15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 roztomilých outfitov na kopírovanie túto zimu

31. Plášť medvedíka

Must-have na zimu je plyšový medvedí kabát. Tieto kabáty sú super roztomilé a pôsobia útulne a chlpato. Tu je nádherný príklad plyšového kabáta. Ako vidíte, je vyrobený z nadýchaného materiálu, ktorý môžete vidieť na plyšovom medvedíkovi. Tieto kabáty si môžete kúpiť vo všetkých rôznych štýloch a farbách online. Takýto kabát pristane každému outfitu.

Oblečenie medvedíka

Zdroj: @envogueblonde

32. Roztomilé šaty s vysokými ponožkami a čižmami

Ďalej máme elegantný a roztomilý vzhľad! K outfitu patria krátke šaty, sveter, kabát, dlhé ponožky a čižmy nad kolená. Je to pekný nápad na outfit, ktorý by bol perfektný na každý deň, kde sa chcete obliecť, ale zároveň byť aj pohodlná. Takýto outfit môžete znovu vytvoriť k akýmkoľvek šatám a čižmám v akejkoľvek farbe.

Roztomilé šaty s vysokými ponožkami a topánkami

Zdroj: @bohoandbraidsblog

33. Živý žltý zimný kabát

Vďaka skvelému kabátu, akým je tento, si môžete okamžite oživiť svoj vzhľad. Oblečenie je svetlej farby a je zakončené žiarivým kabátom. Ako vidíte, kabát je štýlovým doplnkom neutrálneho outfitu. Tento žltý odtieň bude vyhovovať aj iným farbám, takže podobný kabát môžete nosiť aj so všetkými ostatnými outfitmi. Je to nádherný nápad na kabát, ktorý dodá zábavu a farbu sivým, zimným dňom.

Živý žltý zimný kabát

Zdroj: @xosara_outfits

34. Štýlová sukňa, bunda a baret

Vďaka tomuto outfitu dodáte zimnému vzhľadu elegantnú parížsku atmosféru. Tento outfit ponúka roztomilú sukňu, sveter, kabát, čižmy a krásnu baretku. Niečo také môžete nosiť kdekoľvek, od príležitostných nákupov až po večer. Tento zimný outfit milujeme, podobný vzhľad pristane každému.

Štýlová sukňa, sako a baretový outfit

Zdroj: @bohoandbraidsblog

35. Divoká kožená sukňa a čižmy

Potrebujete oblečenie, v ktorom budete vyzerať a cítiť sa báječne? Potom je to pre teba! Tu máme červený sveter s koženou sukňou a ceruzkami. Ako vidíte, vyzerá to tak, že 70. roky, ako oblečenie, ktoré sme predstavili predtým. Milujeme tento divoký outfit a môžete si ho znovu vytvoriť alebo vyskúšať koženú sukňu s rôznymi topánkami.

Divoká kožená sukňa a topánky - nápad na oblečenie

Zdroj: @fashioninspirationmodest

36. Elegantný dlhý kabát a sveter

Náš ďalší nápad ukazuje outfit, ktorý je elegantný, pohodlný a útulný. Vzhľad ponúka sveter s krásnym dlhým kabátom. Kabát a sveter môžete takto nosiť k džínsom alebo k sukni. Oba diely je možné obliecť aj obliecť alebo obliecť, aby sa hodili na akúkoľvek príležitosť. Podobné kúsky si môžete kúpiť online a každému pristanú nádherne.

Elegantný, hnedý dlhý kabát a sveter

Zdroj: @josieloves

37. All White Winter Outfit Idea

Ďalší outfit používa biele a svetlé tóny a vyzerá, že by sa mal nosiť v zimnej krajine zázrakov! Tento vzhľad tvoria svetrové šaty, čižmy a dlhý príjemný kabát. Tento outfit by bol perfektný na zimnú dovolenku alebo víkend. Vďaka nej budete vyzerať elegantne a štýlovo, nech ste kdekoľvek.

All White Winter Outfit Idea

Zdroj: @majamarko7

38. Útulný a ležérny

Hľadáte ležérny outfit, ktorý vás udrží štýlový a útulný na zimu? Potom je to pre vás. Táto dáma má na sebe teplákovú súpravu s roztomilým klobúkom. Vyzerá tak uvoľnene a trendy. Tento outfit je skvelý pre dni, keď chcete dobre vyzerať, ale aj sa cítiť pohodlne. Obnoviť sa môžete s akoukoľvek teplákovou súpravou a klobúkom.

Útulný a ležérny zimný outfit

Zdroj: @madrugada_sahar

39. All Black Outfit

Ak nie sú všetky jasné farby vašou vecou, ​​potom je tento outfit pre vás. Tento vzhľad predstavuje úplne čierny outfit. Čierna je elegantná a trendová farba, vďaka ktorej budete vyzerať štýlovo zo dňa na noc. Môžete vytvoriť podobný vzhľad s džínsami alebo si vybrať čiernu sukňu alebo dokonca čierne šaty. Každá čierna kombinácia bude fungovať!

All Black Outfit Zimný outfit Idea

Zdroj: @harneet094

40. Vyhlásenie Zimný kabát

Pri vytváraní zimného šatníka je jednoduchšie zvoliť minimálne a neutrálne kúsky. Vďaka tomu sa budete môcť miešať a vždy budete vyzerať elegantne. Ak však chcete svoj outfit jazzovať, môžete si vybrať vyhlásený kabát. Odvážny kabát dodá vášmu základnému šatníku jedinečný a trendový vzhľad. Toto je skvelý príklad! Obnovte tento vzhľad alebo vyskúšajte inú farbu a vzor.

Vyhlásenie Zimný kabát

Zdroj: @majamarko7

41. Neutrálny outfit so svetlou taškou

Ďalším jednoduchým spôsobom, ako pridať k svojmu vzhľadu najhorúcejšiu farbu alebo potlač, je taška. Toto oblečenie je neutrálne, ale je v ňom výrazná červená taška. Taška len dodáva štýlový šmrnc farieb a predvádza jedinečný štýl nositeľa. K svojmu zimnému vzhľadu môžete pridať akúkoľvek tašku, v akejkoľvek farbe.

Neutrálny zimný outfit so svetlou taškou

Zdroj: @envogueblonde

Dúfame, že ste sa inšpirovali našimi roztomilými zimnými outfitmi!

Previous Post
43 najlepších nápadov a návrhov oranžového nechtového umenia
Next Post
43 Idei inspiratoare de tatuaje cu săgeți pentru femei