15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 najlepších jesenných farieb a nápadov na rok 2019

21. Medové blond vlasy pre tmavohnedé vlasy

Pri výbere svetlých odleskov sa nemusíte držať jednej farby. Môžete si nechať do vlasov pridať niekoľko tónov, ako na obrázku nižšie. Kombinácia svetlých a tmavších blondínok je nádherná a dodáva vlasom prirodzený vzhľad. Takéto vlasy vám dodajú letný vzhľad, aj keď sa zmení sezóna, takže si môžete leto priniesť na jeseň.

Medovo blond odlesky pre tmavohnedé vlasy

Zdroj: @mane.therapy

22. Teplá hnedá až medová blond

Ďalej tu máme inú farebnú zmes. Vlasy začnú veľmi tmavé, potom sa zmiešajú do svetlo hnedej a potom sa zmenia na blond. Milujeme túto kombináciu farieb, pretože je super štýlová. Takéto vlasy pristanú každému a je to skvelý spôsob, ako aktualizovať svoj vzhľad pre novú sezónu.

Teplé hnedé až medové blond vlasy

Zdroj: @anunziohair

23. Padajte vlasy Ombre

Ďalej v našom zozname je tento nádherný nápad na farbu vlasov ombre. Použité tóny sa tak krásne prelínajú. Milujeme odtiene použité v tomto vzhľade, pretože sú to všetky trendové farby sezóny. Existuje tmavohnedá, medená červená a blond. Vďaka tomuto štýlu nemusíte robiť kompromisy, môžete mať všetky štýlové farby v jednom.

Fall Ombre Hair Color Idea

Zdroj: @cassiohpro

24. Teplé červené tóny na jeseň

Ďalší nápad na vlasy je odvážny, krásny a je ideálny na jeseň. Za týmto účelom sú vlasy zafarbené v tmavých a svetlo červených tónoch. Červená je taká skvelá farba na jesenné obdobie, pretože je teplá a rozžiari váš vzhľad v chladnejších sivých dňoch. Milujeme viactónové tóny a táto farba bude vyzerať úžasne na každom. Obnovte to alebo môžete použiť svetlejšie alebo tmavšie odtiene červenej.

Teplé červené odlesky na jeseň

Zdroj: @colour.jade

25. Hlavné prvky karamelovej blondínky

Blonde je jednou z najobľúbenejších možností farieb. Existuje toľko rôznych odtieňov, ktoré môžete vyskúšať, a krásna na jeseň je karamelová blond. S karamelovou blond stále získate ten jasný vzhľad, ale má len teplejší tón, ktorý je ideálny pre ročné obdobie. Ako vidíte, vyzerá to úžasne aj s tmavšími farbami vlasov.

Hlavné prvky karamelovej blondínky

Zdroj: @danilocabelos

26. Tmavá až blond farebná zmes

Tento ďalší nápad na vlasy je jednoducho ohromujúci. Tu máme krásnu zmes. Za týmto účelom vlasy začínajú ako veľmi tmavý odtieň, ktorý môže byť čierny alebo hnedý, a potom sa farba postupne zosvetľuje, až kým nie je blond. Milujeme to, pretože nemá takú výraznú zmenu farby ako ombre, pretože vlasy sa miešajú, až kým nie sú najsvetlejšie. Je to ohromujúci vzhľad a je to skutočne vyhlásenie.

Tmavá až blond farebná zmes

Zdroj: @colorbykendyl

27. Jemné svetlohnedé odlesky

Keď sa zmení sezóna, je to ideálny čas na zmenu vlasov a vyskúšanie niečoho nového. Nemusí to však byť dramatická zmena. Môžete skúsiť niečo také. Tu máme tmavé vlasy s jemnými odleskami. Melíry sú jemné, pretože nie sú oveľa svetlejšie ako vlasy. Nízka kľúčová farba, ako je táto, dodá vašim vlasom zdravý vzhľad a dodá im lesk. Môžete to skúsiť s akoukoľvek farbou vlasov, stačí si vybrať melír, ktorý je blízkym odtieňom.

Jemné svetlohnedé odlesky

Zdroj: @tabetha_and_co

28. Tučný zázvor a jahoda Blond farba nápad

Ďalej vám ukážeme ďalší červený vzhľad. Vlasy majú tentoraz zmes zázvoru a jahody v blond farbe. Korienky vlasov sú dosť tmavé a farba sa postupne mení, až sa dostaneme k tomu svetlejšiemu blond odtieňu. Je to úžasný farebný nápad a je to perfektný vzhľad na jeseň. Môžete to znova vytvoriť alebo si vybrať iba jeden z odtieňov červenej pre celú farbu.

Tučný zázvor a jahoda Blond farba nápad

Zdroj: @megan.e.grimm

29. Tmavé vlasy s fialovými tónmi

Ďalšou nevyhnutnou farbou jesene je tmavofialová a táto myšlienka vlasov ukazuje, ako ju štýlovo nosiť. Tu máme tmavé vlasy a ako vidíte, majú purpurové tóny. Fialová farba je taká štýlová a nádherná. Na tmavých vlasoch je to dosť jemné, takže čím svetlejšie vlasy budete, tým odvážnejšia bude fialová farba. Toto je jeden z našich obľúbených!

Tmavé vlasy s fialovými tónmi

Zdroj: @tabetha_and_co

30. Pikantné červené vlasy

Okoreňte svoj vzhľad na jeseň touto farbou vlasov! Tu máme teplú červenú farbu vlasov, cez ktorú preteká medený melír. Milujeme túto farebnú kombináciu, pretože je taká pikantná a ohnivá. Takéto vlasy budú vyzerať úžasne na každom. Znovu vytvorte toto alebo dokonca môžete pridať aj niektoré svetlé odtiene.

Pikantné červené vlasy na jeseň

Zdroj: @hair_elizabetharthurpurdy

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire