15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 Štýlových šiat pre družičku, ktoré zatočia s hlavou

Je ťažké nájsť perfektné šaty pre družičku! Je samozrejme svadobná sezóna a mnohé družičky hľadajú svoje dokonalé šaty. Ak ste družička alebo nevesta a hľadáte šaty pre družičku, ste na správnom mieste! V dnešnej dobe sú šaty pre družičky stále viac štýlové a módne. Nevesta samozrejme musí vyzerať úchvatne a úžasne, ale rovnako aj družičky. Či už máte jednu alebo desať družičiek, chcete vedieť, že sa im ich šaty páčia a cítia sa v nich pohodlne. Koniec koncov, musia ho nosiť celý deň, aby ste chceli, aby boli šťastní.

Nie je určitá farba alebo typ šiat, ktoré by mali družičky nosiť. Je to úplne na vás. Možno bude potrebné dodržať svadobnú tému, ale máme veľa šiat, ktoré sa určite budú hodiť na všetky druhy svadieb. Od čiernych šiat po biele midi bodycon šaty, máme všetko.

Našli sme 21 štýlových a rozprávkových šiat pre družičku, ktoré si zamiluje každý. Môžeme zaručiť, že ak ste družička alebo nevesta a hľadáte šaty, nájdete ich tu, alebo dve! Užite si pozeranie a blahoželáme.

1. Elegantné lícenkové šaty

Je to obľúbená farba tejto sezóny. Je to kríženec ružovej, nahej a fialovej. Tieto elegantné šaty družičiek v červenej farbe sú tak štýlové a dýchajú svadobnou atmosférou. Farba je veľmi obľúbená a bude trvať mnoho sezón.

2. Biele šaty Bodycon Midi

Dobre, vieme, že nevesta tradične nosí iba bielu farbu, ale o túto skúsenosť sa delí mnoho neviest. Mnoho neviest by si myslelo, že je to bláznivý nápad, ale stáva sa čoraz obľúbenejším po celom svete. Myslia si, že biela je len pre nevestu a družička by mala byť v inej farbe. Pri pohľade na túto fotografiu rozpoznáte, ktorá nevesta je, podľa štýlu šiat, nie podľa farby. Nemyslíme si, že je to problém, a všetky vyzerajú štýlovo a úchvatne.

Biele midi šaty Bodycon pre družičky

Zdroj: @thebridescounsel

3. Čierne čipkované šaty + červené kytice

Ak máte čiernobiely motív, možno pouvažujte o tom, že by ste mali svoju družičku v čiernom. Tmavé šaty určite vyniknú neveste. Čierne šaty pôsobia tmavo a tajomne, najmä s červenými kyticami. Čierne šaty so živou kyticou dodajú vášmu outfitu farbu.

Čierne čipkované šaty pre morskú pannu pre družičky

Zdroj: @bridalbutterflyy

4. Zlaté nezhodné šaty+ biele kytice orchideí

Nezodpovedajúce šaty družičiek sú v tejto sezóne trendové. Sú trendové niekoľko posledných sezón a my vidíme, prečo. Nezodpovedajúce šaty družičiek vyzerajú úžasne a predvádzajú každú postavu. Majú stále rovnakú farebnú tému, ale mierne odlišné strihy a štýly.

Šaty so zlatými flitrami pre družičky

Zdroj: @georgeelsissa

5. Dlhé, tmavomodré šaty

Sú to nevesty niečo modré? Ak to chce nevesta ako niečo modré, stále to platí! Námorníctvo je nadčasové a elegantné. Mnoho družičiek sa cíti pohodlne v tmavších odtieňoch. Navy je tmavý odtieň, ale stále má náznak farby. Modrá farba skutočne vynikne. Tieto šaty pre družičku sa nezhodujú a vyzerajú úchvatne.

Dlhé tmavomodré šaty pre družičky

Zdroj: @bridalbutterflyy

6. Krátke, čipkované šaty na letnú svadbu

Čipka sa hodí na každú svadbu. Ak má nevesta čipku, bolo by skvelé ísť ďalej a mať družičku v šatách s čipkou. Šaty pre družičku nemusia byť maxi šaty, porozmýšľajte aj nad kratšími šatami. Má to zmysel, najmä ak je svadba v lete. Tieto krátke šaty pre družičku sú tiež v nádhernej farbe, veľmi trendové!

Letné šaty z červenej čipky pre družičky

Zdroj: @weddingsbyyourstruly

7. Dlhé, elegantné biele šaty

Trochu premiešajte a prepnite. Tým, že to zmeníme, myslíme, že družička bude mať bielu farbu a nevesta tradične družičkovskú farbu! Aj tento rok je to obľúbené a mnohé nevesty sa rozhodli, že to bude iné. V dnešnej dobe chce mnoho dievčat svoju svadbu ozvláštniť a výberom inej farby svadobných šiat, nie tradične bielych, bude ich svadba jedinečná a podľa ich predstáv. Pre svadobné šaty pre družičky a svadby nie sú stanovené žiadne pravidlá, urobte si preto vlastné pravidlá a oblečte si to, v čom sa budete cítiť pohodlne a štýlovo..

Dlhé biele šaty pre družičky

Zdroj: @weddedwonderland

8. Dlhé, bordové šaty

Dlhé bordové šaty vyzerajú rozprávkovo miláčik! Tieto šaty sú sexy, sofistikované a elegantné. Čo viac si môžete priať na svadbe? Budú vyhovovať akémukoľvek tvaru tela a my milujeme dĺžku!

Burgundsko dlhé šaty pre družičky

Zdroj: @melissasassinemakeup

9. Sexy, čierne šaty bez rukávov

Sú štýlové a sexy. Žiadne druhé hádanie, kto je nevesta na tejto fotografii! Samozrejme, každé dievča, ktoré je družičkou, sa chce cítiť sexi. Vďaka týmto šatám sa budú cítiť sexy a výnimočné pre tento deň. Dýcha sexepílom a štýlom, pričom dopĺňa nevestu. Sú bez chrbta a ideálne na letnú svadbu. Mať čierne šaty pre družičku bude nadčasová a štýlová svadba a keď sa pozriete späť o niekoľko rokov, budete sa usmievať a nebudete nič ľutovať!

Sexy čierne šaty bez rukávov pre družičky

Zdroj: @weddingdiary

10. Svetlo ružové šaty bez rukávov

Ružová je perfektná farba pre družičky. Keď sa pozriete na tieto fotografie, okamžite zistíte, že sú to družičky. Šaty sú dievčenské, ženské a kričia svadobne. Svetlo ružová je ohromujúca farba a dokonca má aj rybí chvost, ktorý sa hodí k neveste. Je tiež bez operadla, čo je vhodné pre teplejšie svadby.

Svetlo ružové šaty pre družičku

Zdroj: @melissasassinemakeup

Previous Post
35 nápadov na silvestrovský outfit
Next Post
41 Idei de anunțuri drăguțe și creative pentru sarcină