15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

69 jednoduchých nápadov na zimné a vianočné nechty

51. Dizajn Santa a Red Glitter

Ak hľadáte rozprávkovo sviatočné mani na Vianoce, potom je to pre vás. Tu máme červené trblietavé nechty s jedným prízvukom. Akcentný klinec predstavuje Santa nail art. Je to zábavný, jedinečný a vianočný dizajn. Tiež milujeme iskru a Santov drahokamový nos. Na nasledujúcej stránke môžete vidieť, aké produkty boli použité na vytvorenie vzhľadu.

Dizajn nechtov Santa a Red Glitter

Zdroj: @simplybeauty_bridgend

52. Elegantný vianočný veniec Nail Art

Tento ďalší nápad na nechty je jedným z našich obľúbených! Mani ponúka elegantné vianočné vzory. Niektoré nechty sú nahé, niektoré sú strieborné s leskmi a hviezdičkami a posledný klinec má úžasný vianočný veniec. Takéto nechty sú ideálne pre tých, ktorí milujú pôvab, trblietky a Vianoce. Na vytvorenie tohto vzhľadu bola použitá kozmetická šumivá lekná Essence Cosmetics, Golden Rose Color Xpert #98 a OPI matný vrchný lak..

Elegantný vianočný veniec na nechty

Zdroj: @ana0m

53. Glitter a ozdoby

Bez ozdôb by neboli Vianoce, tak prečo ich nepoužiť vo svojom nechtovom umení? Môžete vytvoriť niečo také! Za týmto účelom sú niektoré nechty červené a majú dva prízvukové nechty. Každý prízvuk klinec je biely s krásnym cetkovým nechtovým umením. Takáto mani je ideálna na Štedrý deň. Cetky môžete ručne namaľovať alebo si môžete kúpiť nálepky na nechty.

Vianočné klince s trblietkami a čačky

Zdroj: @nailsuponatime

54. Slávnostné červené vianočné nechty

Ak chcete ísť so svojimi nechtami úplne von, potom je tento nápad pre vás! Každý klinec je iný a vzory zahŕňajú prúžky cukrovej trstiny, slávnostné správy a trblietky. Je to úžasná mani, ktorá je ideálna pre tých, ktorí milujú Vianoce a jedinečné nechtové umenie. Môžete obnoviť celý vzhľad alebo vyskúšať len jeden alebo dva z návrhov. Tak či onak, vaše prázdninové nechty budú wow.

Slávnostné červené vianočné nechty

Zdroj: @nailcocktail

55. Holly a Candy Cane Nail Art

Cesmína a cukríky sú dva z najobľúbenejších vzorov počas zimných a prázdninových sezón. Tu je návod, ako štýlovo nosiť oba vzory. Tri nechty sú tmavozelené a ďalšie dva sú biele. Nechty s bielym prízvukom majú prúžky cukrovej trstiny a roztomilé umenie Holly. Je to zábavný a ľahko nositeľný nápad. Na nasledujúcej stránke si môžete pozrieť, aké výrobky boli použité na vytvorenie vzhľadu.

Nechtové umenie Holly a Candy Cane

Zdroj: @nailsuponatime

56. Elegantné slávnostné nechty

Ďalej vám ukážeme elegantný a elegantný nápad na nechty. Za týmto účelom sú všetky nechty matne zelené. Existuje tiež jeden prízvuk klinec so štýlovým kamienkovým dizajnom. Milujeme túto mani, pretože tá zelená farba je taká slávnostná. Takéto nechty by boli perfektné na večierky a iné špeciálne akcie v zime. Môžete obnoviť krátke nechty alebo vyskúšať dizajn aj na dlhších nechtoch.

Matné zelené nechty s elegantným prízvukom

Zdroj: @nails_irinamarten

57. Glam Slávnostný dizajn nechtov

Vneste do prázdnin lesk a pôvab s takýmto nechtovým dizajnom! Niektoré z dlhých nechtov v tvare rakvy sú žiarivo červené a dva z nich sú nahé so slávnostným trblietavým ombre. Je to taký krásny a odvážny vzhľad nechtov. Takáto mani je ideálna pre dámy, ktoré radi urobia vyhlásenie.

Slávnostný dizajn nechtov Glam

Zdroj: @amelasnailz

58. Unikátne ružové vianočné nechtové umenie

Keď myslíte na Ježiška a Vianoce, pravdepodobne vás napadne červená farba. Čo keby ste zamiešali slávnostný vzhľad a namiesto toho použili ružovú ?! Môžete vytvoriť niečo také. Tu máme jedinečnú mani, ktorá ponúka snehové vločky, trblietky a Santa nail art. To, čo sa líši od ostatných, je to, že všetky nechty sú ružové! Nevieme ako vy, ale my milujeme ružovú verziu Santu.

Jedinečné ružové vianočné nechtové umenie

Zdroj: @simplybeauty_bridgend

59. Nápad na iskrivý snehuliak

Ďalším obľúbeným dizajnom nechtového umenia na zimu a Vianoce je snehuliak. Ďalej tu máme roztomilú a žiarivú verziu. Väčšina nechtov je zelených a existujú aj dva prízvukové nechty. Jeden prízvuk je strieborný a druhý je nahý s trblietavým snehuliakom. Tento nablýskaný snehuliak je taký roztomilý a zábavný. Môžete ručne namaľovať snehuliaka alebo použiť nálepku na nechty a potom pridať trochu lesku.

Nápad na iskrivý snehuliak

Zdroj: @paranoia.nails

60. Nechtové umenie inšpirované zimou a Vianocami

Všetci máme niečo, čo máme na Vianociach a zime radi. Prečo tieto veci nepridáte do svojho nechtového umenia? Tu je príklad. Táto výtvarníčka si nalakovala nechty na zeleno a nechýbajú ani dva akcentové nechty. V prvom je ručne maľovaná perníková chalúpka a v druhej je šálka horkej čokolády. Je to taký roztomilý a jedinečný nápad. Môžete to znova vytvoriť alebo do návrhu pridať časť sezóny, ktorá sa vám najviac páči.

Umenie na nechty inšpirované zimou a Vianocami

Zdroj: @nailsuponatime

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire