15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

63 najlepších účesov s vrkočovým chvostom do roku 2020

41. Kučeravý chvost s nádherným pleteným vzorom

Náš ďalší nápad je ďalší kučeravý chvost. Na tento účel sú vlasy spletené do štýlového vzoru a majú rôznu hrúbku. Skutočný chvost je nádherný a kučeravý. Takéto vlasy sa ľahko nosia a glamujú. Bol by to skvelý letný vzhľad, pretože môžete mať krásne kučery, ale budú zvládnuteľné a mimo cesty.

Kučeravý chvost s nádherným pleteným vzorom

Zdroj: @naturalhairflows_

42. Nakŕmte konský chvost s modrými vrkočmi

Ďalšou chladnou farbou, ktorú môžete vyskúšať, je modrá a tu je návod, ako štýlovo nosiť modré vrkoče! Tento pletený chvost je super dlhý so štýlovým pleteným vzorom a na boku sú dva voľné vrkoče. Vlasy začnú čierne a zhruba v polovici sa vlasy zafarbia na modro. Ako vidíte, modrá a čierna je trendová farebná kombinácia. Je to perfektné pre dámy, ktoré chcú vyskúšať inú farbu vlasov bez toho, aby boli príliš odvážne.

Kŕmte konský chvost s modrými vrkočmi

Zdroj: @maya_giftedhands_

43. Kučeravý chvost s viac copmi

Nasledujúci nápad na vlasy predstavuje ďalší nádherný chvost s kučerami. Existuje pletený vzor a vrkoče majú rôznu hrúbku. Tenké vrkoče skutočne milujeme, pretože vyzerajú tak štýlovo! Skutočný chvost je stredne dlhý a kučeravý. Je to roztomilý a trendový účes, ktorý pristane každému.

Kučeravý chvost s viac copmi

Zdroj: @herbeautifulstylist

44. Trendy čierny a červený chvost

Ďalej tu máme trendový čierno -červený chvost. Tieto vrkoče začínajú čierne a potom sa zmiešajú do bohatého červeného odtieňa. Skutočný chvost je štýlovo vysoký s dvoma voľnými vrkočmi na oboch stranách. Je to trendový, odvážny a ohromujúci nápad na vlasy. Môžete to znova vytvoriť alebo použiť iný odtieň červenej. Zosvetlite alebo stmavte podľa toho, či chcete výraznejšiu alebo menej výraznú farbu.

Trendový čierno -červený chvost

Zdroj: @dsrhair

45. Krížový chvost

Tento ďalší chvost je ďalším z našich obľúbených! Vlasy na hlave sú krásne spletené a sú doplnené krížikovým vzorom. Skutočný chvost je hrubý cop, ktorý je tiež doplnený. Milujeme glam doplnky a trendový krížový vzor. Taký chvost bude wow. Pohľad spredu si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke!

Cop s vrkočovým krížom

Zdroj: @tamika_braidbarbie

46. ​​Half Up Feed v chvoste

Milujete polovičné chvosty? Ak áno, pozrite sa na toto. Tu máme veľmi glam účes, ktorý má polovičný cop. Vlasy sú spletené do úchvatného vzoru a k vrkočom sú pridané aj zlaté doplnky. Je to nádherný účes, ktorý pristane každému. Môžete to znova vytvoriť alebo vyskúšať kusšie vrkoče. Pre jemnejší vzhľad môžete vyskúšať podobný štýl bez príslušenstva. Existuje mnoho spôsobov, ako vyskúšať tento chvost!

Polovičné krmivo v chvoste

Zdroj: @tiffany__renzel

47. Malé krmivo v opletenom chvoste

Milujeme tento ďalší nápad na vlasy! Za týmto účelom boli vlasy upravené do uhladeného a jednoduchého strihu v vrkočoch. Potom boli vlasy upravené do nebies vysokého chvosta so zábalom. Je to úžasný a všestranný nápad na vlasy. V závislosti od toho, aký make -up a oblečenie nosíte, môžu byť tieto vlasy štýlové a ležérne alebo glam a formálne.

Malé krmivo v opletenom chvoste

Zdroj: @tianas_faces

48. Vysoký pletený chvost s robustnými vrkočmi

Doprajte svojim vlasom trendovú premenu s takým chvostom ako je tento! Vlasy sú upravené do hrubých a tenkých vrkočov, ktoré vytvárajú štýlový vzor a chvost je vysoký na hlave. Je to jednoduchý a nádherný pletený chvost, ktorý pristane každému. Znova to urobte, alebo môžete dokonca vyskúšať výraznejšiu farbu, ako je červená alebo možno ombre. Ombre by vyzeral úžasne.

Vysoký pletený chvost

Zdroj: @coiffuremoderne

49. Myšlienka svetlých blond vlasov

Hľadáte nový účes a chcete novú farbu vlasov? Ak áno, je to pre teba. Tu máme jasný blond chvost. Opäť tu máme ten vzor, ​​ktorý obsahuje tenké a hrubé vrkoče a chvost je dlhý. Vzor vyniká tým, že tenké vrkoče sú prírodné a hrubé vrkoče sú blond. Je to trend a moderný štýl. Môžete skúsiť podobný vzhľad alebo môžete použiť iný odtieň blond.

Blond pletený cop

Zdroj: @coiffuremoderne

50. Dlhý & Nízky nápad na chvost

Tento ďalší nápad na vlasy je taký očarujúci a krásny, chceme ho nosiť! Tento štýl ponúka dlhý pletený chvost. Vlasy na hlave sú štýlové a uhladené a skutočný cop je jedinečný, pretože používa päť prameňov! Tento odlišný typ vrkoča skutočne oživuje jednoduchosť a štýl. Je veľmi pekné a ľahké na nosenie. Na internete nájdete návody pre päťpramenné vrkoče, aby ste si mohli precvičiť a znova vytvoriť vzhľad.

Predstava nízkeho copu

Zdroj: @1naebraids

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire