko a nahé ihličkové nechty

Zdroj: @bioseaweedgel

24. Roztomilé slnečnicové nechty

Ďalší nápad na nechty je ideálny pre jesennú sezónu. Pre tento vzhľad je väčšina nechtov vínovej farby a existujú dva prízvukové nechty. Jeden prízvuk klinec je teplého oranžového odtieňa a je ozdobený kamienkami, zatiaľ čo druhý je bordový so slnečnicovým nechtovým umením. Oranžová a vínová sa krásne dopĺňajú a slnečnica len dodáva svetlú farbu. Ak chcete obnoviť vzhľad, môžete slnečnicu ručne namaľovať alebo si môžete kúpiť samolepky na nechty.

Roztomilé slnečnicové klince na jeseň

Zdroj: @france_nailz

25. Matné nechty s kutikulou čl

Ak radi nosíte jedinečné a trendové nechtové umenie, potom by tento nápad mohol byť pre vás ideálny. Všetky tieto nechty majú rovnaký dizajn. Väčšina nechtov je bordová, ale oblasť nechtu v blízkosti kutikuly je nahá. Milujeme toto bordové a nahé farebné kombo a vyzerá to tak štýlovo s umením kutikuly. Môžete to znova vytvoriť alebo môžete skúsiť použiť vínovú a inú farbu ako nahú.

Matné bordové nechty s um. Kutikuly

Zdroj: @philglamournails

26. Elegantný matný nechtový dizajn

Chcete, aby vaše nechty boli elegantné a zažiarili? Ak je to tak, musíte sa pozrieť na tento nápad. Tu máme mandľové nechty, ktoré sú namaľované v bohatej a matnej vínovej farbe. Jeden klinec je tiež ozdobený trblietavými kamienkami. Je to krásna mani, ktorá by bola ideálna na párty. Môžete si kúpiť kamienky online a môžete si tento vzhľad znova vytvoriť alebo vyskúšať svoj vlastný žiarivý dizajn.

Elegantné matné bordové nechty

Zdroj: @tami_tamichka

27. Glam mramor a zlatý dizajn

Ďalší nápad je v štýlovom mramorovom a vínovom prevedení. Väčšina nechtov je bordová a dva nechty sú svetlé s bordovým mramorovým umením a zlatou fóliou. Pozdĺž niektorých kutikúl je tiež prítomný lesk. Je to nádherný a glam nápad a online sú návody na zdobenie nechtov z mramoru.

Glam mramorový a zlatý nechtový dizajn

Zdroj: @cheyennesnails_

28. Burgundsko a trblietavé nechty

Ak máte radi trblietky ako my, musíte tieto ďalšie mani vidieť. Tu máme dlhé rakvové nechty a existujú aj dva prízvukové nechty. Jeden je pokrytý trblietkami a druhý necht má dizajn trblietavých špičiek. Toto je jeden z našich obľúbených vzhľadov, pretože má krásne a jedinečné farby a ukazuje, ako úžasné nechtové umenie vyzerá na nechtoch do rakvy.

Vínový dizajn nechtov na rakve

Zdroj: @amelasnailz

29. Glitter, Burgundsko a jesenné listy

Ďalej máme ďalší nápad inšpirovaný pádom. Tentokrát je väčšina nechtov matná bordová a je tu aj jeden trblietavý klinec a jeden necht je zakrytý tiež lístím na jeseň. Farby a listový vzor sú perfektné pre jesennú sezónu. Podobný vzhľad môžete znova vytvoriť pomocou vínových lakov na nechty, trblietavých lakov a nálepiek na nechty, ktoré je možné kúpiť online. Pre jemnejšie mani by ste mohli vyskúšať dizajn bez trblietok.

Trblietavé, vínové a jesenné listy

Zdroj: @nailbymel1618

30. Burgundsko a trblietavé rakvy na nechty

Urobte vyhlásenie s manikúrou, ako je táto. Mani má tri rôzne prevedenia. Jeden klinec je jednoducho matný, druhý je lesklý bordový a ostatné nechty majú nahé a bordové umenie ombre. Táto farebná kombinácia je ohromujúca a rôzne nechtové umenie vytvára taký výrazný vzhľad. Môžete to znova vytvoriť alebo môžete skúsiť použiť iba jeden alebo dva návrhy namiesto všetkých troch.

Burgundsko a trblietavé rakvy na nechty

Zdroj: @nailsbyemmak

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire