15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 Štýlových svadobných šiat na leto

11. Trendové šaty s jedným rukávom

Šaty s jedným rukávom boli na jar a v lete v centre pozornosti. Mnoho návrhárov vrátane Antonia Berardiho použilo tento vzhľad vo svojich zbierkach. Náš ďalší nápad ukazuje, ako by ste tento trend mohli nosiť na svadbu. Šaty s jedným rukávom majú krásnu kvetinovú potlač a volánová ozdoba je krásna. Takéto šaty si môžete kúpiť v akejkoľvek farbe a s akoukoľvek potlačou.

Trendové svadobné šaty s jedným rukávom

Zdroj: @aurboncom

12. Štýlové ružové šaty

Ďalej máme super štýlový nápad na šaty. Ružové šaty sú dlhé a majú viacúrovňový peplum vzhľad. Môžete sa inšpirovať týmito šatami a vybrať si dlhé šaty výraznej farby alebo použiť funkciu peplum. Takéto šaty budú wow!

Štýlové ružové šaty na letnú svadbu

Zdroj: @gelenasolanostyle

13. Šaty s červenou a ružovou kvetinovou potlačou

Náš ďalší nápad na šaty má romantickú kvetinovú potlač. Krátke šaty sú biele s červeným a ružovým kvetinovým vzorom. Na svadbe milujeme červenú a ružovú farebnú schému, pretože ide o klasické farby lásky. Oblečte si šaty, aké sú na podpätkoch, pekných sandáloch alebo klinoch.

Šaty s červenou a ružovou kvetinovou potlačou

Zdroj: @ewelaines

14. Vibrujúce plávajúce šaty

Ak si chcete zachovať chladnú hlavu, ale na letnú svadbu vyzeráte štýlovo, môžete si vybrať plavkové šaty, aké sú na obrázku. Použitá tkanina je veľmi ľahká a farebná, čo je ideálne pre horúci slnečný deň. Môžete ísť na šaty s podobnými funkciami ako opasok alebo si vybrať jednoduché, dlhé a živé šaty.

Vibrujúce plávajúce šaty pre svadobného hosťa

Zdroj: @hangerboutiqueklamath

15. Nápad na ľahké letné šaty

Ďalej tu máme nápad na letné šaty, ktorý sa bude hodiť na každú svadbu. Šaty bez rukávov sú vo veľmi svetlo modrej farbe s čipkovaným prekrytím. Môžete nosiť šaty s podpätkami a glam šperkami pre elegantný vzhľad alebo to skúsiť so sandálmi na svadbe na pláži. Ak má svadba bohémsku atmosféru, noste ju s klinmi a roztomilými šperkami. Takéto šaty sú univerzálne a pristanú každému.

Ľahké čipkované letné šaty

Zdroj: @scoutandmollyshillsborovillage

16. Elegantné biele šaty s kvetinovou potlačou

Náš ďalší nápad na šaty je pre niekoho, kto chce elegantný a klasickejší svadobný vzhľad. Šaty sú dlhšie s dlhým rukávom a majú krásnu kvetinovú potlač. Takéto šaty by vyzerali elegantne s vlasovým doplnkom, ktorý používa farbu z potlače.

Elegantné biele šaty s kvetinovou potlačou

Zdroj: @maiska_shop_05

17. Biele a ružové šaty na leto

Biela a ružová je krásna farebná kombinácia, najmä na svadbu. Tento ďalší nápad ukazuje, ako môžete tieto dve farby nosiť spoločne na šatách s potlačou. Šaty pôsobia naozaj štýlovo a budú sa hodiť na každú letnú udalosť. Môžete nosiť takúto potlač alebo nosiť biele šaty s ružovými doplnkami alebo naopak.

Biele a ružové šaty na leto

Zdroj: @lularoenatalievoorhies

18. Glam čierne šaty s kvetinovou potlačou

Len preto, že sa chystáte na svadbu, to neznamená, že nemôžete nosiť tmavšie farby. Nasledujúce šaty ukazujú, ako môžete nosiť čiernu, ale zároveň pôsobiť letne! Jedná sa o čierne, plávajúce šaty s krásnou kvetinovou potlačou. Vďaka ľahkej tkanine, štýlovým prvkom a jasnému vzoru sú tieto čierne šaty ideálne na letnú svadbu. Existuje veľa podobných šiat, ak nakupujete.

Glam čierne šaty s kvetinovou potlačou

Zdroj: @qupidshoes

19. Nádherný nápad na jedno rameno

Skôr v príspevku sme hovorili o šatách s jedným rukávom. Náš ďalší nápad je podobný tomu, ale vzhľad je jemnejší. Tieto šaty sú svetlej farby a na jednej strane sú bez rukávov, na druhej strane s malým ramienkom. Milujeme, ako tieto šaty s takou eleganciou a štýlom využívajú jeden z najnovších trendov. Na internete nájdete mnoho takýchto šiat v rôznych farbách.

Nádherný nápad na outfit na jedno rameno

Zdroj: @ftkwomen

20. Idea odvážnych modrých šiat

Ďalej máme úžasný nápad na modré šaty. V tomto príspevku sme uviedli niekoľko svetlomodrých šiat, ale tento odtieň modrej je tmavší a odvážnejší. Šaty majú aj krásnu kvetinovú potlač. Milujeme tieto šaty, pretože vyzerajú štýlovo a dizajnovo. Takéto šaty nájdete online vyhľadaním modrých šiat s kvetinovou potlačou. Ak kvetinové nie sú pre vás, môžete si vybrať obyčajné modré šaty v podobnej farbe.

Odvážny modrý nápad na kvetinové šaty

Zdroj: @lwestogram

21. Šaty s potlačou vyhlásenia

Poslednou z našich myšlienok sú šaty na výrobu vyhlásení. Dlhé šaty majú veľmi jednoduchý dizajn, ale krásnu výraznú potlač. Výberom jasnej, letnej potlače, ako je táto, môžete na svadbe skutočne ohromiť každého. Existuje toľko šiat s úžasnými potlačami, takže nakupujte a nájdite si svoje obľúbené!

Vyhlásenie Tlač Nápad na šaty svadobných hostí

Zdroj: @interiordesignerella

Dúfame, že ste našli perfektné šaty pre nadchádzajúcu svadbu!

Previous Post
41 super roztomilých narodeninových nechtov, ktoré musíte vyskúšať
Next Post
31 de idei de ținute elegante pentru Coachella