15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 strašidelných a kreatívnych návrhov nechtov na Halloween

21. Zábavné návrhy nechtov na Halloween

Ďalej v našom zozname sú tieto triky alebo ošetrite nechty. Predstavujú tekvicový dizajn, pavúčie umenie a trik alebo úpravu nechtu. Dizajn kombinuje niektoré z klasických halloweenskych obrázkov a vytvára zábavnú manikúru. Môžete ich vytvoriť doma. Vyskúšajte celý dizajn alebo len jeden.

Zábavné návrhy nechtov na Halloween

Zdroj: @halloween_island

22. Nechty kvapkajúce krv

Ďalší nápad na nechty, ktorý vám musíme ukázať, je tiež štýlový a desivý. Tieto nechty sú matné čierne s červenými krvavými kvapkami. Je to jednoduchý nápad, ale je perfektný na Halloween. Nechty, ako sú tieto, budú vyzerať úžasne s akýmkoľvek kostýmom Halloween, najmä s kostýmom upíra. Na nasledujúcej stránke si môžete pozrieť, aké výrobky boli použité na vytvorenie tohto nechtového umenia. Existuje aj návod.

Krv kvapkajúce nechty na Halloween

Zdroj: @nailsbycambria

23. Nail Bat and Stripes Nail Art

Ďalej vám ukážeme roztomilý nápad na Halloweenske nechty. Väčšina nechtov je matne čierna a majú dva prízvukové vzory. Jeden prízvuk klinec má čierne a oranžové pruhy a druhý je oranžový s pálkou. Je to kreatívny nápad a používa klasické Halloweenske farby a vzory. Zoznam použitých lakov na nechty a krátky návod nájdete na nižšie uvedenej stránke.

Nail art Bat and Stripes

Zdroj: @kt_tk1

24. Živé tekvicové nechty

Máte radi tekvicové nechtové umenie? Ak je to tak, musíte sa pozrieť na tento ďalší nápad. Tu máme jasne fialové nechty s hviezdnym nechtovým umením. K dispozícii sú tiež dva prízvukové nechty s tekvicovým dizajnom. Je to zábavný nápad na nechty na Halloween a pristane každému. Môžete vidieť, aké laky boli použité na vytvorenie vzhľadu, a pozrieť sa na spôsob pečiatkovania, ktorý bol použitý pri tvorbe nechtov, na nižšie uvedenej stránke..

Živé tekvicové nechty na Halloween

Zdroj: @nbnailart

25. Čierny a strieborný dizajn nechtov na webe

Tento ďalší nápad na nechty je elegantný a strašidelný. Nechty sú matné čierne so strieborným dizajnom pavučiny. Tieto nechty boli vytvorené pomocou OPI laku v odtieni pásik Black Onyx a Born Pretty Store. Krátky návod si môžete pozrieť na stránke nechtového výtvarníka. Je to roztomilý a ľahko nositeľný nápad. Klinec môže byť vytvorený na akejkoľvek dĺžke a tvare nechtu.

Čierny a strieborný dizajn nechtov na webe

Zdroj: @nailsbycambria

26. Roztomilé čarodejnícke nechty

Čarodejnice sú ďalším klasickým halloweenskym kostýmom. Prečo teda nepoužiť čarodejnice ako inšpiráciu na svoje nechty ?! Môžete vytvoriť niečo také. Tu máme halloweenske zelené nechty so spider web nail art. K dispozícii je tiež prízvuk, ktorý predstavuje aj zlú čarodejnicu. Je to roztomilý a strašidelný nápad. Na stránke nižšie si môžete prezrieť všetky použité výrobky a prečítať si, ako boli nechty vytvorené. Obnovte celý vzhľad alebo vyskúšajte zelené nechty iba s čarodejnicou.

Roztomilé čarodejnícke nechty

Zdroj: @nbnailart

27. Tekvicové Halloweenové nechtové vzory

Ďalej máme ďalší nápad s tekvicou. Dnes sú na troch nechtoch vzor bodky, jeden necht je trblietavý a ostatné majú klasický dizajn halloweenskej tekvice. Je to roztomilý, glam a zábavný nápad na nechty. Môžete obnoviť celý vzhľad alebo vyskúšať len jeden alebo dva z návrhov nechtov. Puntíky je možné vytvoriť bodkovacím nástrojom a tekvice môžete ručne namaľovať alebo použiť šablónu.

Roztomilé tekvicové nechtíky na Halloween

Zdroj: @art.skk

28. Elegantné nechty s čiernymi hrotmi a pavučinami

Tento ďalší nápad na nechty je jedným z našich obľúbených! Tu máme nahé ihličkové nechty s čiernymi končekmi. Dva z nechtov majú tiež dizajn nechtov v pavučine. Sú ideálne pre tých, ktorí chcú tento Halloween vyzerať strašidelne a elegantne. Na stránke nechtového výtvarníka je k dispozícii ľahko použiteľný návod a tiež si môžete pozrieť, aké výrobky boli použité.

Elegantné nechty s čiernymi hrotmi a pavučinami

Zdroj: @nailsbycambria

29. Matné čierne halloweenske nechty

Ďalší nápad je veľmi strašidelný a strašidelný! Väčšina nechtov má iný dizajn vrátane tváre lebky, kvetov a stromov. Jeden z nechtov má tiež odlišný tvar, ktorý dodáva manikúre trendy a energickú atmosféru. Milujeme tieto nechty a myslíme si, že by boli perfektné na párty alebo ak oslavujete Halloween s nocou v meste.

Matné čierne halloweenske nechty

Zdroj: @malishka702_nails

30. Strašidelný očný necht Art

Hľadáte výstredné a jedinečné nechtové umenie? Ak je to tak, táto myšlienka by mohla byť pre teba ideálna. Tu máme lesklé čierne nechty s googly očami! Je to taký jednoduchý, ale strašidelný nápad. Oči si môžete namaľovať ručne alebo si môžete kúpiť skutočné googly oči a prilepiť ich lepidlom na nechty, aby ste získali efektný 3D efekt. Tak či onak, vaše nechty budú vyzerať úžasne.

Strašidelné nechty na nechty Art

Zdroj: @_hannahweir_

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei