15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

51 skutočne roztomilých návrhov akrylových nechtov, ktoré budete milovať

41. Biele francúzske klince s motýľmi

Táto ďalšia mani je elegantná a roztomilá. Niektoré nechty majú biele špičky a niektoré majú elegantný ombre. Jeden klinec ombre na každej ruke je tiež ozdobený trblietkami a motýľmi. Milujeme to, pretože umenie oživuje elegantné ombre a klasické tipy. Skúste niečo podobné alebo dokonca môžete dať motýle na francúzsku manikúru.

Biele francúzske nechtové tipy s motýlikmi a trblietkami

Zdroj: @beaunailss

42. Roztomilé akrylové nechty s trblietkami

Máte radi svetlo ružové nechty? Ak áno, pozrite sa na to. Nechty sú kombináciou lesklej a trblietavej textúry. Boli použité rôzne odtiene ružovej, ale všetky sú svetlé. Je to zábavný a roztomilý nápad, ktorý je ideálny pre tých, ktorí radi nosia ružovú. Obnovte celý vzhľad alebo použite jednu alebo dve farby na všetky nechty.

Roztomilé akrylové nechty s trblietkami

Zdroj: @arcsi_koromstudio60

43. Roztomilé nechty inšpirované Disney

Ak ste fanúšikom Disney, tieto nechty sa vám budú páčiť. Každý klinec je iný. Má matnú textúru, lesk a dva nechty sú inšpirované umením Mickey Mouse. Je to zábavný a jedinečný vzhľad a je to skvelé pre tých, ktorí chcú ukázať svoju lásku k Disney štýlovo a elegantne. Milujeme túto mani!

Roztomilé Disney rakvy na nechty

Zdroj: @nailsbyniko

44. Pastelové žlté nechty s bielymi motýľmi

Ďalší nápad na nechty obsahuje viac motýľov! Tentoraz sú nechty nahé s pastelovo žltými končekmi. Dva nechty zdobia aj biele motýle. Je to pekný a letný vzhľad. Skúste podobný dizajn alebo na tipy môžete použiť inú pastelovú farbu. Motýle môžete tiež ručne namaľovať.

Pastelové žlté nechty s bielymi motýľmi

Zdroj: @philglamournails

45. Ombre Pink a kamienky

Máte radi ružovú farbu? Ak áno, je to pre teba. Tu máme dlhé nechty a každý je namaľovaný v svetlo ružovom odtieni. Takmer každý necht je tiež ozdobený krásnymi kamienkami. Je to zábavný a pekný dizajn nechtov. Tento ružový odtieň je ideálny na jar a leto! Znovu vytvorte toto alebo môžete skúsiť podobnú farbu bez kamienkov.

Ombre svetlo ružové nechty s kamienkami

Zdroj: @stylizacjakarolinawiatr

46. ​​Nahé a strieborné lesklé nechty

Hľadáte glam nail design? Ak áno, je to pre teba. Tu máme ľahké nahé nechty, ale dva z nechtov sú pokryté strieborným leskom. Milujeme kombináciu nahej a striebornej farby, je to ohromujúce. Tieto nechty sú vhodné na jar, leto a špeciálne príležitosti. Obnovte to alebo dokonca môžete vyskúšať zlaté trblietky.

Nahé a strieborné lesklé nechty

Zdroj: @nailsbybano

47. Jasne modré nechty s čerešňami

Tento ďalší nápad na nechty je taký roztomilý a robí vyhlásenie! Táto mani obsahuje dlhé rakvové nechty, ktoré sú namaľované v jasne modrej farbe. Dva nechty sú tiež ozdobené malými čerešňami. Čerešne majú ručne maľovanú stonku s červenými kamienkami na skutočné ovocie. Môžete to znova vytvoriť alebo ručne namaľovať červenú časť.

Jasne modré nechty s čerešňami

Zdroj: @philglamournails

48. Aktové nechty so živými kvetmi

Milujeme tento ďalší nápad na nechty! Za týmto účelom sú nechty nahé a majú tvar rakvy. Každý klinec je tiež ozdobený živými kvetmi s usmievavými tvárami. Je to zábavný a jasný dizajn, ktorý bude perfektný na jar, v lete a na festivaly. Tieto nechty vás budú rozveseľovať každý deň.

Nahé nechty so živými kvetmi

Zdroj: @sheadbeauty

49. Roztomilé akrylové nechty s pastelovými špičkami

Ďalší nápad je zábavný, trendový a farebný. Tu máme nahé nechty do rakvy a každý klinec má inak sfarbený hrot. Milujeme používanie rôznych farieb a dizajn je perfektný na leto. Obnovte to alebo použite päť rôznych farieb. Môžete si tiež vybrať jednu alebo dve farby.

Rakevné nechty s pastelovými tipmi

Zdroj: @sheadbeauty

50. Nahé nechty s akvarelovým kvetinovým umením

Milujeme tento ďalší dizajn nechtov! Všetky nechty sú nahé, okrem troch. Tri nechty sú biele s akvarelovými kvetmi. Je to taký pekný nápad na nechty a je ideálny na jar a leto. Môžete si ručne namaľovať tieto kvety alebo si kúpiť samolepky na nechty, ktoré vám poskytnú podobný vzhľad.

Nahé nechty s akvarelovým kvetinovým umením

Zdroj: @fiina_naillounge

51. Jasne modré nechty Ombre

Ďalej vám ukážeme nádherný dizajn ombre. Tieto nechty sú dlhé a majú tvar rakvy. Každý klinec je nahý a potom sa v strede zmení na jasne modrý odtieň. Aj nechty trochu iskria. Jedná sa o živý a zábavný dizajn. Znovu ich vytvorte alebo môžete použiť dizajn na ihličkových nechtoch, ktorý bude tiež vyzerať úžasne.

Jasne modré rakvy na nechty Ombre

Zdroj: @sheadbeauty

Dúfame, že ste sa inšpirovali týmito roztomilými nápadmi na akrylové nechty!

Previous Post
59 roztomilých nápadov na vianočný outfit
Next Post
61 de modele de tatuaje destul de fluture și idei de plasare