15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

63 jednoduchých, ale pútavých vzorov nechtov

31. Aktové nechty s metalickým striebrom

Pridajte k svojim nechtom elegantné striebro s takýmto dizajnom. Tieto nechty sú krátke a nahé s jedným strieborným akcentovým klincom na každej ruke. Akcentný klinec má dva štýlové strieborné prúžky. Tento vzhľad sa dá ľahko obnoviť a môžete použiť metalickú pásku. Môžete tiež skúsiť striebornú pásku.

Nahé nechty s metalickou striebornou páskou

Zdroj: @nailsrnd

32. Pretty Heart Nails

Náš ďalší nápad je pekný a super roztomilý. Tu máme nahé nechty s jedným jemným prízvukom. Akcentný klinec má nádherné červené srdce. Je to taký jednoduchý, ale efektívny vzhľad. Srdce na nechty si môžete kúpiť online. To by bolo perfektné pre príležitosti, ako je rande v noci a Valentín.

Pretty Heart Nails

Zdroj: @kangannynails

33. Ružové nechty s jemnými trblietkami

Milovať ružovú? Potom sú tieto nechty pre vás. Táto manikúra ponúka svetlé, pekne ružové nechty so štýlovým akcentovým dizajnom. Akcentný klinec má jemné kmitanie ružového lesku pozdĺž kutikuly. Je to veľmi jemný a jemný vzhľad, ale trblietky zachytia svetlo a iskru. Milujeme túto myšlienku!

Ružové nechty s jemnými trblietkami

Zdroj: @tior_nails

34. Francúzske nechtové tipy s modrou

Ďalej máme ďalší spôsob, ako jazzovať vaše francúzske mani. Pre tento vzhľad existujú klasické nahé a biele tipy s jediným výrazným rozdielom. Na jednom klinci na každej ruke je pod každým hrotom štýlová modrá čiara. Je to veľmi jednoduché, ale ako vidíte, skutočne to padne do oka. Obnovte modrý vzhľad alebo inú farbu. Ružová by vyzerala úžasne.

Francúzske nechtové tipy s modrou

Zdroj: @nailsrnd

35. Ľahké nechty s jemným zlatom

Náš ďalší nápad je veľmi jemný, ale super štýlový. Toto je jeden z našich obľúbených. Všetky nechty sú namaľované vo svetlom odtieni a existujú dva akcentové prevedenia. Na dvoch nechtoch je veľmi tenká zlatá čiara. Obe línie idú k sebe a vyzerajú ako stretnutie. Je to nádherný, elegantný a elegantný nápad. Môžete skúsiť podobný vzhľad so striebrom.

Ľahké nechty s jemným zlatom

Zdroj: @kangannynails

36. Trendy aktové nechty s čiernym nechtom

Pomocou jednoduchých línií môžete vytvoriť mnoho úžasných vzorov. Tieto nechty sú úžasným príkladom. Nechty sú nahé a každý necht má na každej strane trendový vzor čiernej čiary. Napriek tomu, že dizajn je minimálny a jednoduchý, je to skutočne vyhlásenie.

Trendové nahé nechty s čiernym nechtovým umením

Zdroj: @tior_nails

37. Ružová, sivá a trblietavá

Šedá je nevyhnutná farba nechtov. Je sám o sebe elegantný a dá sa nosiť s trblietkami, metalickými, chrómovými, jasnými farbami a ďalšími. Tieto nechty ukazujú, ako sa krásne nosí sivá. Väčšina nechtov je svetlo ružová s jedným sivým lesklým nechtom a jedným sivým trblietavým klincom. Vyskúšajte celý vzhľad alebo si vyberte jeden z dvoch nechtov. Je to štýlový mani nápad, ktorý pristane každému.

Ružové, sivé a trblietavé nechty

Zdroj: @nikishina.nail.studio

38. Neutrálne rakvové nechty

Ďalej máme štýlový neutrálny vzhľad. Každý klinec bol namaľovaný svetlo neutrálnym tónom, okrem elegantného hnedého odtieňa. Napriek tomu, že každá farba je iná, všetky sa navzájom krásne dopĺňajú. Toto je vzhľad, vďaka ktorému budete štýlovo vyčnievať z davu.

