15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 najlepších bielych a zlatých nechtov, ktoré si môžete vyskúšať

Pokiaľ ide o nechty, existuje toľko rôznych farebných kombinácií. Často uvidíte farby ako ružová a biela dohromady. Jedna kombinácia, ktorú milujeme, je biela a zlatá. Tieto dve farby sa navzájom dokonale dopĺňajú. Nielen to, ale tieto farby sú tiež univerzálne. Či už máte radi glam nechty alebo jemnejšie nechtové umenie, existuje pre vás mani. Aby sme vám ukázali, aké nádherné môžu byť tieto farby, našli sme 23 ohromujúcich bielych a zlatých nechtov. Každý si niečo nájde a bude to skvelé na večierky, špeciálne príležitosti a prázdniny.

1. Klince s bielou rakvou so zlatými prúžkami

Prvá myšlienka nechtov je jednoduchá, elegantná a štýlová. Za týmto účelom majú nechty tvar rakvy a všetky sú biele. Existujú tiež dva prízvukové nechty. Jeden z nechtov má jemné mramorové umenie a druhý má dva zlaté pruhy. Zlaté pruhy vyzerajú tak trendovo s bielymi nechtami. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť zlatou páskou na nechty, ktorú je možné kúpiť online. K dispozícii sú aj návody na mramorové umenie.

Klince s bielou rakvou so zlatými prúžkami

Zdroj: @philglamournails

2. Biele a nahé francúzske tipy

Biela a zlatá je taká glam kombinácia. Neberte to len ako slovo, pozrite sa na tieto nechty! Každý klinec má iný dizajn, ktorý obsahuje francúzsku ombre, francúzsku špičku a zlaté fólie. Je to ohromujúca mani, ktorá by bola ideálna pre špeciálnu príležitosť. Na vytvorenie vlastnej verzie tohto vzhľadu môžete použiť šablóny, podobné laky na nechty a dokonca aj kamienky.

Nahé nechty so zlatou a bielou

Zdroj: @clari_s_nails

3. Zlaté marocké nechty inšpirované

Ďalej sme mani, ktorý bol inšpirovaný Marokom. Niektoré z nechtov sú jednoducho biele a majú dva prízvukové nechty. Akcentové nechty zdobí elegantné zlaté umenie, ktoré vychádza z marockých vzorov. Ak sa chcete pokúsiť obnoviť vzhľad, potom si môžete kúpiť marocké šablóny na nechty online. Skúste tento dizajn alebo môžete mať zlatý a biely vzor na všetkých nechtoch.

Zlaté marocké nechty

Zdroj: @susansnailsoutloud

4. Biele a zlaté trblietavé nechty

Ďalší nápad na nechty je roztomilý a lesklý. Tri nechty sú biele so zlatým leskom a akcentný necht je nahý pokrytý zlatou fóliou. Milujeme zlaté trblietky, pretože skutočne vyžarujú jednoduchý biely základ! Takéto nechty sa ľahko nosia a pristanú každému. Obnovte tento vzhľad bielym lakom, zlatým lesklým leskom a nahým leskom.

Biele a zlaté trblietavé nechty

Zdroj: @nail.n.makeupbynessa

5. Odvážny zlatý a biely dizajn nechtov

Ak chcete byť odvážni so zlatom, potom je tento nápad pre vás. Tu máme dlhé a štýlové nechty do rakvy. Niektoré sú žiarivo biele so zlatými retiazkami, jeden klinec je pokrytý zlatými trblietkami a posledné dva nechty majú elegantný francúzsky ombre dizajn. Je to úžasná mani, ktorá by bola ideálna pre špeciálnu príležitosť alebo párty. Nechtové umenie je možné znovu vytvoriť na akomkoľvek tvare a dĺžke. Môžete tiež použiť ktorýkoľvek z návrhov na necht na palci, pretože to nie je viditeľné.

Elegantné biele a zlaté nechty na rakvy

Zdroj: @that_nailguy_lolo

6. Dlhé biele ihličkové klince so zlatým čl

Tento ďalší nápad robí glam vyhlásenie! Nechty majú dlhý stiletto tvar. Jeden klinec je zlatý a trblietavý, zatiaľ čo ostatné sú buď biele alebo s kamienkovým dizajnom. Je to úžasný vzhľad, ktorý ohromí každého. Znovu vytvorte celú maniu alebo môžete vyskúšať len jeden z návrhov na všetkých nechtoch. Takéto nechty sú určené na chvíle, keď chcete urobiť dojem!

Dlhé biele ihličkové nechty so zlatým umením

Zdroj: @margaritasnailz

7. Nahé nechty s bielymi a zlatými špičkami

Máte radi klasickú francúzsku manikúru? Ak áno, tieto nechty musíte vidieť! Pre tento vzhľad sú nechty všetky nahé so šik bielymi špičkami. Na špičkách je tiež pridaná zlatá fólia. Ako vidíte, zlato skutočne jazdí po jednoduchej mani. Jedná sa o luxusný a štýlový dizajn nechtov, ktorý pristane každému. Skúste podobnú verziu alebo by ste mohli mať všetky biele tipy iba s jedným zlatým a bielym prízvukom. Tak či onak, vaše nechty budú vyzerať úžasne.

Nahé nechty s bielymi a zlatými tipmi

Zdroj: @philglamournails

8. Unikátny zlatý a biely dizajn

Ďalej tu máme jedinečnejší dizajn nechtov. Každý klinec vyzerá inak a k umeniu patrí zlatý chróm a ďalšie. Umenie na týchto nechtoch je tak štýlové a neobvyklé. Má glam, letnú a boho atmosféru. Takže by bolo perfektné na leto a festivaly. Skúste znova vytvoriť podobný vzhľad, alebo môžete vyskúšať jeden z návrhov na všetkých nechtoch.

Unikátny zlatý a biely dizajn nechtov

Zdroj: @philglamournails

9. Francúzsky Ombre so zlatým a bielym prízvukom čl

Ak nechcete byť so zlatom príliš nad vecou, ​​potom by tento nápad mohol byť pre vás ideálny. Niektoré z nechtov majú francúzsky ombre a dva z nechtov sú číry s mramorovým umením. Umenie v mramorovom štýle je biele so zlatou fóliou. Milujeme kombináciu ombre, zlatú a bielu, pretože je taká elegantná, elegantná a trendová. Na internete nájdete návody na ombre, mramorové umenie a na to, ako aplikovať zlatú fóliu.

Francúzska ombra so zlatým a bielym akcentom

Zdroj: @laquenailbar

10. Zlaté a biele lesklé nechty Ombre

Ďalší nápad na nechty je taký roztomilý a lesklý. Každý necht má teda rovnaký dizajn, ktorý obsahuje zlaté trblietky a biele ombre. K dispozícii je tiež jeden zlatý trblietavý prízvuk. Toto je ďalšia mani s úžasnou farebnou kombináciou a trblietavé trblietky vyzerajú úžasne. Môžete obnoviť celý vzhľad alebo použiť jeden z návrhov.

Zlaté a biele lesklé nechty Ombre

Zdroj: @kleidys_nails

11. Glitzy nechty na rakve

Ak milujete nechty, potom je to pre vás! Tieto nechty sú pokryté trblietkami a veľkým množstvom blingu. Všetky nechty sú odlišné a majú biely a ružový ombre, kamienky a ďalšie. Je to úžasná mani, ktorá ohromí. To je ideálne pre špeciálne akcie a večierky. Bolo by to skvelé aj na prázdniny. Obnovte vzhľad alebo namiesto ombre môžete mať iba všetky biele nechty.

