15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

63 roztomilých nápadov na líčenie na Halloween 2020

31. Halloween Cat Look

Nasledujúca myšlienka obsahuje viac make -upu pre mačky. V očiach má mačaciu očnú linku s nosom, fúzy a mačacie ústa. Je to roztomilý a pekný halloweensky vzhľad, ktorý pristane každému. Keďže makeup je čierny, môžete ho ľahko obnoviť pomocou make -upu, ktorý už máte, takže by to bol skvelý kostým na poslednú chvíľu.

Halloween Cat

Zdroj: @klgalban

32. Roztomilý mímový make -up nápad

Ďalej vám ukážeme jedinečný nápad na make -up. Tento vizážista vytvoril super roztomilý mimický vzhľad. Na tvári má tvar srdca, ktorý vyzerá ako maska, a tiež má veľmi elegantný make -up očí a pier. Kostým je doplnený baretkou a pruhovanou košeľou. Je to pekný a nepredvídateľný vzhľad, vďaka ktorému vyniknete na akejkoľvek Halloweenskej akcii. Na nasledujúcej stránke si môžete pozrieť návod a zistiť, aký make -up bol použitý.

Roztomilý mímový makeup a nápad na kostým

Zdroj: @manal

33. Magický make -up Unicorn

Ak milujete magické jednorožce, potom je tento ďalší nápad na líčenie pre vás! Za týmto účelom umelkyňa namaľovala tvár a telo ružovou farbou. Vytvorila úžasný očný make -up s iskrivým nosom a perami. Vzhľad je doplnený drahokamami, kvetmi a rohom jednorožca. Milujeme tento žiarivý a glam make -up nápad. Je ideálny pre tých, ktorí chcú tento Halloween vyzerať roztomilo, a nie strašidelne.

Magický make -up Unicorn

Zdroj: @jadedeacon

34. Krásny jelení make -up s kvetinovou korunkou

Ďalej tu máme ďalší nápad na líčenie jeleňa. Tento je veľmi krásny a ponúka úžasný očný make -up a jej telo je tiež vymaľované kvetmi. Vzhľad je zakončený nádhernou kvetinovou korunou. Ak sa chcete obliecť na Halloween, ale chcete aj vy vyzerať roztomilo, potom je tento nápad pre vás.

Krásny jelení make -up s kvetinovou korunkou

Zdroj: @sandyhirales

35. Cool make -up v štýle komiksu Wonder Woman

Máte radi komiksy a hrdinov? Ak je to tak, musíte sa pozrieť na tento nápad. Tu máme make -up Wonder Woman s pop -artovým vzhľadom. Je to taký skvelý nápad a existuje toľko návodov na make -up v štýle komiksu online. Make -upové produkty, ktoré umelec použil, si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke. Všetko, čo teraz budete potrebovať, je úžasný kostým k tomu!

Cool make -up Wonder Woman v štýle komiksu

Zdroj: @rahmanbeauty

36. Unikátny nápad na zmrzlinový make -up

Ďalší nápad na líčenie je taký jedinečný a zábavný! Táto vizážistka sa zmenila na zmrzlinu! Má ružovo kvapkajúcu tvár so zmrzlinovým kornútkom na hlave. Môžete to znova vytvoriť alebo skrášliť pomocou postrekovačov. Môžete tiež zmeniť farbu, aby sa zobrazila vaša obľúbená chuť. Vybrali by sme si zelenú pre mätu! Všetky produkty použité na vytvorenie vzhľadu si môžete pozrieť na nižšie uvedenej stránke.

Unikátny nápad na zmrzlinový make -up

Zdroj: @natashajanewood

37. Makeup strašidelného snehuliaka

Dobre, takže než to poviete, vieme, že snehuliaci nie sú váš typický halloweensky kostým, ale myslíme si, že by to bol zvláštny a skvelý nápad! Tu nájdete ľadový make -up snehuliaka, ktorý vyzerá trochu strašidelne. Existujú aj filmy o zabijáckych snehuliakoch! Táto myšlienka má teda veľký potenciál. Obnovte to alebo choďte von a pridajte trochu krvi. Tak či onak, je to neobvyklý nápad, vďaka ktorému vyniknete.

Strašidelný make -up snehuliaka

Zdroj: @starting_tomakeup

38. Make -up Magical Panna na Halloween

Tento ďalší nápad na make -up je veľmi jedinečný a krásny. Pôvodne bol tento make -up založený na znamení zverokruhu Panna, ale myslíme si, že by to bol nádherný make -up aj pre čarodejnicu. Na čele má mesiac, éterické líčenie a kvetinovú čelenku. Či už chcete vyzerať ako čarodejnica alebo sa chcete pochváliť svojim hviezdnym znamením, tento nápad je pre vás. Na nasledujúcej stránke si môžete pozrieť, aké produkty boli použité na vytvorenie tohto vzhľadu. Existujú aj ďalšie prevedenia pre rôzne hviezdne znamenia.

Make -up magickej panny na Halloween

Zdroj: @ritaermin

39. Roztomilý mačací make -up

Ďalej máme ďalší nápad na roztomilý make -up mačky. Vizážistka vytvorila pre tento pohľad krásny očný make -up mačacím švihnutím, mačacím nosom, ústami a fúzy. Make -up je ukončený aj mačacími ušami. Toto je očarujúci a ľahko nositeľný vzhľad. Noste líčenie s celkom čiernym oblečením a váš kostým Halloweenskej mačky bude kompletný.

Roztomilý nápad na make -up mačky na Halloween

Zdroj: @tijerarayemua

40. Pekný strašiak

Strašiaci sú ďalším klasickým halloweenskym kostýmom a tento ďalší strašiak zažiaril na oslavách! Vizážista vytvoril nádherný očný make -up, ktorý dopĺňa náplasť na srdce, zalepený nos a zošité ústa. Je to super roztomilý vzhľad a bude tiež veľmi jednoduché ho obnoviť. Je to ďalší nápad na líčenie, ktorý by bol skvelý pre všetky akcie na poslednú chvíľu. Úplný zoznam produktov použitých na výrobu make -upu je k dispozícii na nižšie uvedenej stránke.

Líčenie vcelku strašiak

Zdroj: @ohh_maly

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei