15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

17 nápadov na štýl nevesty na zimnú svadbu

Hovorí sa, že farba hrá na vašej svadbe veľmi dôležitú úlohu, a to rozhodne platí pri zbere šiat, kvetov a dôležitých vlastností vášho veľkého dňa. Všetko sa musí navzájom dopĺňať, a preto je dôležité nakupovať zimné svadobné šaty pre družičky. Musíte nájsť niečo, čo bude fungovať s vami a s vašimi šatami, ale aj s čím bude zvyšok veľkého dňa pracovať. Niekedy môže byť ťažké postaviť ich dvoch vedľa seba.

Ak hľadáte štýly šiat družičiek, ktoré sú elegantné, moderné, jedinečné a napriek tomu krásne na zimnú svadbu, tu je 17 nápadov, ktoré by ste si mali určite pozrieť.

1. Sivé šaty + sivé zábaly z umelej kožušiny

Šedá je krásna a často prehliadaná farba, pokiaľ ide o svadby v zime, a s návrhmi šiat môžete skutočne experimentovať, keď máte tie krásne hody z umelej kožušiny navrch. Ak ste ich nemali, možno budete musieť zvážiť viac krycích šiat, aby ste svoje dievčatá chránili pred chladným počasím. Pamätajte si, že budú musieť odolávať chladu rovnako ako vy.

Šedé zimné šaty pre družičku a zábaly z umelej kožušiny

Zdroj: @amycarolinephotography

2. Všetky štýly čiernej družičky + čižmy

Čierna je celkom ovládajúcim a pôsobivým vzhľadom a často sa preto nepoužíva na šaty svadobných svadobných svadieb v zime. Je to celkom tajomný odtieň, ale elegantný, ktorý skôr než tradičnú svadbu preberá formálny vzhľad s efektom black-tie.

Štýly čiernej družičky s čižmami na zimnú svadbu

Zdroj: @emmaleafloral

3. Červené šaty + sivé pletené návleky

Červená a šedá spolu veľmi dobre spolupracujú, čo vám môže dať viac možností, pokiaľ ide o tie veľké krytia, ktoré budú dievčatá potrebovať, keď budú s vami stáť v chlade. Možno ste chceli ísť s bielou alebo ladiť s odtieňom svojich šiat, ale ak sa vám to nedarí, tento šedý odtieň funguje naozaj dobre. Presne tak, ako tieto krásne družičky so svojou nevestou hrdo ukazujú.

Pletené návleky na šatky pre zimné družičky

Zdroj: @georgestreetphoto

4. Tmavomodré šaty + pokrývky flanelu

Tartan alebo káro je k šatám zimných svadobných družičiek naozaj skvelý. Vyzerá to teplo, nemyslíte? Ideálne, keď začína zapadať slnko a začína chladné počasie. Tmavomodrá funguje dobre aj s týmto načervenalým tartanom. Poskytlo vám to niekoľko nápadov na štýl družičky pre inšpiráciu na svadbu v zime?

Zimné družičky, flanelové návleky

Zdroj: @magnetstreetwed

5. Ružová & Flitrové šaty + biele kožušinové šály

Biele kožušinové šály sa hodia takmer ku všetkému. To je to, čo v každom prípade považujeme. Družičkám na svadbe by ste mohli nechať, aby si k týmto šatám vybrali svoj vlastný odtieň ružovej, a to zaručene urobí radosť každému. Nie všetky musia mať na sebe rovnaké zimné svadobné šaty pre družičky. Niekedy je dobré vymaniť sa z tradície.

Flitrové šaty pre družičky na zimu, biele kožušinové šály

Zdroj: @jmcburneyphotography

6. Nahé šaty + hnedé kožušinové šály

Nude je v súčasnosti tak trendovou farbou, tak prečo by ste sa nepozreli na myšlienku aktu, pokiaľ ide o nápady štýlu družičky na zimnú svadbu. Tieto hnedé šatky z umelej kožušiny sa veľmi dobre hodia aj k nahým odtieňom, takže víťazom je celkovo každý.

Nahé šaty pre družičku a hnedé kožušinové šály

Zdroj: @southernweddings

7. Čierne šaty +zimné kytice zelene

Kedysi dávno nevesty neboli len preto, aby naplánovali najlepšiu párty so slobodou a dohliadali na to, aby sa ženích skutočne dostavil včas. Vlastne mali svoj účel. Boli určené na to, aby zahnali všetkých zlých duchov, ktorí by mohli ohroziť váš svadobný deň alebo váš život. Stavíme sa, že ste radi, že ste ich teraz pozvali, hm?

Zimné kytice čiernych zimných družičiek

Zdroj: @erich.camping

8. Tmavomodré šaty + biele kožušinové šály

Viete o tradícii, kde máte hodiť kyticu svojim družičkám? No, kedysi by ste do nich skutočne hodili topánku a ktokoľvek by ste trafili, potom by sa ešte oženil. Sme určite radi, že zmenili starú tradíciu na kyticu namiesto obuvi. Radšej nebudeme mať čierne oko!

Navy Blue Winter Bridesmaids and White Fur Shawls

Zdroj: @georgestreetphoto

9. Kárované dekové šatky

Vrátili sme sa opäť k plédu, a to len ukazuje, aký všestranný je vzhľad v skutočnosti. Videli sme to s modrými zimnými svadobnými šatami pre družičky a teraz to môžete vidieť s červenými. Funguje to rovnako brilantne! Jednu vec, ktorú budete chcieť zaistiť, je, aby bol každý vo veľkom dni v teple. Rozhodne nechcete, aby k vám ľudia reptali, čo má byť najdôležitejším dňom vášho života!

Kárované šatky zimných družičiek

Zdroj: @weddingshoppeinc

10. Čierne a červené zimné družičky

Čierna je dosť tajomná farba a červená má tiež pozadie, pokiaľ ide o farby svadobného dňa. Je to veľmi stimulujúca a teplá farba, ktorá rozhodne prináša vysokú energiu. Funguje to tiež ako perfektný kontrast proti čiernej, ktorú ste chceli. Co si myslis? Mohol by si?

Štýl nevesty v čiernej a červenej farbe

Zdroj: @lizardwall

Previous Post
35 nápadov na silvestrovský outfit
Next Post
41 Idei de anunțuri drăguțe și creative pentru sarcină