15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

59 roztomilých nápadov na vianočný outfit

11. Pop of Red

Pozri! Je tu opäť ten červený motív! Nepovedali sme vám, že by to určite malo priniesť niekoľko vystúpení? Je to taký jednoduchý spôsob, ako priniesť do vášho šatníka nové farby, najmä ak ste nováčik a nie ste zvyknutí ich nosiť. Vďaka jednoduchým tónom a doplnkom podporujúcim vašu jasne červenú sukňu, džínsy alebo dokonca šaty sa z nej dá ľahko urobiť každodenné oblečenie, aj keď ste si to pri kúpe možno nemysleli..

Jednoduchý nápad na vianočný outfit

Zdroj: @dresscorilynn

12. Červené šaty + flanelová šatka

A pretože keď jednoduché doplnky nie sú skutočne vašou taškou, udržte si tašku nahú a oživte ju jasne vytlačenou šatkou, ako vidíte tu, oblečenou k týmto červeným šatám, ktoré sme sa vám odvážili priniesť skôr. Rovnako ako ten horčicový odtieň, tieto hnedé a béžové / nahé tóny skutočne dobre fungujú s jasne červeným odtieňom, a to vám dáva perfektnú výhovorku na to, ako začať nakupovať prostredníctvom radu nude na rúž Mac … Je to ako osud, dámy!

Červené šaty flanelová šatka vianočný outfit

Zdroj: @shopdandy

13. Čierny & Zlato

Ak niekedy existuje farba, ktorá predstavuje Vianoce, je to zlatá. A čo je skvelé na zlate? Čierna, samozrejme! Nezáleží na tom, čo máte na sebe, či už sú to šaty, sukňa, rifle, nohavice na mieru, čokoľvek, jednoducho ich urobte čierne a zlaté. Nech je všetko čierne a zlaté! Milujeme jednoduchú kombináciu týchto malých čiernych šiat s trblietavou zlatou, prižmúrenou bombardovacou bundou, ďalším veľkým trendovým radom medzi rokom 2018. Všetko je perfektne doplnené zlatou spojkou, čiernymi topánkami a šperkami z tmavo zlatého zlata. Toto je určite jeden z našich obľúbených nápadov na roztomilé vianočné outfity.

Čierno -zlatý flitrový outfit na Vianoce

Zdroj: pinterest.com

14. Flanelové + flitre

Opäť spájame dve veci, o ktorých sme už v podstate dokázali, že by ste ich vo svojom šatníku mali mať – flitrová sukňa a flanelová / kockovaná košeľa. Prečo? Pretože im to spolu tak dobre ide, nemyslíte? Zvlášť pre naše nápady na roztomilé vianočné outfity. Roztomilé dieťa je očividne voliteľným doplnkom, ale skutočne sme zamilovaní do celého tohto oblečenia, najmä do toho, ako bol náhodne hodený spolu so zelenými hunterskými wellies … Tiež ho nosí voliteľné roztomilé dieťa. Akonáhle sa vrátite dovnútra, pripravení poriadne rozbehnúť večierok, vyrazíte z nich a vyberiete si nude páskové podpätky alebo čierne podpätky..

Zlatá flitrová sukňa, vianočná sukňa

Zdroj: @100layercakelet

15. Tylová sukňa

Sarah Jessica Parker preslávila túto sukňu v tej mimoriadne známej úvodnej scéne filmu Sex v meste. Opäť je tu tá červená a biela téma, ktorá prechádza roztomilými nápadmi na vianočné oblečenie, ako je tento, a tie topánky sú také krásne! Dorothy by ani vo sne nenapadlo, že by si cvakla päty k sebe trikrát, keby mala také krásne päty! V rámci tohto malého looku si všimnite aj ďalšie obľúbené trendy tejto sezóny-veľký, mohutný náhrdelník, ktorý sa nosí cez vrch sveteru s vysokým výstrihom. Top s dlhým rukávom a okrúhlym výstrihom je v súčasnej dobe jednoznačne módnou záležitosťou a aby ste sa uistili, že ste v pohode, môžete namiesto toho investovať do niekoľkých body. Minimálne potom nebudete mať vrásky okolo pása.

Myšlienka vianočného outfitu z tylovej sukne

Zdroj: @rachparcell

16. Zelená & Červený outfit s opáleným príslušenstvom

Klasické odtiene sezóny sú v tomto vstávaní skvele zapracované a ukazujú vám, ako nosiť ten nadrozmerný sveter, ktorý ste mali na veky nacpaný vzadu v skrini. Ak nie ste fanúšikom zeleného odtieňa, uvidíte tento vzhľad. Máte tiež túto úžasnú potlač na vnútornej strane károvanej šatky – výtlačky sú v súčasnosti veľkým problémom. Zdá sa, že sú každú zimu!

Zelený červený a opálený nápad na vianočný outfit

Zdroj: @alyson_haley

17. Sukňa

Keď je všetko ostatné, čo sa deje okolo vás, nudné, smutné a bezútešné, urobte vstup skutočne pomocou sukne, ktorá môže doslova zastaviť premávku. Rovnako ako napríklad táto semaforovo červená sukňa, kompletne s luxusne hustou tkaninou a krásnou mašľou na páse okolo pása. Super nadýchaný teplý a biely sveter funguje, aj keď by ste ho hneď nepokladali za víťaznú najlepšiu voľbu. Tieto dve textúry sa skutočne spájajú a prinášajú vám roztomilé nápady na vianočné oblečenie, ktoré sú teplé, drzé a tak sladké!

Idea červenej midi sukne na vianočný outfit

Zdroj: @apinchoflovely

18. Červená & Zlato

Čierne príslušenstvo funguje veľmi dobre s čiernou a zlatou kombináciou, takže ak nemáte horčicovožltú alebo opálenú, vyberte si super bezpečnú čiernu. Väčšina z nás má niekde v šatníku čierne čižmy nejakého popisu a stavíme sa, že existuje spôsob, ako ich môžete nosiť. Väčšina ľudí by si pravdepodobne nedala čierne členkové topánky s týmto červeným, zlatým a károvaným kombo, ale funguje to spôsobom, ktorý nedokážeme vysvetliť. Je to outfit, ktorý rozhodne milujeme.

Červený a zlatý nápad na vianočný outfit

Zdroj: @caitlinclairexo

19. Štýlové & Teplý

Predovšetkým sa musíte uistiť, že sa pekne a teplo zabalíte do blížiacich sa mrazivých teplôt, ktorým nás bude naša stará dobrá zima vystavovať. Navrstvenie je skvelý nápad a nemôžeme to dostatočne vyjadriť. Nezabudnite ani na tieto otepľujúce doplnky – klobúk, šál a rukavice sa chystajú veľmi vážne vrátiť. Čím teplejšie budú vyzerať, tým sa budete cítiť lepšie, rozhodnite sa preto pre hrubšie pletené textúry a nebojte sa do zmesi pridať aj kožušinu (samozrejme, umelú). Možno sa vám nepáči príťažlivosť páperia na krku, ale čoskoro vám začne prísť vhod, keď ho stiahnete pevnejšie, aby ste sa chránili pred chladom..

Štýlový a teplý nápad na vianočný outfit

Zdroj: @alyson_haley

20. Škaredý vianočný sveter

Ak milujete sviatočné obdobie, potom potrebujete škaredý vianočný sveter, ako je tento! Existuje toľko úžasných svetrov, od tých, ktoré sa rozsvietia až po svetre vyrobené vlastnými rukami, obalené cetkami. Tu je jeden inšpirovaný filmom Sám doma. Takto môžete sveter obliecť hore alebo dole, aby sa hodil na akúkoľvek vianočnú udalosť.

Nápad na škaredý vianočný sveter

Zdroj: @upbeatsoles

Previous Post
21 nápadov na oznámenie tehotenstva vďakyvzdania
Next Post
21 Idei de petrecere distractive și patriotice din 4 iulie