Dlhé a lesklé rakvové nechty

Zdroj: @margaritasnailz

12. Krátke biele a zlaté nechty

Zlato a biela je všestranná farebná kombinácia. Nielenže sa navzájom dopĺňajú, ale aj iné farby. Táto myšlienka nechtov je dokonalým príkladom. Tu máme trendovú mani pre krátke nechty. Jeden klinec je zlatý lesk, dva sú biele a ďalší je svetlo ružový. Ako vidíte, všetky odtiene spolu vyzerajú úžasne. Obnovte vzhľad pomocou podobných farieb. Tieto farby môžete použiť aj na vytvorenie vlastného štýlového nechtového umenia.

Krátke biele a zlaté nechty

Zdroj: @nail_sunny

13. Biele a zlaté trblietavé krátke nechty

Skôr v príspevku sme zdieľali mani, ktorý predstavoval zlaté krokvy. Ak sa vám tento nápad páčil, musíte vidieť aj tento. Táto mani ukazuje iný spôsob nosenia krokiev. Pre tento vzhľad sú dva nechty jednoducho biele, dva sú trblietavo zlaté a posledný klinec je biely s krokvami. Ako vidíte, je to taký štýlový a krásny vzhľad. Chevrons je možné vytvoriť pomocou pásky na nechty alebo šablóny. Obnovte tento vzhľad alebo majte všetky klinčekové klince.

Biele a zlaté trblietavé krátke nechty

Zdroj: @nude_sa

14. Biele, zlaté a čierne ihličky na ihličkách

Ďalej vám ukážeme ďalší glam a trendový vzhľad. Tentoraz majú nechty stiletto tvar a predstavujú rôzne druhy umenia vrátane trblietok, kamienkov a pásky na nechty. Milujeme biely klinec so zlatou páskou, pretože vyzerá tak štýlovo a nervózne. Toto je ďalší mani, kde môžete znova vytvoriť všetky návrhy alebo len jeden. Myslíme si, že biela a zlatá páska bude na všetkých nechtoch vyzerať nádherne.

Biele, zlaté a čierne ihličkové klince

Zdroj: @margaritasnailz

15. Biele nechty so zlatými hviezdičkami

Tento ďalší nápad na nechty je jedným z našich obľúbených! Všetky nechty sú matne biele a zdobia ich zlaté kamienkové hviezdy. Zlaté hviezdy s bielou farbou nechtov vyzerajú úchvatne. Spolu vytvárajú takú peknú a magickú mani. Môžete si kúpiť nálepky so zlatou hviezdou alebo použiť kamienky na obnovu dizajnu. Existujú teda rôzne spôsoby, ako vytvoriť podobný vzhľad.

Klince na bielu rakvu so zlatými hviezdičkami

Zdroj: @home_of_deva

16. Ružový, biely a zlatý dizajn nechtov

Ak radi nosíte umelecké a pekné nechtové umenie, potom je tento nápad pre vás. Každý klinec je ozdobený rovnakým dizajnom. Dizajn je zlatý, biely a ružový a je namaľovaný na nechtoch, aby vytvoril umenie v abstraktnom štýle. Je to úžasný vzhľad, ktorý pristane každému. Takéto umenie bude vyzerať úžasne na všetkých dĺžkach a tvaroch nechtov. Na internete nájdete návody, ktoré vám ukážu, ako vytvoriť abstraktný vzor.

Ružový, biely a zlatý dizajn nechtov

Zdroj: @nailz_ann.indigo_

17. Nechtový zlatý mramor Art

Ďalej vám ukážeme ďalší mramorový dizajn. Tentoraz má väčšina nechtov bielu a nahú francúzsku ombre. Zatiaľ čo dva prízvukové nechty majú iskrivé zlaté a strieborné mramorové umenie. Trblietavý mramorový dizajn vyzerá tak elegantne a elegantne, najmä s ombre. Toto je očarujúci vzhľad a je tiež jedinečný. Obnovte vzhľad pomocou tutoriálu o mramorovom umení. Môžete skúsiť niečo podobné alebo mať všetky biele nechty so zlatým trblietavým mramorom navrchu. Tak či onak, vaše nechty budú vyzerať úžasne.

