15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

31 najkrajších svadobných šiat

21. Čipkované šampanské šaty s otvoreným chrbtom

Ak sa rozhodnete mať otvorený chrbát, budete sa cítiť sexy a budete chladní aj počas obradu a svadobných raňajok. Toto je obľúbená voľba štýlu, ak máte sklon k rozruchu a nervozite alebo sa v lete vydávate..

Čipkované svadobné šaty zo šampanského s otvoreným chrbtom

Zdroj: @dollhouse_xoxo

22. Sexy šaty s dlhými čipkovanými rukávmi

Chcete sexi šaty? Predstavte si, že kráčate uličkou v tomto, všetci sa otočia k vám, v týchto veľkolepých sexi šatách s dlhým rukávom. Má nádherné detaily na rukách a hrudi s hodvábnou hladkou sukňou. Sieťovina funguje tak dobre s modrou pokožkou, ako vyzerá, že neexistuje žiadna sieťovina! Jednoduchý hodvábny opasok, ktorý dopĺňa hodvábnu sukňu aj čipkovaný top.

Sexy svadobné šaty s dlhým rukávom

Zdroj: @maryioannidiscouture

23. Dokonalé jarné svadobné šaty

Tieto šaty sú ako stvorené na jarnú svadbu. Ak ste si stanovili dátum na jar, zamerajte sa na tieto šaty. Má špagetové ramienka, detaily kvetov, ktoré budú odrážať ročné obdobie a budú pôsobiť magicky. Veľmi pohodlné na celodennú svadbu, takže nemusíte myslieť na druhé šaty.

Svadobné šaty v bielom kvete

Zdroj: @steven_khalil

24. Svadobné šaty s dlhým rukávom

Možno je vaše srdce zapnuté na plesových šatách s dlhým rukávom. Ak je to tak, je to pre teba ideálne. Má iskru, pôvab, eleganciu a bude vyzerať úžasne na akomkoľvek tvare postavy. Toto sú spoločenské šaty Princess, o ktorých sníva každý. Ak chcete mať svadobné šaty v tradičnom štýle, určite to urobíte. Dokončite vzhľad trblietavým chudým opaskom.

Biele čipkované svadobné šaty s dlhým rukávom

Zdroj: @altamodabridal

25. Svadobné šaty cez rameno, morská panna

Milujete trend mimo ramien? Potom sa pripravte ukázať svoje ramená aj vo svoj svadobný deň! Štýl off-the-rameno bol videný na mnohých celebritách a je obľúbený u mnohých neviest. Udržujte ho hladký a rovný nadol pomocou šiat pre morskú pannu, ktoré dodajú dnu šmrnc. Pridajte čipku, aby mala jemnú jemnú povrchovú úpravu.

Svadobné šaty s morskou pannou cez plece

Zdroj: @brides_selection

26. Sexy, svadobné šaty bez ramienok

Svadobné šaty bez ramienok sú zďaleka najobľúbenejšie nevesty, ktoré si môžete vybrať. Šaty bez ramienok sú lichotivé pre akýkoľvek tvar tela a budete sa v nich cítiť úžasne. Ak nechcete nosiť topy bez ramienok, vyskúšajte si ich vo svadobnom obchode. Možno budete prekvapení. Tieto sexy šaty bez ramienok sú štýlom morskej panny a objímajú postavu a lichotia vašej koristi.

Sexy svadobné šaty bez ramienok

Zdroj: @pallascouture

27. Krásne, tmavé nahé čipkované šaty

Zabudnite na bielu alebo slonovinovú, túto sezónu je potrebná farba tmavého aktu. Môžeme vám zaručiť, že vojdete do svadobného obchodu a uvidíte stojan s krásnymi nahými svadobnými šatami. Stávajú sa tak obľúbenými u neviest a dokonca aj družičiek. Nahá farba v kombinácii s bielou dodáva sviežu a sexy atmosféru. Tieto dve farby doplnia akýkoľvek tón pleti a budú vyzerať úchvatne.

Zlaté čipkované svadobné šaty

Zdroj: @couturebusiness

28. Moderné svadobné šaty

Pozdravte svadobné šaty 2016. Moderné svadobné šaty berú svet útokom. Mnoho neviest uprednostňuje úžasný moderný štýl pred tradičnými svadobnými šatami. Len vy viete, po čom vaše srdce túži, sú to moderné alebo klasické svadobné šaty? Ak sa rozhodnete nemať závoj, môže to byť váš náhradník. Boky vám poskytnú príjemný a svadobný pocit, že chcete a nemusíte mať závoj.

Moderné svadobné šaty s ramienkami

Zdroj: @brides_selection

29. Korzetové svadobné šaty

Svadobné šaty v korzetovom štýle vás vtiahnu do pasu. Nie je nič viac objímajúce postavu ako korzet. Môžete ho nakresliť, koľko chcete, a dokonca ho môžete neskôr večer uvoľniť.

Prezrite si korzetové svadobné šaty

Zdroj: @pallascouture

30. Trendy svadobné šaty morská panna

Svadobné šaty morskej panny veľmi objímajú postavu a načrtnú vašu postavu. Ak ste si istá svojim telom a chcete sa uistiť, že sa vám celý čas v posilňovni vyplatí, vezmite si šaty k morskej panne. Vyzerajú senzačne a perfektne sa nosia celý deň aj noc. Objímajú vaše telo ako korzet a v spodnej časti sa rozplývajú, takže je pre vás jednoduchšie chodiť vo svadobných topánkach!

Sexy svadobné svadobné šaty Berta

Zdroj: @bertabridal

31. Svadobné svadobné šaty Berta

To kričí nevesta, svadba a sexy! Choďte na svadobné šaty Berta. Toto je obzvlášť postava objímajúca sa s hlbokým výstrihom. Určite zvýrazní vaše krivky a budete pôsobiť ohromujúco. Ak ste plachý alebo máte svedomie svojho tela, možno to nie je pre vás, pretože ukazuje veľa mäsa a priľne k vašim krivkám.

Sexy svadobné šaty Berta s výstrihom do V

Zdroj: @bertabridal

Previous Post
23 Jednoduchých halloweenskych líčení na poslednú chvíľu
Next Post
43 de idei de tatuaje cu cifre romane, care sunt simple, dar cool