15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

31 najkrajších plesových šiat na vašu veľkú noc

21. Biele šaty cez plece

Nízke dievčatá by rozhodne mali zvoliť kratšiu dĺžku, väčšinou preto, že všetok ten materiál vás inak utopí. Mierne nad kolená je skutočne dobrá voľba, ale najskôr si musíte skontrolovať pravidlá pre svoj ples. Niektorí hovoria, že MUSÍTE nosiť dlhú sukňu. Prípadne sa rozhodnite pre šaty s nerovným lemom. Kratšia dĺžka vpredu stále vytvára ilúziu, že ste „dlhší“ (ako to dosiahnu kratšie šaty), ale stále má dlhú a očarujúcu dĺžku vzadu. Je to víťaz celého kola!

Vysoké nízke plesové šaty v bielej farbe

Zdroj: @friendinfashion

22. Iskrivé dvojdielne šaty so štrbinou

Vieme to, je to odvážny pohľad, ale nie úplne nedosiahnuteľný. Plávajúca sukňa je napríklad ideálna na zakrytie nôh, ak sa vám nepáčia, ale rozparok umožňuje práve tú správnu dávku sexi. A ak sa vám vaše paže celkom páčia, máte ideálnu príležitosť predviesť sa s nimi. Tento materiál tiež vyzerá super sviežo. Úprimne povedané, nemôžeme sa dočkať, až sa nám to dostane do rúk.

Iskrivo šedé dvojdielne šaty so štrbinou

Zdroj: @breezebridal

23. Šaty s flitrami bez chrbta

Než sa rozhodnete pre plesové šaty bez chrbta, musíte vedieť niekoľko vecí. Po prvé, nájdenie správnej spodnej bielizne vám bude chvíľu trvať. Za druhé, z času na čas bude trochu chladno. Po tretie, je to odvážne a odvážne a musíte to rozhýbať, ak to chcete rozhýbať. A tu je návod, ako…

Na uľahčenie nosenia týchto šiat používajte omotávacie podprsenky a zároveň si poskytnite potrebnú podporu. Potom si môžete bez obáv nosiť niektoré zo svojich obľúbených podprseniek a získate dôveru v to, že budete častejšie nosiť takto očarujúce veci!

Vintage plesové šaty s výstrihom bez rukávov

Zdroj: tumblr.com

24. Čierny & Zlato

Je to veľmi egyptské, ako Kleopatra, ak chcete? A to je dôvod, prečo ho milujeme, ak sme úprimní. To by vám poskytlo perfektnú príležitosť poriadne pohnúť týmito čiernymi pohybmi očných liniek a nahromadiť zlaté očné tiene, ktoré ste túžili nájsť si príležitosť na nosenie. Je to len jedna noc – roztočte to tak, ako to myslíte!

Dlhé čierno -zlaté plesové šaty

Zdroj: @jovanifashions

25. Dlhé biele šaty na ples

Sú takmer ako svadobné šaty a to je dôkazom toho, že hľadáte tie najkrajšie plesové šaty pre váš veľký deň. Sme zamilovaní do spodného okraja sukne a nemôžeme si pomôcť, ale zdá sa nám, že vyzerá trochu ako okvetné lístky kvetu. Sú to skvelé šaty pre vysoké a štíhle dievčatá a dokonca budú falošné krivky, ak nemáte o čom hovoriť.

Dlhé biele plesové šaty pre čierne dievčatá

Zdroj: tumblr.com

26. Čierne flitrové šaty

Myslíme si, že Jessica Rabbit by milovala takéto šaty, drzé malé číslo, ktoré sa leskne vo všetkých správnych svetlách, zo všetkých správnych dôvodov. Môžete si myslieť, že hojdanie flitrov je tvrdá práca, ale stačí to urobiť s dôverou. Čierna farba sa okamžite nosí jednoduchšie ako napríklad jasne červené šaty v štýle králika Jessicy a pokiaľ budete ostatné veci relatívne tlmené, budete víťazom..

Dlhé čierne šaty na flitre

Zdroj: tumblr.com

27. Vínové šaty s otvoreným chrbtom

Ďalší otvorený dizajn, ktorý úplne zapadá do trendu s klietkami a braletami v štýle gladiátorov, ktoré nosíme od minulého leta. A ten sýto červený odtieň? Áno, sme do toho určite zamilovaní. Je to veľmi hollywoodsky pôvab, najmä s líčením Hollywood glam. Myslite na to, že veľké červené pery a čierne očné linky rýchlo šmýkajú a máte asi ten správny nápad.

Elegantné dlhé burgundské plesové šaty

Zdroj: @jovanifashions

28. Jedinečné svetlo modré šaty

Ak máte „hruškový tvar“, takéto šaty sú pre vás ako stvorené – plnšie v spodnej časti a priliehavejšie v hornej časti. Vašu štíhlu hornú polovicu chce len ozdobiť krásnymi čipkovanými detailmi – jednými z najkrajších plesových šiat, aké sme kedy videli. Co si myslis? Boli by tieto šaty na vrchole vášho zoznamu?

Jedinečné krátke svetlo modré plesové šaty

Zdroj: tumblr.com

29. Otvorené šaty z dlhej mäty

Máte korisť, na ktorú by ste mohli byť hrdí? Robíte viac drepov ako ktokoľvek iný, koho poznáte? Sakra, rozkročte tú korisť šatami, ktoré vám to skáču. Tieto otvorené dlhé mätové šaty sú ideálne na zvýraznenie všetkých vašich najlepších kriviek a ešte lepšie sú aj dôstojné a sofistikované. Sexy, drzá a trochu sladká – milujeme to, čo vy?

Trblietavé mäty dlhé šaty na ples

Zdroj: tumblr.com

30. Jednoduché, svetlo ružové midi šaty

Toto vám dáva moderný pohľad na najkrajšie plesové šaty, štruktúrované a prispôsobené číslo, ktoré je veľmi podobné mnohým štruktúrovaným štýlom, ktoré ponúka návrhárka Victoria Beckham. Je to vzhľad, ktorý znamená biznis, obzvlášť s tými perfektnými topánkami. Ak naozaj chcete vyčnievať z davu, určite sa na to dajte takto.

Jednoduché svetlo ružové spoločenské šaty

Zdroj: @friendinfashion

31. Čierne čipkované šaty

Trend studených ramien je ďalším trendom, ktorý teraz všetci milujeme, a tieto čierne čipkované šaty so všetkými elegantnými výstrihmi sú dokonalým spôsobom, ako roztočiť tému letného plesu. Štipľavý pás, skontrolujte. Krásna dĺžka lýtka, ktorá je super plochá pre prakticky každého, skontrolujte. Vystrihnuté ramená pokrývajúce bingo krídla, ale predvádzajúce kľúčne kosti, skontrolujte. Má všetko, čo by ste od svojich plesových šiat mohli chcieť, a sú to šaty, ktoré sa dajú ľahko nosiť aj na iné príležitosti.

Roztomilé čierne čipkované plesové šaty

Zdroj: @friendinfashion

Dúfame, že ste si tieto najkrajšie plesové šaty na svoj veľký deň obľúbili rovnako ako my a určite chceme počuť aj vaše obľúbené. Dajte nám vedieť, čo ste nosili alebo čo si plánujete obliecť a či vás inšpiroval niektorý z lookov, ktoré sme vám dnes predviedli.

Hlavne si urobte skvelý ples! Sme si istí, že všetci budete vyzerať sakra báječne!

Previous Post
23 Jednoduchých halloweenskych líčení na poslednú chvíľu
Next Post
43 de idei de tatuaje cu cifre romane, care sunt simple, dar cool