15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 trendových spôsobov, ako nosiť fóliové nechty v roku 2021

Hľadáte spôsob, ako skrášliť nechty? Ak je to tak, mali by ste skúsiť fóliové nechty. Fólie na nechty sú k dispozícii v akejkoľvek farbe a dajú sa použiť mnohými umeleckými spôsobmi. Najpopulárnejšie farby sú zlatá a strieborná a skutočne oživujú to najjednoduchšie z nechtového umenia. Fólie na nechty sa dajú kúpiť online. Ľahko sa nanášajú a všetko, čo musíte urobiť, je:

1. Natrite základnú farbu a nechajte uschnúť

2. Fóliu nastrihajte do požadovaného tvaru a na necht naneste vrstvu lepidla na nechty

3. Fóliu položte na lepidlo, zatlačte nadol a nechajte uschnúť

4. Dokončite dvoma vrstvami vrchného náteru, ale nechajte každú z nich skúsiť medzi tým

Takže je ľahké ich vytvoriť a aby sme vám poskytli inšpiráciu, našli sme 21 spôsobov, ako nosiť fóliové nechty v roku 2021. Pozrite sa teda a vyberte si jeden na vyskúšanie.

1. Ružové a zlaté fóliové nechty

Ako prvé tu máme tieto ružové nechty so zlatou fóliou. Nechty sú krátke a iba dva nechty majú dizajn zlatej fólie. Táto mani sa ľahko nosí a pristane akejkoľvek dĺžke a tvaru nechtu. Podobná farba je ideálna na leto a môžete obnoviť zlatý vzhľad alebo môžete skúsiť striebornú fóliu, pretože aj to by vyzeralo úžasne.

Nechty z ružovej a zlatej fólie

Zdroj: @nailsrnd

2. Elegantné fóliové nechty

Ak chcete fólie, ktoré sú jemnejšie a elegantnejšie, potom je tento nápad na nechty ako stvorený pre vás. Tu máme elegantné nechty v tvare mandlí. Každý klinec má efekt bieleho mramoru so škvrnami zlatej fólie. Je to nádherný a trendový dizajn, ktorý môžete nosiť na každú príležitosť. Na internete nájdete jednoduché návody na zdobenie nechtov z mramoru.

Elegantné fóliové nechty

Zdroj: @fiina_naillounge

3. Čarovné mani

Tento ďalší nápad na nechty má magickú atmosféru. Každý klinec má krásny dizajn so zlatou fóliou a umelec vytváral umenie inšpirované opálovými drahokamami. Je to krásny nápad a je to jedinečný spôsob, ako používať zlaté fólie. Znovu vytvorte toto alebo môžete skúsiť použiť akýkoľvek kameň s fóliami. Fialový ametyst alebo ružový ružový kremeň by boli ohromujúce.

Magické mani so zlatými fóliami

Zdroj: @superflynails

4. Viacfarebné fólie

Chcete urobiť vyhlásenie? Ak je to tak, musíte vidieť tieto ďalšie nechty. Za týmto účelom je každý klinec natretý čiernou farbou a ozdobený viacfarebnými fóliami. Milujeme dúhový efekt a vyzerá tak cool a štýlovo. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť pomocou rôznofarebných fólií, ktoré je možné kúpiť online. Skúste podobný dizajn alebo si dajte všetky čierne nechty s jedným zafarbeným prízvukom.

Farebné fóliové nechty

Zdroj: @superflynails

5. Zlaté fólie na rakvy

Ďalej tu máme ďalší ľahko nositeľný vzhľad. Dnes tu máme dlhé nechty do rakvy, ktoré sú štýlového svetlo ružového odtieňa. Dva nechty na každej ruke majú nádherný dizajn fólie. Akcentové umenie teda predstavuje kombináciu bieleho mramoru a zlatej fólie. Je krásna, trendová a pristane každému. Znovu ich vytvorte alebo použite inú farebnú kombináciu.

Rakev na nechty so zlatou fóliou

Zdroj: @nailedbyvu

6. Nádherné zlaté a čierne nechty

Zlato a čierna je taká štýlová farebná kombinácia a tu je návod, ako ich nosiť štýlovo! Tu máme čierne matné nechty do rakvy s dvoma prízvukovými klincami na každej ruke. Akcentové nechty sú číre a zdobia ich fólie z tmavého zlata. Je to taký trendový, moderný a glam nápad. Môžete vyskúšať tento vzhľad alebo môžete použiť akúkoľvek farebnú fóliu, pretože všetky farby budú komplimentom čiernej.

Čierne matné nechty na rakve so zlatou fóliou

Zdroj: @shuey_cortez

7. Subtílne fólie

Nasledujúci nápad na nechty predstavuje ďalší jemnejší dizajn fólie. Pre tento vzhľad sú nechty hnedé s dvoma druhmi prízvukových nechtov. Prízvukové nechty sú jasné a doplnené zábleskami zlatej fólie s nízkym kľúčom. Milujeme tento dizajn, pretože kombinácia farieb je ohromujúca, zlato vyzerá očarujúco a dizajn je umelecký a jedinečný.

Dlhé nechty so zlatými fóliami

Zdroj: @zack_pn

8. Nechtový dizajn fialovej a zlatej fólie

Tento ďalší nápad na nechty je jedným z našich obľúbených! Tu máme jasné nechty do rakvy. Všetky nechty sú ozdobené fialovým mramorovým efektom a zlatými fóliami. Je to zábavný, jedinečný a dizajn vytvárajúci vyhlásenia. Obnovte tento vzhľad alebo môžete použiť iba fóliový obrázok. Môžete dokonca použiť umenie fólie len ako prízvuk.

Zlaté a purpurové rakvové nechty

Zdroj: @nailsbyyjenn__

9. Trendové nechty zlatej fólie

Milujete glam a trendy nechty, ktoré urobia vyhlásenie? Ak áno, táto mani by mohla byť perfektná! Tieto nechty sú dlhé a majú tvar rakvy. Väčšina nechtov má rovnaký dizajn, aký je nahý s pridaním zlatých fólií. Na každej ruke je tiež jeden prízvuk, ktorý je nahý so zlatými končekmi. Je to úžasný dizajn a bude perfektné na večierky a špeciálne príležitosti.

Trendové nechty zlatej fólie

Zdroj: @fiina_naillounge

10. Biele nechty a zlaté fólie

Ďalej máme ďalší nápad na glam nechty. Za týmto účelom sú niektoré nechty z bieleho mramoru so zlatými fóliami a niektoré z francúzskych ombre. Milujeme to, pretože francúzsky ombre je elegantný, zlatá fólia vytvára pekný mramorový efekt a celý vzhľad má glam atmosféru. Obnovte tento elegantný dizajn alebo môžete použiť akúkoľvek kombináciu farieb.

Klince na bielu rakvu so zlatými fóliami

Zdroj: @beaunailss

Previous Post
43 najlepších účesov Bob a Lob na leto 2019
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire