15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

25 najkrajších šiat pre družičku na jar

11. Dlhé, flitrové šaty

Je to nesprávne, že akosi chceme dlhé, flitrové šaty ako skutočné svadobné šaty? Áno? Dobre, ale stále nemeníme názor.

Nesúladné dlhé šaty pre družičku s družičkou

Zdroj: @alfredangelobridal

Sú ohromujúce. Nemôžeme sa na ne prestať pozerať. Tento detail na chrbte je taký dokonalý, ale nezabudnite svojim družičkám povedať, že si budú musieť obliecť vlasy. Zakrývať tento úžasný dizajn nemá zmysel.

12. Biele šaty s dlhým rukávom

Čo si myslíte o dlhých rukávoch? Na zimnú svadbu je to naozaj dobrý nápad. Je to vynikajúci spôsob, ako zahnať husiu kožu, keď vám bunda alebo hod hodí len pohľad.

Biele šaty pre družičku

Zdroj: @inlightenphotography

Sú jednoduché, každý trochu jedinečný, a navyše sú elegantné. Boli by sme pyšné na také družičky. Nechcel by si?

13. Dlhé, modré šaty

Drsné, sexy a zmyselné – tri slová, ktoré by sme použili na opis týchto krásnych dlhých, modrých šiat, rozhodne jeden z najlepších nápadov na krásne šaty pre družičku, ak sa nás opýtate.

Dlhé modré šaty cez rameno pre družičku

Zdroj: @inlightenphotography

Táto ohromujúca dlhá sukňa je nádherným doplnkom – môžete mať miniatúrne repliky vlastného svadobného vlaku. V skutočnosti môžete mať všetko, čo chcete. To je VAŠA veľký deň.

14. Dlhé, neutrálne šaty

Keď je váš kruh priateľov taký krásny, nepotrebujú šaty, ktoré by to zvýraznili. Čo hovoríte na tieto dlhé, neutrálne šaty? Všetko na tomto vzhľade je drzé a jednoduché, sofistikované. A to sú tri S, ktoré rozhodne milujeme, pokiaľ ide o krásne šaty pre družičku.

Neutrálne dlhé šaty pre družičku

Zdroj: @twobirdsbridesmaid

Majú rôznu dĺžku a štýl, ale všetky sú dlhé a splývavé, takže každá nevesta dostane šaty, ktoré sú pre ňu jedinečné. Myslíme si, že je to skvelý nápad. A čo ty?

15. Jeseň burgundské šaty

Na jesennú svadbu budú stačiť iba najteplejšie tóny. Neohrejete sa oveľa viac ako tieto krásne burgundské šaty, ktoré sa takmer dokonale hodia k červeným kytičkovým ružiam nevesty.

Jeseň šaty vínovej družičky

Zdroj: @alfredangelobridal

Nevesty sa počas svojho veľkého dňa často boja používať červené odtiene, väčšinou kvôli „zlým“ tradíciám a mýtom. Hovoríme, aby sme zrušili poveru. My LÁSKA vyzerajú tieto družičky!

16. Sexy, čipkované šaty

Väčšina neviest nechce, aby boli ich družičky v najväčší deň ich života odvážne a sexy. Ale znova nie ste väčšina neviest. Ak ste na svoj drzý kruh hrdí, ukážte ich. Tieto drzé a sexy malé čipkované čísla sú na to ako stvorené.

Sexy čipkované šaty pre družičku

Zdroj: @weddingsbyyourstruly

Sexi, ale nie príliš sexi. Správne množstvo mäsa, ale opäť nie príliš veľa. Je to perfektná kombinácia a úplne prekopávame aj ten tmavomodrý odtieň!

17. Dlhé, kvetinové šaty

Možno už máte v hlave farebnú schému, ale niekedy sa vyplatí trochu popremýšľať. Ak jedna z vašich družičiek navrhne farbu, o ktorej ste neuvažovali, nechajte ju, aby si šaty obliekla a vyskúšala ich popri vašich šatách.

Dlhé kvetinové šaty pre družičku na jarnú svadbu

Zdroj: @bertabridal

Nová farebná schéma môže fungovať dokonale a to, že ju nevidíte vo svojej pôvodnej vízii, neznamená, že nemôže byť dokonalým ukončením vášho veľkého dňa..

18. Dlhé, tmavošedé šaty

Tieto tmavošedé šaty sú skutočne umeleckým dielom, a hoci tmavšie odtiene nemusia byť vašou prvou voľbou, môžu byť nakoniec vašou poslednou … Trochu sme si zamilovali všetko, čo sa týka tohto svadobného dňa.

Dlhé tmavošedé šaty pre družičku

Zdroj: @twobirdsbridesmaid

Tmavšie farby sú opäť vždy lichotivejšie, takže máte väčšiu šancu urobiť každého šťastným. Táto splývavá tkanina je tiež vynikajúcou voľbou a opäť opäť preteká po hrudkách a nerovnostiach, než aby ich zvýrazňovala. Rozhodne jeden, s ktorým budete mať úspech, keď sa doňho zapojí každý.

19. Neutrálne, nezodpovedajúce šaty

Jedným z najväčších problémov, s ktorými sa stretávajú nevesty pri nákupe šiat pre družičky, je zaobstarať si rad šiat, ktoré pristanú každému na večierku. Čestnej slúžke sa nemusí páčiť farebná schéma alebo sa vášmu najlepšiemu priateľovi zo strednej školy nemusí páčiť dĺžka. Pri rozhliadaní sa po týchto nádherných šatách je potrebné vziať do úvahy veľa vecí a jediný spôsob, ako sa dostať blízko k potešeniu všetkých, je položiť si veľa otázok..

Nezodpovedajúce neutrálne šaty pre družičku

Zdroj: @kleinfeldbridal

Požiadajte svoje družičky, aby si zapísali veci, ktoré v šatách rozhodne NECHcú, a potom veci, ktoré by chceli v šatách. Potom môžete zistiť, čo by mohlo fungovať plošne, a odtiaľto ísť. Vašou ďalšou možnosťou je nechať svoje družičky vybrať si vlastné šaty z podobnej farebnej schémy, len ďalší tip pre vás.

Previous Post
21 nápadov na oznámenie tehotenstva vďakyvzdania
Next Post
21 Idei de petrecere distractive și patriotice din 4 iulie