Jednoduché neutrálne rakvové nechty

Zdroj: @kangannynails

39. Jemné modré nechty s kamienkami

Ďalšou krásnou farbou pre vaše nechty je modrá. Tu máme veľmi jemnú modrú, ktorá je jednoduchá a nenápadná, ale super štýlová. Modré nechty majú jeden iskrivý prízvuk, ktorý má pekný kryštálový dizajn. Je to nádherný nápad na nechty a môžete obnoviť vzhľad s podobným odtieňom, s kamienkami alebo bez nich..

Jemné modré nechty s kamienkami

Zdroj: @nikishina.nail.studio

40. Nápad na iskrivý lesk

Náš ďalší nápad je ďalší iskrivý pohľad. Nechty sú svetlého odtieňa s jemným zatiahnutím trblietok. Tieto nechty sú dôkazom toho, že trblietky je možné zmierniť a byť štýlové. Na to, aby ste dosiahli elegantný a elegantný vzhľad, nemusíte príliš preháňať. Tento dizajn môžete použiť s akoukoľvek farebnou kombináciou, ktorá vám pristane.

Nápad na trblietavé nechty

Zdroj: @superflynails

41. Svetlo ružové nechty so striebornými ozdobami

Dajte svojim ružovým nechtom okraj s takýmto dizajnom. Nechty sú pekne svetlo ružové so striebornými ozdobami. Na každom klinci sú tri malé kruhy. Malé dekorácie na nechty si môžete kúpiť online a ľahko sa nanášajú.

Svetlo ružové nechty so striebornými ozdobami

Zdroj: @phenomenail

42. Nahé nechty s tenkými bielymi končekmi

Ďalej tu máme ďalší vzhľad inšpirovaný francúzskou manikúrou. Majú klasický nahý odtieň, ale biela špička je super tenká a krásne sa ohýba okolo nechtu. Je to elegantný, štýlový a elegantný vzhľad, ktorý pristane každému. Takýto dizajn bude fungovať na akomkoľvek tvare nechtu a akejkoľvek dĺžke nechtu.

Nahé nechty s tenkými bielymi končekmi

Zdroj: @laquenailbar

43. Chic Line Nail Art

Čierna a biela je taká elegantná farebná kombinácia. S takými nechtami vidíte, prečo! Tieto nechty sú nahé a tri nechty majú čierny prúžok, zatiaľ čo dva nechty majú biely. Je to jednoduchý, ale veľmi kreatívny vzhľad. Je ideálna pre dámy, ktoré chcú vyžehliť nechty.

Chic Line Nail Art

Zdroj: @tior_nails

44. Ružové nechty s bielym kvetom

Ďalej máme krásny a jednoduchý nápad na nechty. Nechty sú ružové a je tam jeden prízvuk s bielym kvetom. Je to elegantný nechtový dizajn a je ideálny na jar a leto. Okvetné lístky môžete namaľovať tenkým štetcom a na stred kvetu použiť bodkovací nástroj.

Ružové nechty s bielym kvetom

Zdroj: @beautyby_angharad

45. Aktové nechty s kamienkami

Ďalší nápad na nechty je glam a nádherný. Pre tento vzhľad sú nechty lesklé nahé a zdobia ich kamienky. Je to taký jednoduchý a žiarivý nápad. Obnovte celý vzhľad alebo priložte kamienky na jeden klinec. Môžete si kúpiť kamienky online, prilepiť ich na mokrý lak a potom naniesť vrchný lak.

Jednoduché nahé nechty s kamienkami

Zdroj: @stylizacjakarolinawiatr

46. ​​Rôzne odtiene modrej

Ak máte radi výrazné farby, pozrite sa na to. Tu máme mani, ktorý používa všetky rôzne odtiene modrej. Niečo také je veľmi ľahké vytvoriť, pretože budete potrebovať iba rôzne farby. Tento dizajn môžete použiť na všetky dĺžky a tvary nechtov. Milujeme to a myslíme si, že to urobí vyhlásenie.

Krátke modré mandľové nechty

Zdroj: @haramianails

47. Butterfly Nail Art

Hľadáte pekný a žiarivý dizajn nechtov? Ak áno, pozrite sa na to. Tieto nechty majú na sebe rôzne farby a jeden klinec je ozdobený motýľmi. Túto mani si môžete ešte zjednodušiť, ak použijete na motýle jednu farbu na všetky nechty. Flitre motýľov si môžete kúpiť online a nalepiť ich na mokrý lak na nechty.

