15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 najlepších účesov Bob a Lob na leto 2019

31. Trendy šedý Ombre Bob

Ďalšou štýlovou farbou, ktorú by ste mali vyskúšať, je šedá. Sivé vlasy sa stali povinnou výbavou pre každého, kto má rád odvážne vlasy a účesy. Tu je krásny príklad toho, ako nosiť šedú. Jedná sa o stočený bob so sivým ombre. Sivý ombre je trendový a tiež ľahko vyrastie. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať ešte svetlejší odtieň šedej.

Trendový šedý Ombre Bob

Zdroj: @playwithscissors

32. Long Bob Cut with Warm Highlights

Hľadáte elegantné a ľahko nositeľné vlasy? Potom sa pozrite na náš ďalší výber. Táto myšlienka vlasov obsahuje tmavý dlhý bob so svetlými, teplými blond melírmi. Pretože je to lob, môžete mať krátky strih bez toho, aby ste boli príliš krátky a blond melír je jemnejší spôsob, ako pridať farbu. Tento účes pristane každému a budete vyzerať nádherne každý deň. Skúste podobný štýl ako tento, alebo blondínu môžete tiež vynechať.

Dlhý strih Bob s teplými prednosťami

Zdroj: @suetyrrellstylist

33. Roztomilý Lob Cut

Ďalej tu máme roztomilý a pekný lob. Vlasy sú mierne odstupňované, pretože vpredu sú o niečo dlhšie ako vzadu. Má tiež pridaný krásny blond odtieň. Jedná sa o elegantný účes, ktorý nikdy nevyjde z módy. Takéto vlasy sa ľahko nosia a upravujú. Môžete skúsiť tento účes alebo vyskúšať iný odtieň blond.

Roztomilý účes blond blond

Zdroj: @brimsandbalayage

34. Odstupňovaný zostrih lobov s melírom

Ak milujete odstupňované dlhé boby, potom je to pre vás. Tento lob má zreteľnejšiu zmenu dĺžky, ktorá vytvára trendový vzhľad. Vlasy majú tiež blond viacfarebné odlesky. Je to úžasný nápad na vlasy a rozžiari váš vzhľad pripravený na jar a leto.

Odstupňovaný zostrih lobov s melírom

Zdroj: @kristen.lumiere

35. Blunt Cut Bob

Náš ďalší nápad predstavuje tupo strihaný bob. Tupé zrážky robia vyhlásenie, pretože strih je čistý. Tu je krásny príklad. Vlasy sú uhladené a rovné s týmto ostrým strihom. Tento účes je ideálny pre dámy, ktoré radi pôsobia moderne a trendy. Takýto bob bude vyzerať úžasne v akejkoľvek farbe.

Tupý Cut Bob

Zdroj: @domdomhair

36. Vlnitá brunetka s blond melírom

Ďalej vám ukážeme ďalší plážový boho vzhľad. Jedná sa o dlhý bob s blond a hnedými viacfarebnými odleskami, ktoré ním prechádzajú. Účes bol zakončený krásnymi voľnými vlnami. Je to nádherný vzhľad a na leto to bude úžasné. Môžete skúsiť lob, ale kratší bob by tiež vyzeral úžasne!

Vlnitá brunetka s blond melírom

Zdroj: @lianneramirezhair

37. Jednoduchý a štýlový krátky bob

Ďalší účes, ktorý vám musíme ukázať, je jednoduchý a štýlový. Je to ďalší odstupňovaný pohľad, kde sú vlasy vpredu dlhšie a majú krásne kučery. Milujeme túto myšlienku, pretože vlasy sú jemne zvýraznené, čo dodáva vlasom nádych bez toho, aby boli príliš odvážne. Jedná sa o elegantný a nadčasový účes, ktorý pristane každému.

Jednoduchý a štýlový krátky účes Bob

Zdroj: @thejennshin

38. Glam Blonde Lob

Chcete nový účes, ktorý rozžiari váš vzhľad? Potom je to pre vás. Tu máme blond dlhý bob. Vlasy začínajú v koreni tmavnúť a potom sa postupne spájajú do krásneho svetlého blond odtieňa. Má tiež voľné kučery. Je to nádherný účes, ktorý vyzerá elegantne, ale má svoje výhody.

Glam Blonde Lob

Zdroj: @kayluhskolors

39. Elegantný a štýlový nápad na lob

Nielen veľmi krátke účesy s asymetrickým strihom vyzerajú úžasne. Môžete to skúsiť aj na dlhších vlasoch. Tu máme elegantný dlhý bob s krásnym asymetrickým strihom. Rozdiel v dĺžke je celkom jemný, ale ako vidíte, vyzerá to báječne. Tento štýlový vzhľad môžete znova vytvoriť alebo vyskúšať strih s odvážnejšou zmenou dĺžky.

Elegantný a štýlový lob

Zdroj: @dicasdecortes

40. Roztomilý vrstvený červený homár

Ďalej máme ďalší červený vzhľad. Tento krátky strih má jemnejšiu červenú farbu ako ten, ktorý sme uviedli predtým. To len ukazuje, ako si môžete vyskúšať rôzne červené odtiene a všetky vyzerajú úžasne. Skúste dlhý bob, ako je uvádzaný, alebo môžete ísť aj kratšie. Tento účes bude perfektný na jeseň a v zime, keď teplejšie farby nesmú chýbať.

Roztomilý vrstvený účes s červeným lobom

Zdroj: @theredlipstickstylist

41. Rose Gold dlhý bob

Náš ďalší nápad je ďalší štýlový a vlnitý vzhľad. Tento strih je dlhý bob s tmavými koreňmi a svetlejšou farbou smerom k špičkám. Je to ďalší nádherný a ľahko nositeľný účes. Môžete to znova vytvoriť alebo pridať do vlasov iné farby. Skúste na jar a leto jasnejšie a odvážnejšie a na jeseň a zimu tmavšie tóny.

Rose Gold dlhý bob

Zdroj: @hairbyangelaalberici

42. Bob po bradu

Elegantný účes na vyskúšanie je bob po bradu. Tento druh účesu sme už predstavovali, ale tento je taký jednoduchý, trendový a ohromujúci. Vlasy boli skrátené a sú krásnym odtieňom. Milujeme tento nápad na vlasy, pretože vlasy sú štruktúrované, čo vytvára ostrý a moderný vzhľad.

Účes Bob po bradu

Zdroj: @chrisjones_hair

43. Štýlová blondínka

Vyzerajú vaše vlasy matné? Potrebujete to zdvihnúť? Potom je tento účes pre vás. Vlasy majú prekrásne blonďavé multi tóny a strih je mierne odstupňovaný. Je to nádherný dlhý bob a rozjasní váš vzhľad. Tento účes môžete znova vytvoriť, alebo môžete ísť aj trochu kratšie.

Štýlový nápad na blond vlasy

Zdroj: @tomaty27

Previous Post
61 roztomilých návrhov veľkonočných nechtov, ktoré musíte túto jar vyskúšať
Next Post
43 Idei de machiaj Glitzy NYE