15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

61 roztomilých návrhov veľkonočných nechtov, ktoré musíte túto jar vyskúšať

Milujete nechtové umenie? Hľadáte nejaký pekný dizajn nechtov na Veľkú noc? Potom ste na správnom mieste, našli sme 61 roztomilých nápadov na veľkonočné nechty. Máme pre každého niečo, od rozkošných zajačikov až po štýlové pastely a ďalšie. Ktorýkoľvek z uvedených veľkonočných klincov bude vyzerať štýlovo a zábavne v tento špeciálny deň.

1. Veľkonočné kura a zajačik

Prvé na našom veľkonočnom zozname sú tieto super roztomilé nechty. Dva nechty majú elegantné puntíky, jeden necht má zajačie uši, druhý má mláďa a klinec na palec má vajíčkový vzor. Milujeme tieto nechty, pretože v jednom vzhľade používajú niektoré z najobľúbenejších veľkonočných tém. Môžete obnoviť nechty ako tieto, alebo stačí použiť jeden zo štýlov.

Veľkonočné kura a zajačik nechty

Zdroj: @nekonečneleštené

2. Vibrujúce nechtové veľkonočné kura

Nebola by to Veľká noc bez roztomilých žltých mláďat! Tieto nechty majú žltý pruhovaný dizajn s klincovým prízvukom. Na internete je veľa návodov, ktoré vám pomôžu vytvoriť mláďa, a existuje mnoho rôznych štýlov, ktoré môžete vyskúšať. Namiesto prúžkov tiež môžete mať len žlté alebo biele nechty.

Vibrujúce nechtové veľkonočné kura

Zdroj: @nailsbyic

3. Veľkonočné pastelové nechty

Veľkonočné sviatky sú na jar a v tejto sviežej novej sezóne musíte mať pastelové farby. Tieto krásne jemné odtiene môžete nosiť na nechtoch. Táto ďalšia myšlienka ponúka na každom nechte iný pastelový odtieň. Milujeme používanie rôznych tónov, pretože dáva manikúre trendový vzhľad. Ak by ste chceli jemnejší dizajn, mohli by ste použiť jednu farbu.

Veľkonočné pastelové nechty

Zdroj: @hotnails_ce

4. Pretty Glitter and Bunny Nails

Glitter je ideálny pre každú príležitosť. Náš ďalší nápad na nechty je trblietavá manikúra s roztomilým prízvukom na nechty. Pretože sú Veľkonočné sviatky, skúste vybrať jemnú farbu, ako je tá, ktorú uvádzame. Môžete použiť ružovú alebo inú farbu, napríklad pastelovo žltú. Na internete je veľa návodov, ktoré vám pomôžu vytvoriť umenie veľkonočného zajačika, aby ste si ho mohli vyskúšať doma.

Docela Glitter a Bunny Nails

Zdroj: @kiantaychambers123

5. Veľkonočné vajíčko Nail Art

Ďalej máme najroztomilejší nápad na veľkonočné vajíčko! Tieto nechty sú jemne ružové s trblietkami a majú dva nechty s prízvukom. Milujeme túto myšlienku, pretože je živá a zábavná. Môžete to znova vytvoriť pomocou akejkoľvek farebnej schémy, ale ponechať ju svetlú, aby vyhovovala sezóne. Existujú návody, ktoré vás prevedú pri vytváraní dizajnu vajíčka, alebo môžete použiť šablónu alebo nálepku.

Veľkonočné vajíčko Nail Art

Zdroj: @vics_nails

6. Kvetinový a zajačik dizajn

Jar je obdobím nádherných kvetinových kvetov. Tento ďalší nápad kombinuje jarné kvety s Veľkou nocou. Jeden klinec má super roztomilého zajačika a jeden klinec má pastelový kvetinový vzor. Ostatné nechty majú nádherný ombre vzhľad. Môžete jednoducho použiť vzhľad kvetov a zajačika jednoduchými nechtami alebo sa pustiť do ombre. Ombre je celkom jednoduché vytvoriť špongiou, pozrite sa online.

Kvetinový a zajačik dizajn

Zdroj: @ervelia

7. Roztomilé veľkonočné klince

Náš ďalší nápad na nechty ponúka sladký dizajn veľkonočných vajíčok. Nechty boli namaľované jemnou nebeskou modrou farbou a ako prízvuk majú dve žiarivé vajíčka. Môžeme tiež vidieť niekoľko bielych bodiek. Takáto manikúra je ideálna pre každého, kto chce túto príležitosť osláviť bez toho, aby sa príliš prehnal. Vajíčka môžu byť ručne maľované alebo môžete použiť nálepky.

Roztomilé veľkonočné klince

Zdroj: @nailartbyfrida

8. Pastelové kvetinové nechty

Ďalej tu máme štýlovú manikúru, ktorá predstavuje pastelové nechty s kvetinovým vzorom. Je to veľmi pekný nápad na jar a Veľkú noc. Takéto nechty budú nielenže roztomilé na tento špeciálny deň, ale budú aj skvele vyzerať. Tento vzor by vyhovoval stredne dlhým až dlhým nechtom v akomkoľvek tvare.

Pastelové kvetinové nechty

Zdroj: @beautifulnailsinspo

9. Veľkonočný zajačik a srdiečka

Ak chcete na Veľkú noc rozkošné nechty, potom by to mohol byť dizajn pre vás. Na nechtoch je pekná srdiečková potlač so zajačikovým prízvukom. Takéto nechty môžete obnoviť v akejkoľvek farebnej schéme. Pastelové a svetlé farby sú perfektné. Srdce je možné vytvárať na nechtoch špáradlami a na internete existujú návody, ktoré vám pomôžu.

Veľkonočný zajačik a srdiečka

Zdroj: @mvargas_nails

10. Glitter Veľkonočné vajíčko Chevron Design

Veľkonočné vajíčka majú často živý krokvový dizajn. Táto potlač chevronov inšpirovala tieto ďalšie nechty. Nechty sú namaľované rôznymi pastelovými farbami s trblietkami. Použitím rôznych farieb vytvoríte zábavný a jasný veľkonočný vzhľad. K dispozícii sú online návody pre krok za krokom, ktoré vám pomôžu vytvoriť vzhľad. Môžete tiež použiť iba jednu farbu s trblietkami namiesto niekoľkých.

Trblietavý dizajn veľkonočných vajíčok Chevron

Zdroj: @nailartbynour

Previous Post
43 návrhov a nápadov na svetlo ružový necht, ktoré môžete vyskúšať
Next Post
41 Ideje za objavo božične nosečnosti