15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 očarujúcich myšlienok oblečenia v NYE

11. Flitrová kombinéza

Radi nosíte kombinézy? Potom tento nápad pre vás. Náš ďalší výber nie je obyčajná kombinéza, je zahalená v flitroch! Použité flitre sú strieborné, čo im dodáva žiarivý a lesklý vzhľad. V kombinéze, ako je táto, určite ukradnete svetlá reflektorov. Môžete tiež vyskúšať kombinézu v inej flitrovej farbe, napríklad v zlatej.

Flitrová kombinéza NYE Outfit

Zdroj: @aidanmattox

12. Elegantné čierne šaty

Nemohli by sme mať zoznam nápadov na oblečenie NYE bez toho, aby sme spomenuli malé čierne šaty. Čierne šaty sa budú hodiť na každú príležitosť, od večere v reštaurácii až po večer v klube. Tieto čierne šaty sú elegantné, elegantné a elegantné. Vyberte si tieto šaty, ak chcete niečo jednoduché, ľahko sa nosí a nádherné.

Elegantné čierne šaty

Zdroj: @lace.luxury_boutique

13. Zladenie čipky a culottes

Hľadáte outfit, ktorý je trochu iný? Potom je tento nápad pre vás. Outfit je vyrobený z čipkovaného topu a čipkovaných culottes. Aj keď ide o oddelené položky, stále sa zhodujú. Milujeme tento nápad na oblečenie, pretože ich môžete takto nosiť spolu pre NYE a nosiť ich ako oddelené časti na ďalšie noci v budúcnosti. Každá farba by vyzerala nádherne.

Vhodný čipkový top a culottes

Zdroj: @nouveaunoirboutique

14. Flitrová sukňa

Rozžiarte túto NYE v flitrovej sukni, ako je táto. Flitrová sukňa je skvelá pre dámy, ktoré chcú nosiť flitre bez toho, aby sa príliš prehnali. Sukňou môžete zjemniť vzhľad jednoduchým topom. Táto flitrová sukňa bola kombinovaná s blúzkou, je to taký roztomilý a pekný vzhľad, ktorý je ideálny na večierok. Môžete to znova vytvoriť pomocou akejkoľvek flitrovej sukne a blúzky.

Flitrový sukňový outfit

Zdroj: @sholayaclothing

15. Zlatá sukňa Glam

Vneste pôvab na oslavy NYE so zlatou sukňou, ako je táto. Zlato je luxusné a štýlové, takže by bolo perfektné na párty alebo večer v meste. Môžete nosiť zlatú sukňu s jednoduchým vrchom, akým je ten, ktorý je na obrázku, alebo si obliecť niečo žiarivé. Tak či onak, takúto sukňu musíte mať.

Zlatá sukňa Glam

Zdroj: @solerfashion

16. Vibrujúce šaty s flitrami

Ak chcete odvážny, zábavný a živý outfit, potom je tento ďalší výber pre vás. Tieto krátke šaty sú zahalené do viacfarebných flitrov! Milujeme tieto šaty, pretože sú tak iskrivé a glam. Niečo také by bolo perfektné na noc v meste. Každý na tanečnom parkete by mu závidel štýl, keby si obliekla tieto šaty.

Živé flitrové šaty

Zdroj: @ladyofthemanor77

17. Červené šifónové šaty

Tmavočervená je nevyhnutnou farbou sezóny. Náš ďalší výber obsahuje plávajúce tmavočervené šifónové šaty. Ak chcete vyzerať elegantne a pekne, mali by ste ísť do niečoho voľného a ľahkého. V týchto šatách budete belle plesu.

Červené šifónové šaty

Zdroj: @showpo

18. Trendové červené zamatové šaty

Okoreňte svoj NYE look červenými šatami, ako sú tieto. Tieto šaty sú vyrobené z červeného zamatu a majú hlboký výstrih. Šaty sú krátke a majú funky rukávy. Niečo také by bolo perfektné na noc von v klube. Toto je pre dámy, ktoré chcú vyčnievať z davu.

Trendové červené zamatové šaty

Zdroj: @helenareyboutique

19. Flitrová sukňa a sveter

Ďalej tu máme nádhernú flitrovú sukňu. Ceruzková sukňa objíma postavu a dodá vám sofistikovaný a elegantný vzhľad. Takáto sukňa bude vyhovovať ženám všetkých vekových skupín. Oblečte si jednoduchý čierny top, pretože to bude ozdobou flitrov a flitre vyniknú.

Flitrová sukňa a sveter

Zdroj: @momtrends

20. Flitrové nohavice

Ak sa vám páčili flitrové nohavice z predchádzajúceho príspevku, mohli by sa vám páčiť tieto. Namiesto toho, aby používali iba jednofarebné flitre v jednoduchom vzore, zintenzívnili hru v štýle. Tieto nohavice používajú strieborné flitre a čierne na vytvorenie funky vzoru. Takéto nohavice budú páni! K takýmto nohaviciam noste obyčajný top, aby váš outfit nebol príliš zaneprázdnený.

Oblek na flitrové nohavice

Zdroj: @lyn_loves

21. Zamatový top a sukňa

Máte radi zamat, ale chcete ho nosiť jemnejšie? Potom si dajte zamatový top a sukňu takto. Vrchná časť vám umožňuje nosiť zamat elegantným spôsobom, ktorý nie je príliš veľa. Mohli by ste nosiť zamatový top akejkoľvek farby, skúste si vybrať čiernu sukňu, pretože sa bude hodiť k čomukoľvek. Je perfektný pre dámy, ktoré chcú prvýkrát vyskúšať zamatový trend.

Zamatová top a midi sukňa

Zdroj: @ellafashionhq

22. Elegantné flitrové šaty

Ďalej tu máme ľahké flitrové šaty. Táto farba je ohromujúca a vyzerá žensky a krásne. Šaty podobnej farby by ste mohli nosiť s flitrami alebo bez nich, ale flitre to dodávajú iskru. Sparkle je ideálny pre NYE. Oblečte si tieto šaty s jednoduchými doplnkami. Zlato by bolo skvelou voľbou farby pre vaše príslušenstvo.

Elegantné flitrové šaty

Zdroj: @lady.perfection.ua

23. Flitrový oblek pre NYE

Posledný na našom zozname je tento úžasný flitrový oblek! Milujeme túto žiarivú kombináciu bundy a nohavíc, je to zábavný a lesklý vzhľad, ktorý by bol ideálny na párty. Bundu a nohavice si môžete obliecť aj na NYE a potom ich nosiť ako oddelené miesta na noci v budúcnosti. Pretože sa jedná o dva kusy, udržujte farbu v tmavom odtieni ako čierna.

Flitrový oblek pre NYE

Zdroj: @jenniferlake

Dúfame, že ste našli perfektný outfit pre NYE!

Previous Post
21 nápadov na oznámenie tehotenstva vďakyvzdania
Next Post
21 Idei de petrecere distractive și patriotice din 4 iulie