15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 ľahkých a trendových pracovných odevov na jar

Väčšina z nás trávi veľa času v práci, takže outfity, ktoré si vyberieme na pracovný týždeň, sú dôležité. Rovnako ako bežné oblečenie, aj pracovné oblečenie by sme mali prezliekať tak, aby zodpovedalo sezóne. Teraz sa začala jar, sú tu nové trendy a naše pracovné outfity budú stále ľahšie a jasnejšie. Aby sme vám poskytli niekoľko nápadov na to, čo si môžete túto sezónu obliecť, našli sme 21 najlepších jarných pracovných outfitov, vďaka ktorým budete v kancelárii vyzerať štýlovo..

1. Pracovný úbor na jar

Prvým pracovným úborom, ktorý vám chceme ukázať, je táto kombinácia bielej košele a neutrálnych nohavíc. Svieža biela košeľa okamžite aktualizuje váš vzhľad pre sezónu. Bielu košeľu môžete nosiť s čímkoľvek, od čiernej ceruzkovej sukne až po nohavice na mieru, takže je skvelým kúskom mať ju v šatníku. Keďže je jar, skúste si obliecť košeľu s ľahkými nohavicami, ako sú tieto.

Elegantný pracovný odev na jar

Zdroj: @coco_pearl_star_fish

2. Biele čipkované šaty

Ak nemáte striktný dress code do práce, ale napriek tomu chcete vyzerať múdro, môžete si vybrať taký outfit. Tu máme krásne biele čipkované šaty nosené s hnedým opaskom. Je to nádherný vzhľad, ktorý pristane každému. Takto oblečený outfit môžete nosiť celú jar a leto.

Nápad na pracovné oblečenie v bielych čipkách

Zdroj: @styledelights

3. Jarné culottes a tričko

Jar je ideálnym obdobím na experimentovanie s jasnejšími farbami a rôznymi štýlmi. Náš ďalší outfit ponúka svetlo ružové culottes oblečené v modrej košeli a opätkoch. Je to super štýlový vzhľad, ktorý by bol skvelou voľbou pre niekoho, kto by mal vyzerať profesionálne a múdro, ale zároveň môže nosiť to, čo sa mu páči. Dalo by sa nosiť culottes s bielou košeľou a dokonca by ste mohli nosiť taký outfit na nápoje po práci.

Štýlový jarný outfit pre mamu do práce

Zdroj: @valerialipovetsky

4. Nápad na pulzujúcu jarnú pracovnú výstroj

Spríjemnite si pracovný týždeň týmto farebným outfitom. Táto trendová dáma má na sebe žiarivú ružovú bundu s bielou košeľou a nohavicami so vzorom. Existuje toľko nohavíc s potlačou, ktoré sa hodia ku každému štýlu. Ak ružová bunda nie je pre vás, vyberte si farbu použitú vo vzore nohavíc a vyberte si bundu v podobnom odtieni. Váš outfit tak bude jasný, ale zladený.

Ružové a kvetinové jarné pracovné oblečenie

Zdroj: @emiliechimene

5. Svetlý prúžkový oblek do práce

Modro -biele pruhované košele sú veľmi obľúbené počas jari a leta. Náš ďalší nápad na oblečenie zintenzívnil hru so štýlom a ponúka pruhovaný oblek. Modrobiely pruhovaný oblek je chytrý, štýlový a ideálny na jar. Môžete nosiť tričko s profesionálnym, ale uvoľneným vzhľadom alebo nosiť blúzku.

Ľahký prúžkový oblek do práce

Zdroj: @valerialipovetsky

6. Biela sukňa a svetlá blúzka

Sukne sú opäť v centre pozornosti na jar a v lete. Tu je príklad toho, ako nosiť sukňu do práce. K outfitu patrí svetlá blúzka s bielou sukňou na ceruzku. Jedná sa o jednoduchý a elegantný outfit, ktorý by bol perfektný do kancelárie. K akejkoľvek blúzke môžete nosiť bielu sukňu, dokonca môžete pridať aj sako.

Biela sukňa - jarný outfit

Zdroj: @kubicka_monika_

7. Elegantný neutrálny pracovný úbor

Na jar a v lete môžete odhodiť dlhé čierne nohavice a namiesto nich zvoliť také nohavice. Tento outfit tvoria neutrálne nohavice ¾, neutrálne topánky a sivá ľahká bunda. Mohli ste nosiť nohavice ¾ v akejkoľvek farbe a s akýmkoľvek vrchom.

Elegantný neutrálny jarný pracovný odev

Zdroj: @ruttenstephanie

8. Roztomilý sveter a sukňa do kancelárie

Jednoduchý spôsob, ako aktualizovať svoj pracovný vzhľad, je zmena vrchnej časti. Môžete nosiť svoju obvyklú čiernu sukňu alebo nohavice, ale s roztomilým vzorovaným topom. Náš ďalší outfit je vybavený čiernou sukňou s čiernobielym svetrom. Je to nádherný vzhľad, ktorý bude v kancelárii vyzerať skvele.

Monochromatický jarný pracovný odev

Zdroj: @styledelights

9. Jednoduchá a štýlová biela bunda a čierne nohavice

Ak chcete v práci vyzerať elegantne a bez námahy, tento ďalší outfit by mohol byť perfektný. K outfitu patrí biela bunda, biely top, čierne nohavice a neutrálne topánky. S takýmto outfitom sa môžete narýchlo pripraviť do práce, pretože budete vedieť, že vyzerá štýlovo. Takéto oblečenie je možné kombinovať aj s inými položkami.

Jednoduchá a štýlová biela bunda a čierne nohavice do práce

Zdroj: @fasshion__trends

10. Elegantný pracovný odev v bielych šatách

Do práce by ste mali zvážiť nosenie šiat. Šaty sú jeden kus, ktorý sa ľahko nosí. Biele šaty sú ako stvorené na jar a leto. Môžete ho nosiť s podpätkami alebo sandálmi, možno dokonca aj s inteligentným sakom. Môžete uvažovať aj o šatách v iných farbách.

Elegantný nápad na biele oblečenie pre prácu

Zdroj: @kossmannfashion

Previous Post
23 roztomilých tehotenských outfitov, ktoré sa oplatí skopírovať
Next Post
21 de idei de machiaj neon pentru a încerca vara asta