15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 roztomilých a trendových nápadov na letné pracovné outfity na rok 2018

11. Jednoduché a letné

Ak výtlačky a jasné farby nie sú to vaše, môžete si vybrať jednoduchý a letný outfit, ako je tento. Tento outfit má krásnu bielu sukňu s tmavým topom bez rukávov. Tieto dva kusy sa navzájom dokonale dopĺňajú. Aby to bolo pre prácu stále príjemné, vyberte si takýto outfit v bielej a námorníckej alebo bielo -čiernej farbe.

Nápad do práce na čierno -bielu sukňu

Zdroj: @nakubrusly

12. Elegantný ružovo -biely oblek

Náš ďalší outfit ukazuje, ako môžete kombinovať ružovú a bielu a vytvoriť tak elegantný pracovný outfit. Vzhľad tvoria jemne ružové nohavice, tmavo ružový top a biela bunda. Milujeme tento elegantný a pekný outfit. Môžete tiež nosiť podobný outfit, ale bundu a top vymeňte za bielu blúzku.

Elegantný ružovo -biely oblek do kancelárie

Zdroj: @snigdhaparijat

13. Docela skladaná sukňa

Ďalej máme krásny nápad na oblečenie, ktorý obsahuje skladanú sukňu. Milujeme skladanú sukňu, pretože sú trendy, elegantné a elegantné. Tieto sukne môžete získať v rôznych farbách a dĺžkach. Keďže je to do práce, neberte si sukňu príliš krátku. Sukňu si spojte s blúzkou, možno jednoduchou bielou.

Skladaná midi sukňa Outfit nápad do práce

Zdroj: @cristinasurdu

14. Ľahký a štýlový oblek

Ľahké obleky je možné obliecť hore aj dole. Ak má vaše pracovisko uvoľnenú atmosféru, ale napriek tomu chcete pôsobiť profesionálne, môžete nosiť takýto odev. Svetlý oblek vyzerá nádherne s bielym topom a teniskami. Podobný outfit môžete nosiť aj k plochým topánkam namiesto tenisiek.

Nápad do práce pre biely a nahý oblek

Zdroj: @difabydianaenbo

15. Letné pruhy

Pruhy vždy vyzerajú super štýlovo. Svoje pruhy na leto môžete aktualizovať nosením jasných pruhov, ako je žltá a biela. Ako vidíte na výstroji, žlté pruhy vyzerajú nádherne. Podobnú košeľu by ste mohli nosiť aj k bielym alebo čiernym nohaviciam. K dispozícii sú aj ďalšie farebné pruhy.

Pruhovaná košeľa a biele nohavice Outfit Idea

Zdroj: @nena_kay_

16. Neutrálny a kvetinový

Bez zmienky o kvetinách by sme nemohli mať letné pracovné oblečenie. Kvetinové výtlačky sú povinnou súčasťou sezóny. Keďže je oblečenie do práce, zvážte nosenie jemných, neutrálnych kvetov. Takto môžete vyzerať letne, ale profesionálne. Taký outfit by bol perfektný.

Nápad na outfit s neutrálnou a kvetinovou potlačou

Zdroj: @inekewynant

17. Krásny nápad na modrý outfit

Skôr v príspevku sme spomenuli, že modrá je skvelá voľba farby na leto. Tento nasledujúci outfit ukazuje ďalší krásny spôsob, ako nosiť modrú na sezónu. Vzhľad je vybavený modrou potlačenou blúzkou a svetlomodrou sukňou. Takýto outfit pristane každému a bude vyzerať skvele na každý pracovný deň.

Šedá midi sukňa a modrý blúzkový outfit

Zdroj: @prissysavvy

18. Bunda s vyhlásením

Ak chcete vylepšiť svoj vzhľad, môžete si obliecť vestu. Vyšívaná bunda rozžiari váš pracovný outfit a môžete si ju vyzliecť, keď tam prídete, ak je dress code prísny. Môžete získať toľko ľahkých búnd s rôznymi potlačami a farbami, aby ste vytvorili mnoho rôznych letných pracovných odevov.

Statement Jacket Summer Work Outfit Idea

Zdroj: @merel.stevens

19. Inteligentné modré nohavice

Na začiatku príspevku sme spomenuli výrokové nohavice. Toto je ďalší spôsob, ako môžete do práce nosiť odvážne nohavice. Namiesto jasne žltej môžete zvoliť modrú. Je to nádherná modrá farba a pristane každému. Do práce si môžete obliecť aj tieto nohavice. K takýmto nohaviciam je možné vytvoriť mnoho letných pracovných odevov.

Inteligentné modré nohavice a biely top

Zdroj: @nohely.crystal

20. Vibrujúce letné pracovné oblečenie

Na leto môžete čierne nohavice zahodiť a namiesto nich zvoliť biele. Biele nohavice pôsobia profesionálne a letne. Zvážte nosenie bielych nohavíc s jasným vrchom. Môžete si vybrať oblečenie, ako je uvedené. Je to trendy, elegantné a elegantné.

Živý letný pracovný outfit

Zdroj: @prissysavvy

21. Svetlé tričko a biele nohavice

Ak odvážny vrch nie je pre vás, môžete si namiesto neho obliecť biele nohavice so svetlou blúzkou. Modrá blúzka, ako je táto, by bola perfektná. Oblečte si modrú košeľu a nohavice s rovnou obuvou alebo elegantným podpätkom. Pruhovaná blúzka by tiež vyzerala skvele.

Svetlá košeľa a biele nohavice Outfit Idea

Zdroj: @modeboxemmendingen

22. Chic Summer Work Outfit Idea

Hľadáte elegantný a elegantný letný pracovný outfit? Potom by tento nasledujúci vzhľad mohol byť pre vás. K outfitu patrí biela blúzka s neutrálnymi nohavicami a topánkami. Je to jemný a ženský outfit, ktorý by každému pristal úžasne. Môžete tiež kombinovať kúsky, ako sú tieto.

Elegantný nápad na letnú prácu

Zdroj: @nohely.crystal

23. Štýlové v pruhoch

Posledná v našom zozname je táto pruhovaná bunda. Bunda je skvelý spôsob, ako aktualizovať kúsky, ktoré už máte. Pruhy sú perfektné na leto, pretože vyzerajú štýlovo a letne. Môžete si vybrať bielo -čiernu pruhovanú bundu a nosiť ju k akýmkoľvek nohaviciam.

Pruhovaný nápad na pracovný outfit na leto

Zdroj: @peaceandrockpr

Dúfame, že ste našli inšpiráciu pre vaše letné pracovné outfity!

Previous Post
41 super roztomilých narodeninových nechtov, ktoré musíte vyskúšať
Next Post
31 de idei de ținute elegante pentru Coachella