Umenie na nechty zo zlatého mramoru

Zdroj: @philglamournails

18. Glam Coffin Nail Art Design

Tento ďalší nápad je jednoducho ohromujúci! Tu máme dlhé nechty do rakvy a každý je ozdobený iným dizajnom. Nechtové umenie obsahuje kamienky, chrómový efekt, zlaté vzory a ďalšie. Je to trblietavá a krásna mani. Toto je ďalší, ktorý by bol ideálny pre špeciálne príležitosti. Takéto žiarivé kamienky si môžete kúpiť online a prilepiť ich lepidlom na nechty.

Biele nechty so zlatými kamienkami

Zdroj: @margaritasnailz

19. Trendové biele nechty so zlatými retiazkami

Táto ďalšia mani je ďalšou z našich obľúbených! Je to také nervózne a glam. Za týmto účelom sú nechty dlhé a majú tvar rakvy. Väčšina nechtov je biela so zlatým prúžkom. Dva nechty s prízvukom sú rovnaké, ale sú tiež ozdobené zlatými retiazkami. Milujeme reťaze, pretože vyzerajú tak štýlovo! Tento vzhľad môžete znova vytvoriť pomocou bieleho laku, zlatej pásky na nechty a zlatých retiazok. Retiazky na nechty sa dajú kúpiť online a existujú aj návody na aplikáciu.

Trendové biele nechty so zlatými retiazkami

Zdroj: @thenailistaproject

20. Unikátny zlatý nechtový Art

Ďalej vám ukážeme viac jedinečných nechtových umení. Nechty sú biele a dlhé. Väčšinu z nich zdobí iný zlatý dizajn. Nechtové umenie obsahuje kamienky, funky zlaté vzory a ďalšie. Je to taká kreatívna a odvážna mani. Obnovte celý vzhľad alebo jednoducho vyskúšajte dva nechty v strede. Ten dizajn na všetkých nechtoch bude vyzerať úžasne. Umenie vyzerá, že bolo vytvorené pomocou bieleho leštidla a zlatých fólií.

Jedinečné zlaté nechtové umenie

Zdroj: @nailsbythai

21. Francúzsky Ombre a zlaté trblietky

Ak radi nosíte francúzsky ombre, potom je tento dizajn pre vás. Niektoré nechty sú ombre, dva z nechtov majú zlatú linku a ostatné nechty sú pokryté zlatými trblietkami. Milujeme zlaté trblietky a ombre, pretože je to také trblietavé a krásne kombo. Táto mani by bola ideálna na večierky, Vianoce a NYE. Bude tiež vyzerať skvele na akejkoľvek dĺžke a tvare nechtu.

Zlaté rakve na nechty Ombre

Zdroj: @posh_nails_sara

22. Dizajn nechtov so zlatou fóliou

Táto ďalšia mani vyzerá tak elegantne a štýlovo. Tu máme dlhé nechty do rakvy. Štyri z nechtov sú nalakované na bielo, zatiaľ čo ostatné sú číre a zdobené zlatou fóliou. Zlatá fólia vyzerá úžasne s bielou a dodáva nechtom luxusný vzhľad. Zlaté fólie je možné ľahko aplikovať praxou a k dispozícii sú videá, písomné návody a ďalšie položky online, ktoré je ľahké sledovať.

Klince na bielu rakvu so zlatou fóliou

Zdroj: @clari_s_nails

23. Dizajn nechtov na ihličkách

Posledná myšlienka zlatých a bielych nechtov, ktorú vám musíme ukázať, je na nechty v tvare ihličia. Ako vidíte, všetky nechty sú nahé s bielym a zlatým nechtovým umením. Je to taký krásny a jedinečný vzhľad. Takýto dizajn bude vyhovovať každému, dá sa nosiť na akúkoľvek príležitosť a bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov.

Biele a zlaté vírivé nechty

Zdroj: @laquenailbar

Dúfame, že vás tieto biele a zlaté nechty inšpirovali!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire