15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

25 krásnych plesových šiat na rok 2018

11. Šaty Regal Prom

Naše ďalšie šaty majú kráľovskú atmosféru a budete vyzerať ako kráľovná plesu. Živôtik má krásne kvetinové ozdoby a traky, zatiaľ čo sukňa je dlhá po podlahu a plná. Nie sú to len funkcie, ktoré sú nádherné, ale aj látka. Látka vyzerá vysoko kvalitne a je vzorovaná ako čipka. Milujeme tieto úžasné šaty!

Plesové šaty Regal Grey

Zdroj: @teutamatoshiduriqi

12. Čierne šaty A-List

Ďalej tu máme plesové šaty, ktoré vyzerajú pripravené na červený koberec. Tieto čierne šaty majú hlboký výstrih a široké stehno. Takéto šaty by vyzerali krásne v obyčajnej čiernej tkanine, ale štýl hry bol zintenzívnený a bola použitá iskrivá čierna tkanina. Iskry dodávajú šatám zvláštny dotyk.

A-List Čierne plesové šaty

Zdroj: @dressingdreams

13. Crop Top Dress

Crop topy sú nevyhnutné už niekoľko sezón a štýl sa v blízkej dobe nikam nedostane. Táto ďalšia myšlienka predstavuje crop top šaty. Živôtik aj sukňa sa zhodujú, vďaka čomu vzhľad tečie a robí z dvoch kusov jeden celok. Takéto šaty sú pre každého, kto chce urobiť štýlové vyhlásenie.

Dvojdielne bordové plesové šaty

Zdroj: @sherrihill

14. Plesové šaty Red Rose

Milujeme tieto ďalšie šaty! Šaty sú červené s jemným leskom a na ramienkach majú ružičky. Vďaka červeným ružiam šaty vyzerajú priam rozprávkovo. Kvetinové ramienka, ako sú tieto, by krásne vyzerali na elegantných zadných šatách. Mohli by ste sa inšpirovať vzhľadom a nosiť červené šaty s ružami ako doplnkami alebo dokonca ružu vo vlasoch.

Plesové šaty z červenej ruže

Zdroj: @teutamatoshiduriqi

15. Bočné delené šaty

Ak dávate prednosť minimalistickejšiemu vzhľadu, potom by tieto šaty mohli byť pre vás. Šaty majú niekoľko rôznych funkcií, ako je ohlávkový výstrih, dlhá sukňa a výstrih, ale keďže sú šaty čierne a elegantné, vzhľad stále zostáva jednoduchý. Takéto šaty sa ľahko nosia a pristanú každému.

Čierne bočné delené plesové šaty

Zdroj: @dressingdreams

16. Vyhlásenie Trblietavé šaty

Naše ďalšie šaty vyzerajú priamo z módneho časopisu! Šaty bez rukávov majú na bokoch priehľadné panely a úchvatnú sukňu z rybieho chvosta, ktorá zametá po podlahu. Látka je nádherného fialového odtieňa, ktorý má jemnú iskru. Takéto šaty budú úchvatné a budú vyzerať nádherne v akejkoľvek farbe.

Vínové plesové šaty bez chrbta

Zdroj: @breezebridal

17. Nádherné námornícke šaty

Hľadáte šaty s vintage atmosférou? Potom by tieto šaty mohli byť pre vás. Tmavé námornícke šaty majú iskry, tenké ramienka a nádhernú sukňu. K týmto šatám zvoľte vintage účes a noste ich so žiarivými šperkami. Takéto šaty by vyzerali nádherne aj v iných farbách, ako sú čierna, červená a strieborná.

Nádherné tmavomodré plesové šaty

Zdroj: @jovanifashions

18. Šumivé šaty princeznej

Ples je špeciálna príležitosť, keď sa chcete obliecť a cítiť sa ako princezná. Tento ďalší nápad na šaty je spôsob, ako to urobiť. Hlavná farba šiat je jemne ružová so striebornými leskmi na vrchu a sukňa je dlhá a plávajúca. Takéto šaty sú ženské, pekné a jemné. Používajte s jemnými a romantickými vlasmi a prírodným make -upom.

Šumivé šaty na ples princeznej

Zdroj: @teutamatoshiduriqi

19. Trendové vystrihnuté šaty

Chcete šaty, ktoré majú modernú, trendovú a energickú atmosféru? Potom by tento ďalší výber mohol byť pre vás. Čierne šaty po zem majú vystrihnutú tkaninu so šnurovacími bokmi. Takéto šaty sú pre niekoho, kto chce byť odvážny a odvážny. Môžete sa z toho tiež inšpirovať a vybrať si vykrojené šaty alebo šnurovacie šaty, ktoré nemusia mať obe funkcie.

Trendové vystrihnuté čierne plesové šaty

Zdroj: @dressingdreams

20. Krásne modré plesové šaty

Ďalej tu máme tieto ohromujúce modré šaty. Živôtik má čisté modré panely, flitre a trendové ramienka. Aj keď má živôtik mnoho funkcií, sukňa je jednoduchá a modrá. Takéto šaty ohromia a ukradnete svetlo reflektorov. Môžete si vybrať podobné šaty v inej farbe, ale modrá je super štýlová.

Krásne plesové šaty princeznej modrej

Zdroj: @teutamatoshiduriqi

21. Šumivé čierne šaty

Máme tu nádherné čierne šaty. Šaty zametajú podlahu a majú krásnu funkciu bez chrbta. Milujeme látku, pretože je na niektorých miestach iskrivá a priehľadná. S týmito šatami a jednými im podobnými si môžete obliecť vlasy alebo si pre vintage glamour atmosféru dať vlasy nabok.

Sexy šumivé čierne plesové šaty

Zdroj: @breezebridal

22. Iskrivé šaty bohyne

Naše ďalšie šaty vyzerajú ako vhodné pre bohyňu. Látka týchto šiat je ľahká, plávajúca a má jemnú ružovú farbu. Živôtik má krásny zlatý detail a šaty majú tiež jemnú iskru. Takéto šaty pristanú každému, ľahko sa nosia a sú bez námahy nádherné.

Iskrivé šaty bohyne na ples

Zdroj: @teutamatoshiduriqi

23. Elegantné čierne strapcové šaty

Milujeme tieto ďalšie šaty! Čierne šaty objímajúce podlahu zametajú podlahu a majú ohromujúci strapcový detail. Tieto šaty sú jednoducho nádherné. Nosiť s updo alebo tečúcou kučery. Ak chcete získať vintage vzhľad, skúste nosiť červený rúž a dymové oči.

Elegantné čierne plesové šaty so strapcom

Zdroj: @teutamatoshiduriqi

24. Šaty na ples s čipkou

Ďalej tu máme super štýlový čipkový plesový vzhľad. Táto myšlienka je ako crop top a sukňa, ale ukazuje, ako ju môžete nosiť ako formálne šaty. Vrch aj sukňa sú zo šedej čipky a perfektne ladia. Niečo podobné by ste mohli nosiť aj v čiernej farbe.

Šedé čipkované dvojdielne plesové šaty

Zdroj: @breezebridal

25. Vintage glamour šaty

Vneste na ples v týchto šatách vintage glamour. Náš posledný nápad predstavuje nahé šaty s korálkovými ozdobami. Vyzerá to ako zo starého hollywoodskeho filmu. V takýchto šatách noste vlasy alebo vlasy na bok, aby ste predviedli funkciu bez chrbta.

Ročník glamour plesové šaty nápad

Zdroj: @breezebridal

Dúfame, že ste našli svoje dokonalé šaty. Akékoľvek z uvedených šiat by vyzerali krásne na akýkoľvek ples.

Previous Post
21 nápadov na oznámenie tehotenstva vďakyvzdania
Next Post
21 Idei de petrecere distractive și patriotice din 4 iulie