15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

31 elegantných zimných šiat, ktoré je možné teraz skopírovať

Je vždy ťažké urobiť prechod medzi letným a zimným šatníkom, ale s týmito elegantnými zimnými outfitmi dokonca prídete na to, že by ste väčšinu svojho letného šatníka mohli využiť aj v chladných mesiacoch!

Pozrite sa na týchto 31 štýlových lookov, ak potrebujete malú ruku, aby ste sa dostali do pohybu vecí!

1. Faux Fur Fashion

Zdroj: lauraherder.blogspot.com.es

Zdroj: lauraherder.blogspot.com.es

Umelá kožušina bola po celom móle kolekcií zimy 2015 a zvučné mená ako Dior, Fendi, Ralph Lauren a Celine hýbali týmto rozprávkovým zimným vzhľadom. Oblečte si pastelový kabát na čierne rifle a čierne tričko v rockovom štýle a budete mať pikantný a sladký vzhľad zároveň.

2. Vesta z umelej kožušiny

Zdroj: caraloren.com

Zdroj: caraloren.com

Ak vás bunda z umelej kožušiny trochu zastrašuje, ponorte si prsty do vody jednoduchým priložením vesty z umelej kožušiny cez vrch oblečenia. Tento vzhľad je ideálny pre nadchádzajúce sviatky, že?

3. Obojok z umelej kožušiny

Zdroj: fashionhippieloves.com

Zdroj: fashionhippieloves.com

Pre elegantný vzhľad jednoducho pridajte sako s golierom z umelej kožušiny. Stále držíte krok s trendmi zimy 2015, ale zároveň ich udržiavate v klasike, elegantnosti a jednoduchosti. Zladenie topánok s kožušinou tiež prispeje k tomu, aby vzhľad vyzeral „popovo“.

3. Zimné wellies

Zdroj: marybellworld-marybellworld.blogspot.ru

Zdroj: marybellworld-marybellworld.blogspot.ru

Kto povedal, že skákanie v kalužiach je len pre deti? „Wellie-boots“ alebo gumáky sú teraz k dispozícii v akejkoľvek farbe a dizajne, o ktorom si myslíte, že by bolo jednoduchšie ako kedykoľvek predtým ich obliecť do každodennej módy. Zjednodušte si lízanie čižiem k oblečeniu a budete mať vzhľad, ktorý je praktický aj roztomilý. Čo viac si môžete priať?

4. Červená čiapočka

Zdroj: mitacondequitaypon.com

Zdroj: mitacondequitaypon.com

Tento look je perfektný na zimu 2015 a kombinuje dve trendové veci – červenú farbu a pelerínu! Oba dva predvádzali okolo prehliadkových mól takmer všetci veľkí návrhári. Vytvorte kombináciu kombinovanej obuvi a plášťa s jednoduchými džínsami a budete mať super rýchly vzhľad, ktorý je elegantný a elegantný. Môžete dokonca hodiť klobúk, aj keď je to voliteľné.

5. Odvážny & Prepásaný

Zdroj: littleblackcoconut.com

Zdroj: littleblackcoconut.com

V kolekciách zimy 2015 sa nachádzali veľké opasky a ak ich skúšate prvýkrát, urobte veci jednoduchými tak, že si oblečiete pelerínu alebo príliš veľkú šatku a opaskom ich udržíte na mieste. Ideálne pre tie dni, kde nie je dosť teplo na kabát, ale ani dosť chladno na nič.

6. Je to vec Cape

Zdroj: frau-eismann.com

Zdroj: frau-eismann.com

Je to vzhľad pre tehotné, ale rozhodne nevyzerá! Pokorný pelerína je najjednoduchší spôsob, ako sa zakryť na zimu, a navyše vyzerá super štýlovo. Navyše s pelerínou ho môžete nosiť bez ohľadu na to, ako veľký budete, takže je to určite skvelý nápad, ak ste tehotná alebo plánujete čoskoro otehotnieť! Mys môže byť váš najlepší priateľ!

7. Pohodlné úplety

Zdroj: tecuentomistrucos.com

Zdroj: tecuentomistrucos.com

Ste si istí, že nemôžete poraziť zahrievanie, keď príde chladné počasie, a aký lepší spôsob ako s najväčším, najpohodlnejším a najjemnejším svetrom, ktorý vlastníte? Spojte to so svojou najroztomilejšou sukňou, obľúbenými pančuchovými nohavicami (ako tieto škvrnité krásky) a roztomilými lodičkami, aby ste vyzerali super roztomilé a pritom hrejivo zároveň.!

8. Vrstvite to

Zdroj: trendyshopperblog.com

Zdroj: trendyshopperblog.com

Najľahšie sa udržujete v teple, keď si oblečiete oblečenie, tak prečo to neurobiť aj túto zimu? Džínsy a tričká si nechajte k teniskám, ktoré ste nosili toto leto, a spojte ich s roztomilým svetríkom sloganom A veľký robustný sveter na vrchu. Tento vzhľad vám len ukazuje, aké jednoduché by bolo skutočne vybrať si zimnú skriňu.

9. Dokonalé záhyby

Zdroj: daretodreambysil.com

Zdroj: daretodreambysil.com

Riasenie bolo na móle v zime 2015 a je tu znázornený najľahší spôsob, ako ich môžete nosiť-jednoduchá čierna skladaná sukňa s jednoduchým červeným vrchným štýlom prekríženia. V skutočnosti môžete ísť na akúkoľvek farbu, ktorú chcete, ale čím slávnostnejšie, tým lepšie! Spojte to všetko s čiernymi pančuchami, aby boli vaše špendlíky pekné a teplé a máte oblečenie pripravené na zimu. Crossover top môžete kedykoľvek vymeniť za ľubovoľný počet možností-roztomilý sveter, tričko v skalnatom štýle alebo dokonca bielu blúzku s golierom. Možnosti sú nekonečné.

10. Priateľ Jean Dreams

Zdroj: ledressing-a-paillettes.com

Zdroj: ledressing-a-paillettes.com

Na zimu môžete stále nosiť džínsy svojho priateľa, ale namiesto toho, aby ste ich skombinovali s roztomilým, koketným topom a zabíjačkovými podpätkami, spojte ich skvelými topánkami a jednoduchým pohodlným, svetrovým kombinovaním. Udržiava veci neformálne a ak by sa počasie pokazilo, nebudete sa kĺzať po ľade v páre štvorpalcových ihličiek. Oveľa praktickejšie a super chladné bootovanie! 

Previous Post
21 pohodlných a štýlových nápadov na výstroj vďakyvzdania
Next Post
21 de idei elegante de ținute pentru Crăciun