Butterfly Nail Art

Zdroj: @biaamei

48. Docela ružové nechty

S touto ďalšou kúrou buďte pekne ružové. Na tento účel bolo použitých niekoľko rôznych odtieňov ružovej, tmavých a svetlých, ako aj červených odtieňov. Je to nádherný dizajn nechtov a je ideálny na jar a leto. Je ideálny pre tých, ktorí milujú ružovú farbu a môže byť použitý na akúkoľvek dĺžku a tvar nechtu.

Docela matné ružové nechty

Zdroj: @amanda.sudolll

49. Krátke nahé nechty s hviezdičkami

Milujeme tento ďalší nápad na nechty a je jedným z našich obľúbených. Nechty sú krátke a nahé a každý je ozdobený neónovými hviezdičkami. Je to zábavná mani na jar a leto a hviezdy sa dajú ľahko vytvoriť. Stačí si kúpiť hviezdicovú šablónu a so šablónou použiť neónový lesk. Skúste niečo podobné alebo priložte hviezdičky len na jeden klinec.

Krátke nechty s farebnými hviezdičkami

Zdroj: @_beyliz_

50. Matné nahé nechty so Sparkle

Ďalej vám ukážeme ďalší nahý dizajn nechtov. Tentokrát sú všetky nechty jednoducho matné nahé a každý je ozdobený zlatými trblietkami okolo kutikuly. Je to úžasný nápad a ľahko sa nosí. Pre tento dizajn budete potrebovať nahý lak na nechty, zlatý lesk a lesklý vrchný lak. Ak vám akt nie je váš, vyskúšajte dizajn v inej farbe, ako je ružová alebo fialová.

Matné nahé krátke nechty

Zdroj: @m.beauty.bar

51. Štýlové levanduľové nechty s trblietkami

Ďalší nápad na nechty je štýlový a žiarivý! Boli použité tri rôzne leštidlá vrátane matnej levandule, purpurového lesku a chrómovej levandule. Je to krásny nechtový dizajn a bude vyzerať úžasne na každom. Znovu vytvorte toto alebo môžete použiť kombináciu rôznych farieb, alebo dokonca vyskúšajte strieborné alebo zlaté trblietky. Tento dizajn bude vyzerať skvele aj na kratších nechtoch.

Levanduľové rakvové nechty

Zdroj: @m.n.b.krása

52. Chic Geometric Mani

Niektoré vzory na nechty vyzerajú komplikovane, ale môžu byť celkom jednoduché. Toto je jeden z nich. Tu máme super elegantný dizajn nechtov. Nechty sú nahé. Potom bola na vytvorenie trendového geometrického vzoru použitá čierna a iný odtieň aktu. Tento vzhľad môžete vytvoriť pomocou pásky na nechty. Skúste to alebo môžete použiť rôzne farby.

Elegantné geometrické mani

Zdroj: @superflynails

53. Elegantný dizajn nechtov

Máte radi elegantné vzory? Ak áno, tento nápad je pre vás. Tu máme francúzsky ombre a niektoré nechty sú tiež ozdobené drobnými kamienkami. Je to krásny nápad na nechty a kamienky skutočne oživili vzhľad. Znovu vytvorte toto alebo môžete použiť jednu farbu bloku namiesto ombre. Kamienky je možné kúpiť online.

Elegantné francúzske nechty Ombre

Zdroj: @stylizacjakarolinawiatr

54. Modré a nahé nechty

Ďalej vám ukážeme ďalší pekne modrý dizajn nechtov. Pre tento vzhľad máme svetlo modré nechty. Tri z nechtov majú uhlopriečku so svetlo modrou na jednej strane a nahé na druhej strane. Je to štýlový a trblietavý nápad, ktorý je ako stvorený na leto. Môžete vytvoriť úhľadnú čiaru pomocou pásky na nechty a namaľovať farby na oboch stranách.

Svetlomodré rakve na nechty

Zdroj: @kessyjones.nails_beauty

55. Čerešňový necht čl

Ďalší nápad na nechty predstavuje roztomilé čerešňové umenie. Pre tento vzhľad sú nechty krátkeho mandľového tvaru a sú na nich namaľované čerešne. Čerešňový dizajn je taký pekný a modré špičky tiež vyzerajú úžasne. Nálepky na čerešňové nechty si môžete kúpiť alebo si ich môžete ručne namaľovať. Na internete sú návody.

Roztomilé umenie čerešňových nechtov

Zdroj: @hardasnails_studio

56. Trendy Dark Mani

Hľadáte niečo trendy, ale jednoduché? Ak áno, je to pre teba. Dva koncové nechty sú tmavé a na ostatných nechtoch sú použité rôzne odtiene modrej a nahej. Milujeme túto farebnú paletu, je taká štýlová a bude ideálna na jeseň a zimu. Skvele bude vyzerať aj na dlhších nechtoch.

Trendy Dark Mani na krátke nechty

Zdroj: @lovefreshpaint

57. Roztomilé nahé nechty s farebnými bodkami

Polka bodky sú ďalším jednoduchým, ale pekným dizajnom. Toto je úžasný spôsob, ako nosiť bodky. Nechty sú krátke a matné nahé s farebnými bodkami. Je to zábavný nápad a bodky môžete vytvárať pomocou nástroja na bodkovanie. Na bodky je možné použiť akékoľvek farby.

Farebné puntíky na nechty

Zdroj: @naailartbar

58. Ružové nechty s motýľmi

Ďalej tu máme ďalší dizajn motýľov. Tentoraz sú nechty ružové a dva nechty na každej ruke zdobia motýle. Je to nádherný dizajn a môžete ručne maľovať motýle alebo si môžete kúpiť samolepky na motýle. Tak či onak, vaše nechty budú vyzerať nádherne. Skúste to alebo dajte motýle na všetky nechty.

Ružové nechty s motýľmi

Zdroj: @nailsbymztina

59. Francúzsky Ombre s kamienkami

Máte radi francúzsky ombre? Ak áno, je to pre teba. Ako vidíte, všetky nechty majú elegantný ombre, ale iba jeden z nechtov má kamienky. Je to nádherný nápad a niečo také bude perfektné na svadbu. Kamene si môžete kúpiť online a môžete si tento vzhľad vyskúšať s akoukoľvek farebnou kombináciou.

Francúzske nechty s kamienkami

Zdroj: @gandziuchaa

60. Aktové nechty s botanickým umením

Ak máte radi jednoduchšie a jemnejšie nechty, potom je to pre vás. Tu máme nahé nechty a existujú dva akcentové vzory. Akcentové umenie má biely botanický vzor. Je to úžasný nápad a veľmi ľahko sa nosí. Niečo také bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov. Podobný dizajn môžete ručne namaľovať alebo použiť šablónu.

Nahé nechty s botanickým umením

Zdroj: @nailsrnd

61. Svetlé nechty so žltými končekmi

Dodajte svojmu vzhľadu farebný nádych s takýmto dizajnom. Táto mani má svetlé nechty a každý z nich má v hornej časti neónový žltý prúžok. Takže žltá vyzerá ako tipy. Je to taký trendový a jednoduchý nápad. Môžete to znova vytvoriť alebo použiť na hrot akúkoľvek výraznú farbu. Neónová ružová bude na leto ako stvorená.

Svetlé nechty so žltými končekmi

Zdroj: @nailsrnd

62. Docela modrá mani

Ďalší nápad na nechty ponúka pekne modrú mani. Pre tento vzhľad je väčšina nechtov svetlo modrá a je tam iskrivý modrý prízvuk. Toto je ďalší dizajn, ktorý je ideálny na jar a leto. Ľahko sa vytvára a bude skvele vyzerať aj na kratších nechtoch. Môžete tiež použiť tmavšie odtiene modrej, ak svetlé tóny nie sú vašou vecou.

Docela modrá mani

Zdroj: @nailsbykatrins

63. Iskrivé nechty s mašľou

Ďalej máme žiarivý vzhľad. Tentoraz sú nechty sivé s trblietavým ombre. Na jednom klinci je aj roztomilá strieborná mašlička. Milujeme túto mani, pretože je taká roztomilá a trblietavá. Malé mašličky na nechty si môžete kúpiť online. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť na akejkoľvek dĺžke a tvare nechtu.

Iskrivé nechty s mašľou

Zdroj: @naislbyeffi

Dúfame, že ste sa inšpirovali týmito jednoduchými a pútavými vzormi nechtov.

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire