15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

51 najlepších krátkych prirodzených účesov pre černošky

31. Dvojfarebné prírodné vlasy

Ak chcete pre svoje čierne prirodzené účesy na krátkych prírodných účesoch, naučte sa šampónovať si vlasy v sprche. Vieš prečo…? Keď ste v sprche, vlasy vám padajú dole kvôli gravitácii. Keď si umývate vlasy nad vaňou alebo v salóne, nie ste vždy v takej polohe. Voda steká po celej dĺžke vlasov, čím pomáha upravovať každý prameň, a pretože ich nepohnete po celom mieste dozadu a dole, krepovatenie vlasov bude obmedzené na minimum..

Dvojfarebný krátky prírodný účes pre čierne ženy

Zdroj: @sxvllen

32. Jednoduchý a štýlový oholený štýl

Ak hľadáte krátky účes, ktorý je štýlový a ľahko sa nosí, potom by to mohla byť táto. Jedná sa o jednoduchý oholený strih s chladným vzorom na boku. Vyzerá to bez námahy trendy a bude to vyzerať úžasne na každom. Môžete znova vytvoriť podobný vzhľad alebo zmeniť vzor. Ak vzor nie je váš, môžete ho tiež vynechať.

Krátke prírodné vlasy pre čierne ženy

Zdroj: @stepthebarber

33. Blond kučeravý účes

Ďalej vám ukážeme ohromujúci kučeravý účes. Tento nápad na vlasy ponúka krátky strih po stranách s dlhšími vlasmi na temene hlavy. Vlasy na vrchu sú tiež super kučeravé. Tento účes by bol skvelý aj tak, ako je, ale štýlová hra bola zintenzívnená výberom blond farby. Blonde s týmto účesom vyzerá nádherne a okamžite vás urobí štýlovým. Môžete si vybrať akýkoľvek blond odtieň teplý alebo studený.

Krátky, blond kučeravý účes

Zdroj: @dorely_aliife

34. Odvážne modré a fialové vlasy

Hľadáte odvážny nápad na vlasy? Potom to skontrolujte! Tento krátky strih je žiarivý modrý odtieň. Modrá vyzerá úžasne a jasné farby takto zdvihnú vlasy a ukážu svetu váš jedinečný a zábavný zmysel pre štýl. Choďte na modrý odtieň takto alebo sa odvážte a choďte na svetlejší alebo tmavší tón. Mysleli by ste si, že tento vzhľad bol vytvorený v kaderníctve, ale v skutočnosti ho Kendra vytvorila doma a zdieľala tento proces na svojom kanáli YouTube. Môžete si pozrieť návod tu.

Odvážne, prírodné modré a fialové vlasy

Zdroj: @kendrakenshay

35. Short Cut + Trendsetting Twists

Nielen kučery, ktoré vyzerajú skvele s krátkymi vlasmi, ale aj iné štýly. Tento účes ponúka oholené vlasy po stranách a dlhšie vlasy na vrchu. Dlhšia bola štylizovaná do dvoch prameňov, ktoré vyústili do trendového vzhľadu. Je to perfektný štýl pre dámy, ktoré radi pôsobia nervózne a nechávajú sa upozorniť.

Krátky účes s trendovými zákrutami

Zdroj: @naturalhairrebel

36. Krátky prírodný žaba

Ozvláštnite svoj krátky štýl pridaním doplnkov. Toto je štýlový spôsob, ako to urobiť. Tento krátky strih bol ozdobený nádhernými fialovými manžetami do vlasov. Manžety skutočne rozžiaria vlasy a nechajú účes vyniknúť od ostatných. Môžete použiť akékoľvek farebné príslušenstvo, aby ste sa zabavili a experimentovali s rôznym vzhľadom. Pozrite si celý návod na Kráľovnej Teshny Kanál YouTube.

Krátky prírodný žaba

Zdroj: @queenteshna

37. Kučery s trendovým oholeným vzorom

Náš ďalší nápad je ďalší oholil vzhľad. Tieto vlasy boli oholené po stranách a na vrchu majú kučeravé vlasy. To, čo na týchto vlasoch skutočne milujeme, je trendový vzor, ​​ktorý bol oholený po stranách. Je to úžasný vzor a dodá každému krátkemu vlasu štýlovú premenu.

Prírodné kučery s trendovým oholeným vzorom

Zdroj: @d2themasterbarber

38. Zúžený rez

Ďalší nápad na vlasy je jedným z našich obľúbených. Na tento pohľad sú vlasy prirodzene krátke a kučeravé. Je to úžasný a ľahko nositeľný účes, vďaka ktorému budete každý deň vyzerať štýlovo. Takéto vlasy pristanú každému. Ak dávate prednosť odvážnejším vlasom, ale máte radi zúžený strih, pridajte inú farbu. Červená by vyzerala skvele!

Prírodný zúžený strih

Zdroj: @curlsfothegirls

39. Super štýlový nápad na krátke vlasy

Máte radi oholenú vizáž? Potom je to pre teba! Vlasy sú ostrihané veľmi krátko a sú oholené po stranách. Tento účes bol zakončený trendovým vzorom, ktorý sa stretáva v zátylku. Môžete skúsiť tento vzhľad alebo dokonca môžete vyskúšať rovnaký vzor s dlhšími vlasmi na vrchu.

Krátke prírodné vlasy s oholenými stranami

Zdroj: @dreamcutsbarberlounge

40. Krátke prírodné ryšavé vlasy

Ďalej tu máme vyhlásenie o krátkom účese. Vlasy sú oholené po stranách s malými kučerami na vrchu. To, čo robí tento účes výnimočným, je krásna červená farba a štýlový hviezdny vzor. Je to taký kreatívny a odvážny vzhľad. Takéto vlasy sú vhodné pre ženy, ktoré radi predvádzajú svoj jedinečný štýl.

Krátky prírodný nápad na červené vlasy

Zdroj: @stepthebarber

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei