15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 skvelých blonďatých boxov, účesy na vyskúšanie

11. Sunny Blonde spletená žemľa

Ak chcete získať nový vzhľad na leto, potom tento účes môže byť spôsob, ako to urobiť. Krabicové vrkoče sú veľmi svetlé letné blondínky a boli upravené do drdolu. Vrkoče môžete nosiť v drdole alebo ich jednoducho nechať dole. Tento účes bude vyzerať skvele celé leto, najmä na dovolenke.

Blond pletená žemľa na leto

Zdroj: @mariahsphlo

12. Dlhé multi tónové boxové vrkoče

Ďalej máme ďalší multi blond nápad. Tieto tenké boxové vrkoče sú zmesou svetlej a medovej blond. Milujeme tento účes, pretože má bohémsku atmosféru a bol by ideálny na leto. Môžete mať dlhé vrkoče, ako napríklad uvádzané, alebo kratšie. Bob by bol pekný.

Dlhé viacfarebné copánky s blond boxom

Zdroj: @jenafrumes

13. Cool Blonde copánky

Svetlá blond je veľmi trendy. Neberte to len ako slovo, pozrite sa na tento ďalší účes. Tieto hrubé vrkoče majú svetlú blond. Tento odtieň by tiež vyzeral skvele zmiešaný s inými farbami, ako je ružová. Môžete dokonca skúsiť aj tenšie vrkoče.

Cool hrubé blond box box vrkôčiky

Zdroj: @chymbeauty

14. Ombre Box Braids

Náš ďalší vrkoč si to predstavoval takto. Ombre vrkoče majú v hornej časti tmavší odtieň, ktorý splýva do svetlého tónu. Ombre vrkoče môžete mať v akejkoľvek farbe, ale štýl vyzerá skvele s blond. Ako vidíte, táto teplá blondínka vyzerá štýlovo a šik. Môžete tiež vyskúšať ombre s chladnejšími blondínkami.

Ombre Blonde Box vrkoče

Zdroj: @_kikelomo_

15. Dark Blonde Copánky

Predstavili sme svetlejšie blondínky, ale tu je krásny príklad tmavšej blondínky. Vyzerá to ako karamelová blondínka a je to úžasné. Môžete mať klasické vrkoče s týmto odtieňom alebo môžete dokonca skúsiť blond bob. Milujeme túto farbu, pristane každému!

Dark Blonde Box vrkoče

Zdroj: @rafafranco2

16. Potopené blonďavé vrkoče

Ak sa chystáte na dovolenku alebo sa chcete len pozrieť, uvažujte o zapadnutom blonďavom účese, akým je tento. Tieto krabicové vrkoče vyzerajú ľahko, štýlovo a pripravené na leto. Ak chcete trendy, boho look, vyskúšajte dlhé vrkoče. Ak chcete elegantnejší vzhľad, skúste kratšie vrkoče, možno bob.

Dlhé blonďavé boxové vrkoče na leto

Zdroj: @mariahsphlo

17. Jumbo Blonde Copánky s Drdolom

Hľadáte účes, ktorý ohromí? Potom by tento ďalší výber mohol byť pre vás. Tu máme jumbo boxové vrkoče, ktoré boli štylizované do polovičného a polovičného drdolu. Štýl nielenže robí vyhlásenie, ale aj farba. Je to veľmi svetlá blondínka, ktorá je odvážna a nádherná. Môžete mať jeden odtieň blond alebo ho zmiešať s inými.

Polovica hore, polovica dole boxový vrkoč

Zdroj: @mariahsphlo

18. Dlhé teplé blond vrkoče

Ďalej tu máme super dlhé vrkoče v teplom blond tóne. Dlhé vrkoče vyzerajú krásne a hodia sa pre bohyňu. Môžete mať podobné vrkoče alebo ich môžete mať tenšie alebo kratšie. Korálky alebo iné doplnky, ako sú pletené manžety, by tento vzhľad krásne dotvorili.

Super dlhé teplé blonďavé boxové vrkoče

Zdroj: @qthebraider

19. Tenké blonďavé škatule

Ďalším štýlom je tento trendový tenký pletený vzhľad. Milujeme tieto vrkoče, pretože tmavé vlasy a blond vlasy sú spletené dohromady od samého temena hlavy. Vďaka spojeniu farieb dodáva vlasom odlišný vzhľad. Milujeme túto myšlienku.

Tenké blonďavé škatule

Zdroj: @myieshadenise

20. Chunky teplé a chladné blond vrkoče

Máte radi svetlé a teplé blond tóny a nemôžete sa rozhodnúť, ktorý z nich si vybrať? Potom by tento ďalší výber mohol byť pre vás. Tu máme účes, ktorý tieto dva kombinuje, takže sa nemusíte rozhodovať! Môžete zmiešať akékoľvek blond tóny a vytvoriť tak štýlový vzhľad.

Chunky teplé a chladné blond boxerské vrkoče

Zdroj: @danae_chandani

21. Trendy Ice Blonde Box vrkoče

Ďalej tu máme boxové vrkoče, ktoré sú v ľadovom blond odtieni. Milujeme veľmi svetlé blondínky, ako je táto, pretože sú odvážne a robia vyhlásenia. Tento ľadový tón môžete mať v dlhých vrkočoch, ako je napríklad vybavený, alebo v trendovom krátkom bobu. Skvele by vyzeral aj vysoký drdol.

Trendové pletené tenučké boxerky z ľadu

Zdroj: @bestboxbraids

22. Dlhé zlatisté blond boxe vrkoče

Chcete štýlový a jednoduchý účes? Potom by mohol byť tento ďalší nápad pre vás. Tieto zlaté vrkôčiky sú v klasickom štýle box copu, nie sú tam žiadne komplikované viacnásobné vrkoče ani aktualizácie, je to len očarujúci, ľahko nositeľný vzhľad. Môžete mať dlhé vrkôčiky alebo krátke, každopádne tento vzhľad pristane každému.

Dlhé, zlatisté blond boxe vrkoče

Zdroj: @beautybylika

23. Svetlé blond boxové vrkoče

Posledné v našom zozname sú tieto trendové vrkoče. Tieto vrkôčiky majú svetlú blond, ktorá bola spletená s tmavými vlasmi. Milujeme tieto robustné vrkoče, pretože vyzerajú očarujúco a nervózne. Tento účes bude fungovať s akýmkoľvek blond odtieňom.

Svetlé blond boxové vrkoče

Zdroj: @landzygama

Dúfame, že ste našli perfektné blonďavé pletence!

Previous Post
59 roztomilých nápadov na vianočný outfit
Next Post
61 de modele de tatuaje destul de fluture și idei de plasare