15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

51 Ohromujúci Blonde Balayage vyzerá

31. Jemná, platinová blond plavba

Karamelové odtiene sú perfektné pre nadchádzajúce a nadchádzajúce jarné mesiace, vzhľad, ktorý nie je na vlasy príliš drsný ani bieliaci, ale stále vyzerá chladne a štýlovo. Keď sa rozhodnete pre svoj nový výber farieb, nemusíte byť úplne platinovo blond. Na výber je množstvo odtieňov a koží, taktiež zo všetkých farebných spektier. Toto krásne karamelové zatienenie môžete použiť na začlenenie jahodových blond alebo zázvorových tónov.

Jemná platinová blond plavba

Zdroj: @hairbytashalouisec

32. Blond plavec pre brunetky

Ďalej tu máme krásny blond nápad pre brunetky. Vlasy sú veľmi tmavo hnedé s pridanou blond balayage. Milujeme použitý teplý blond odtieň, pretože je štýlový a dokonale dopĺňa prirodzenú hnedú farbu. Takáto plavba dodá vašim vlasom šmrnc a bude perfektná na leto, pretože vaše vlasy budú vyzerať ako pobozkané na slnku.

Blond blondínka pre brunetky

Zdroj: @the_blondologist

33. Beachy Balayage

Milujete plážové účesy? Potom by tento ďalší nápad na vlasy mohol byť pre vás ideálny. Tu máme veľmi dlhé brunetové vlasy s blond balayage. Používajú sa rôzne odtiene blond, jedna je jemná blond a druhá je veľmi svetlá a platinovejšia. Vlasy sú upravené vlnami, ktoré im skutočne dodávajú plážový letný vzhľad. Takéto vlasy pristanú každému. Skúste tento viacfarebný vzhľad alebo vyskúšajte rôzne blond odtiene podľa vlastného výberu.

Beachy Blonde Balayage

Zdroj: @catherinelovescolor

34. Balayage s Vintage Vibe

Ak milujete účesy s vintage atmosférou, musíte sa pozrieť na tento ďalší nápad. Vlasy sú veľmi dlhé a majú viacfarebnú blond balayage. Je to ľahký a jasný vzhľad a bude to vyzerať úžasne pre každého. Milujeme aj strih, pripomína nám to slávny účes Farrah Fawcett, ale toto je skôr moderná verzia.

Balayage s Vintage Vibe

Zdroj: @jaye_edwards

35. Ľadový Balayage

Náš ďalší nápad je ľadový a štýlový. Tu máme nádherný účes, ktorý je v koreni tmavý a potom sa vlasy spoja do ohromujúceho ľadového blond odtieňa. Balajage, ako je táto, je odvážna a robí vyhlásenia. Je perfektný pre dámy, ktorých už majú vlasy dosť a chcú vyskúšať niečo trendy a nové. Ľadová blond pristane každému.

Ľadová blondínka Balayage Half Updo

Zdroj: @the_blondologist

36. Jasný a štýlový nápad na vlasy

Ďalší nápad na vlasy, ktorý vám musíme ukázať, je glam a elegantný. Pre tento vzhľad sú vlasy zafarbené dvoma blond odtieňmi. Jednou z nich je svetlá a teplá blondína a pribudla aj platinová blond balayage. Dve blond farby sa perfektne dopĺňajú a navlnený účes je tiež nádherný. Je to nádherný balayage look a je to skvelé pre dámy, ktoré chcú rozžiariť svoje matné vlasy.

Svetlý a štýlový nápad na vlasy Balayage

Zdroj: @catherinelovescolor

37. Summery Blonde Balayage

Leto je už za dverami, takže je ten pravý čas vyskúšať novú farbu vlasov. Môžete si vyskúšať ohromujúcu blond balayage, ako je táto. Vlasy sú v koreni tmavé a vlasy sa spájajú do nádhernej zlatistej blond farby. Milujeme zlatú blondínku, pretože je teplá a štýlová. Farba by bola ideálna na leto a vlnitý štýl je tiež. Vyskúšajte teda obaja trendový letný look.

Letné blond balayage vlasy

Zdroj: @steph_edwardsandco

38. Trendy Blonde Balayage Bob

Ak vaše vlasy pôsobia matne a matne, môžete skúsiť štýlovú farbu a zostrihať ich takto. Vlasy sú ostrihané na bob a dĺžka sedí tesne nad ramenami. Svetlá blond farba bola tiež pridaná do vlasov. Blondínka vlasy rozžiari a dodá im vlasy. Účes tiež dodá vlasom život. Takéto vlasy sú ideálne pre tých, ktorí chcú úplnú úpravu vlasov.

Trendová blondínka Balayage Bob

Zdroj: @michelle_edwardsandco

39. Glam Blonde Highlights

Ďalej tu máme ďalší glam balayage look. Vlasy sú v koreni veľmi tmavé a potom sa zmiešajú do úžasnej, jemnej blond farby. Milujeme farbu, pretože je taká elegantná a napriek tomu, že zmena farby robí vyhlásenie, je tiež veľmi jemná. Takto blond balayage sa ľahko nosí a pristane každému. Elegantné voľné kučery tiež musíte mať.

Glam blond nápad na farbu vlasov

Zdroj: @breakingbronde

40. Nápad na platinovú blond farbu vlasov

Hľadáte nový účes, vďaka ktorému budete vyčnievať z davu? Ak je to tak, mohlo by to byť pre teba perfektné. Tu máme hnedé vlasy s veľmi svetlou platinovou blond balayage. Farba je ohromujúca a odvážna. Takýmto dlhým vlasom to pristane alebo by ste mohli skúsiť platinovú balayage na bobe pre moderný a trendový účes.

Nápad na platinovú blond farbu vlasov

Zdroj: @catherinelovescolor

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei