15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

59 roztomilých nápadov na vianočný outfit

41. Elegantný červeno -biely outfit

Ďalej vám ukážeme elegantný a slávnostný outfit. Tento outfit tvorí odvážny a vianočný červený top s bielymi nohavicami ušitými na mieru. Tento outfit je ideálny pre vianočné večierky a iné špeciálne udalosti. Je to skvelé pre tých, ktorí milujú klasické červené a biele farby, ale chcú ich nosiť elegantne. Tento outfit bol vytvorený s blúzkou Kendall Lovers + Friends v ružovom prevedení a širokými nohavicami od Rachel Parcell.

Elegantný červeno -biely vianočný outfit

Zdroj: @marinamcavoy

42. Slávnostné zamatové šaty

Ak rada nosíte pekné šaty na prázdniny, potom je to pre vás to pravé! Tu máme slávnostné zelené šaty, ktoré sú vyrobené z glam zamatu. Na šatách sú tiež volány a tenký opasok. Sú to také krásne šaty a vďaka zamatu a zelenej farbe to vyzerá skutočne vianočne. Toto sú sametové šaty JACK by BB Dakota West Village a nájdete ich online.

Slávnostné zamatové šaty

Zdroj: @jen_weatherall

43. Flitrové nohavice a sveter

Šaty a sukne nie sú vaša vec? Ak áno, máme pre vás riešenie! Táto štýlová dáma si obliekla elegantný sveter s flitrovými nohavicami. Flitrové nohavice pôsobia očarujúco a pripravene na párty, ale nosenie je pohodlnejšie. Môžete nosiť tieto nohavice so svetrom alebo ísť na trblietavejší top. V každom prípade budete vyzerať úžasne. Na obnovenie vzhľadu budete potrebovať nohavice Free People Night Moves Sequin Harem a top podľa vášho výberu.

Flitrové nohavice a sveter

Zdroj: @cellajaneblog

44. Roztomilý vianočný outfit

Ďalej tu máme ďalší roztomilý, vianočný a útulný outfit. Tentoraz sa k krásnej flitrovej sukni nosil hrubý sveter. Je to len ďalší spôsob, ako vyzerať glam, ale zároveň ležérne. Tiež vám ponúka ďalšie spôsoby, ako nosiť kombináciu sveter a sukne. Takýto outfit bude skvelý na Štedrý deň. Tento vzhľad bol vytvorený s flitrovou sukňou Free People Trumpet, ale v súčasnosti je k dispozícii iba v čiernej farbe. Podobné strieborné sukne však nájdete aj na internete. Môžete však ísť k čiernej sukni so sivým svetrom – bude to vyzerať úžasne!

Roztomilý a pohodlný vianočný outfit z flitrov

Zdroj: @stylinbyaylin

45. Strieborné flitrové šaty

Ak hľadáte pekné spoločenské šaty, musíte to vyskúšať. Tu máme krátke zavinovacie šaty, ktoré sú pokryté striebornými flitrami. Je to také iskrivé a nádherné. Takéto šaty budú perfektné na vianočné večierky a veľký deň. Bolo by to skvelé aj pre NYE. Šaty sú k dispozícii na adrese vault206.

Outfit pre strieborné flitre

Zdroj: @kristinncoffey

46. ​​Ružový sveter a strieborná sukňa

Nápad na ďalší vianočný outfit ponúka ďalší sveter a flitrové kombo. Dnes tu máme roztomilý ružový sveter s midi flitrovou sukňou. Je to zábavný a jasný outfit. Znova to urobte, alebo môžete vymeniť ružový sveter za červený alebo zelený. To vám dodá veľmi pôsobivý a slávnostný vzhľad.

Ružový sveter a strieborná sukňa

Zdroj: @jen_weatherall

47. Vianočný outfit pre milovníkov vína

Tento ďalší nápad je jedným z našich obľúbených! Tu máme oblečenie pre milovníkov vína. Tento sviatočný fashionista má na sebe top, ktorý znie „Vidí ťa, keď piješ“, ​​čo je zábavná verzia klasickej vianočnej piesne. Obliekla si ju s roztomilým mikulášskym klobúkom a užíva si pohár vína. Tieto tričká sú k dispozícii na sensiblechaos28. Tento top sa dá samozrejme nosiť, ak milujete pivo, koktaily alebo akýkoľvek iný alkoholický nápoj.

Zábavný vianočný outfit pre milovníkov vína

Zdroj: @sierrainthecity

48. Zelený vrch a roztomilá červená sukňa

Ďalej tu máme slávnostný outfit s vintage atmosférou. K outfitu patrí vianočný zelený top s krásnou a výraznou červenou sukňou. Milujeme sukňu, pretože vyzerá ako niečo, čo by sa nosilo v päťdesiatych rokoch na Vianoce. Je to zábavný a ohromujúci vzhľad, ktorý pristane každému. Podobné topy a sukne nájdete na internete.

Zelený a červený nápad na vianočný outfit

Zdroj: @vandifair

49. Zábavný a slávnostný outfit

Ak milujete prázdniny a chcete outfit, ktorý je zábavný a slávnostný, potom je to pre vás. Tu máme vianočný sveter, ktorý sa nosí s krátkou flitrovou sukňou. Flitre sú lesklé a sveter je ideálny na Vianoce. Tento vzhľad bol vytvorený s mikinou Fa La La La a mini flitrami z TOPSHOP.

Zábavný a slávnostný nápad na oblečenie

Zdroj: @vandifair

50. Flitrová sukňa a slávnostný červený sveter

Máte radi flitrové sukne a svetre? Ak áno, musíte to vidieť. Tu nájdete striebornú sukňu na ceruzku, ktorá sa nosí s červeným svetrom a roztomilými doplnkami. Ako vidíte, slávnostná červená vyzerá so striebornými flitrami úžasne. Toto je ďalší outfit, ktorý môžete nosiť na Štedrý deň alebo na večierky.

Flitrová sukňa a slávnostný červený sveter

Zdroj: @cellajaneblog

Previous Post
41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu
Next Post
45 de idei de costume de Halloween cool pentru femei