15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 nápadov a štýlov farby vlasov na burgundsku na rok 2019

31. Burgundsko až ružové vlasy Ombre

Ďalší nápad, ktorý vám musíme ukázať, je jeden z našich obľúbených. V tomto štýle vlasy začínajú purpurovo, potom sa menia na vínové a špičky vlasov sú svetlo ružové. Tento účes ukazuje, ako burgundské je možné kombinovať s inými farbami, aby vytvorili odvážny a jedinečný vzhľad. Takéto vlasy budú na leto úžasné.

Vínové až ružové vlasy Ombre

Zdroj: @xostylistxo

32. Tónovaný Burgundsko Ombre

Máte radi ombre? Potom sa pozrite na tento ďalší nápad. Tento účes má tmavú farbu v korienku a potom v strede sa vlasy zmenia na jemnú vínovú farbu. Vínová farba je celkom ľahká a jemná, čo jej dodáva výraznejší vzhľad. Je to perfektné pre ženy, ktoré nechcú jasný a odvážny účes. Môžete znova vytvoriť ombre alebo vyskúšať plnú farbu hlavy.

Tónované vlasy Burgundska Ombre

Zdroj: @styled_by_carolynn

33. Burgundsko až svetlooranžový Bob

Ďalej tu máme ďalšiu jedinečnú kombináciu farieb, s ktorou sa s vami chceme podeliť. Tu máme krátky bob po bradu. Koreňová farba je čierna, potom sa vlasy zmenia na vínové a potom smerom ku končekom sú vlasy svetlooranžové. Milujeme tieto farby, pretože nám pripomínajú západ slnka. Podobné farby by boli skvelou voľbou pre každého, kto chce, aby vynikli jeho vlasy.

Burgundsko až svetlooranžový Bob

Zdroj: @anthonyvincenttt

34. Subtílne Burgundsko

Náš ďalší nápad na vlasy je tak trendový a šik! Vlasy sú zafarbené tmavým odtieňom, ktorý má jemné bordové tóny. Potom sa vlasy zmenia a postupne sa zmiešajú, až kým konce vlasov takmer nevyzerajú ako čierne. Je to úžasný nápad s bordovými vlasmi a bude vyhovovať každému. Je to ďalší nápad, ktorý je perfektný pre tých, ktorí uprednostňujú nízke farby.

Jemný nápad na bordové vlasy

Zdroj: @shaz_wishhairstudio

35. Burgundsko s purpurovými tónmi

Ďalšou krásnou farbou, ktorú môžete vyskúšať, je vínová s purpurovými tónmi. Tu je ohromujúci príklad. V koreni majú vlasy tmavý vínový odtieň a potom sa vlasy zmenia na svetlejšiu vínovú farbu s pridaním fialovej. Fialová farba je nádherná a určite prevedie vaše vlasy od fádnych po báječné. Takáto farba bude vyzerať úžasne na akejkoľvek dĺžke vlasov a v akomkoľvek štýle.

Vínové vlasy s fialovými tónmi

Zdroj: @styled_by_carolynn

36. Burgundsko až Fiery Orange

Skôr v príspevku sme predstavili vínový štýl, kde vlasy sčervenali. Ak sa vám tento nápad páčil, môže sa vám páčiť aj tento. Za týmto účelom začnú vlasy bordové a potom sa v polovici zmení na ohnivý oranžový odtieň. Farby spolu pôsobia úchvatne a pôsobia štýlovo.

Vínové až ohnivé oranžové vlasy Ombre

Zdroj: @k.s.colors

37. Nápad na tmavé burgundské vlasy

Ak chcete dať svojim vlasom šmrnc bez toho, aby boli príliš odvážne, zvážte takúto farbu. Jedná sa o plnú farbu hlavy, ktorá má tmavý vínový odtieň. Vyzerá takmer hnedo, ale s vínovými tónmi. Je to jemný a super štýlový vzhľad, ktorý pristane každému. Skúste podobnú farbu s takýmto vlnitým štýlom alebo na účesu podľa vlastného výberu. Úžasne by to vyzeralo s bobovým strihom.

Myšlienka tmavých vínových vlasov

Zdroj: @hairby.ashleypac

38. Burgundsko Ombre Bob

Tento ďalší účes má ďalší trendový vzhľad ombre. Vlasy sú ostrihané na bob. V koreni je čierna a potom sa zmení na tmavú vínovú. Toto je také štýlové a drsné. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť, alebo môžete vyskúšať farby v dlhšom štýle. Bob strih musíte mať, a tak je načase ho vyskúšať!

Účes Bob Burgundsko Ombre

Zdroj: @styled_by_carolynn

39. Summery Burgundsko

Máte radšej svetlejšie farby? Tak prečo neskúsiť takýto účes ?! Tento nápad na vlasy ponúka krásnu vínovú farbu s pridanými ružovými a oranžovými odleskami. Ružová a oranžová skutočne rozžiaria vínovú a vyzerá to tiež jedinečne. Živý účes, ako je tento, je ideálny na leto.

Letné burgundské vlasy

Zdroj: @she_runs_withscissors

40. Štýlové burgundské vlny

Hľadáte nový účes, ktorý je štýlový a ľahko sa nosí? Ak áno, je to pre teba. Tu máme jednoduchý a elegantný vínový štýl. Vlasy sú stredne dlhé s vlnkami a sú zafarbené do krásnej bordovej farby s červenými tónmi. Tento účes pristane každému a dodá vašim unaveným vlasom nový život.

Štýlové burgundské vlny

Zdroj: @hairby.ashleypac

41. Fialová, burgundská až modrá

Náš ďalší nápad predstavuje ďalšiu úžasnú kombináciu farieb. Za týmto účelom vlasy začnú purpurovo, potom sa zmenia na vínové a nakoniec vlasy zmodrejú. Je to taký chladný a trendový účes, ktorý má gradientný vzhľad. Znovu vytvorte všetky tri farby alebo môžete vyskúšať len purpurovú a vínovú alebo modrú a vínovú. Tak či onak, bude to fuč.

Fialová, vínová až modrá farba vlasov

Zdroj: @cryistalchaos

42. Červená a Burgundsko

Ďalej vám ukážeme úžasný červený a vínový štýl. Vlasy sú ostrihané na bob a v blízkosti korienka majú tmavý vínový odtieň a potom sa menia na viac do červenej farby. Je to jeden z našich obľúbených vzhľadov, pretože vlasy sú tak živé a živé. S takýmto vlasom určite štýlovo vyniknete.

Červené a burgundské vlasy Ombre

Zdroj: @adlydesign

43. Burgundsko až pastelový pomaranč

Ďalší chladný farebný nápad, ktorý môžete vyskúšať, sú vínové a pastelové odtiene. Tu je štýlový príklad. Vlasy sú v hornej časti bordové a potom sa zmenia na svetlé, pastelovo oranžové. Milujeme toto farebné kombo, pretože je jasné, odvážne a jedinečné. Tónovaná pastelová oranžová skutočne dáva vyniknúť aj vínovej farbe. Obnovte to alebo vyskúšajte iný pastelový odtieň.

Vínové až pastelové oranžové vlasy

Zdroj: @lo.rean

Dúfame, že ste našli krásny vínový účes, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire