15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 spôsobov, ako nosiť ružové a biele nechty Ombre

Ombre nechty sú stále jedným z povinných vzorov nechtov. Trend zostáva, takže ak ste to neskúsili, teraz je čas to urobiť! Existuje toľko kombinácií ombre, ktoré môžete vyskúšať, ale taká, ktorú milujeme, je ružová a biela. Toto farebné kombo sa tak ľahko nosí a keďže existuje množstvo ružových odtieňov a verzia ombre, aby vyhovovala každému. Nielen to, ale žiarivejšie ružové sú ako stvorené na nadchádzajúcu letnú sezónu! Aby sme vás teda inšpirovali ombre, našli sme 21 najlepších ružových a bielych nechtov. Máme trblietky, kamienky, kvetinové umenie a ďalšie, pozrite sa.

Ombre je možné vytvoriť doma, takže niektoré z nich môžete vyskúšať. Na internete existujú návody na nechty ombre, ale jednou z najobľúbenejších metód je špongia. Stačí namaľovať farby na malú špongiu v pruhoch, namazať nechty a je to. Podrobnejšie pokyny nájdete na internete, ale vyskúšanie je jednoduché. Tak to skús!

1. Živé ružové a biele nechty Ombre

Prvá myšlienka nechtov je živá, odvážna a krásna. Pre tento vzhľad nechty začínajú jasne ružovou farbou a potom sa zmiešajú do bielej. Je to jednoduchý a zábavný dizajn na vyskúšanie. Obnovte to alebo môžete skúsiť jemnejší odtieň ružovej. Tento dizajn bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov. Tiež to udržiavajte jednoduché alebo to oživte kamienkami.

Živé ružové a biele nechty Ombre

Zdroj: @kt_tk1

2. Elegantné francúzske nechty Ombre

Populárny ružový a biely vzhľad ombre je francúzsky ombre. Ak ste o tom ešte nepočuli, tento dizajn používa klasické svetlo ružové a biele farby, ale namiesto vytvárania bielych špičiek sa namiesto toho používajú farby v zmesi ombre. Ako vidíte, výsledok je veľmi elegantný a ľahko sa nosí. Takéto nechty budú vhodné na každú príležitosť.

Elegantné francúzske nechty na rakvu Ombre

Zdroj: @nailsbybano

3. Glitzy nechty na rakve

Ak máte radi lesk, pôvab a vyhlásenie, potom sú tieto nechty pre vás. Takže tu máme extra dlhé ihlové nechty. Väčšina nechtov má iný dizajn, ktorý zahŕňa ružový a biely ombre, ružový a nahý ombre a trblietavý necht. Milujeme všetky rôzne trendy a nechtové umenie, ktoré sa tu používajú. Je to zábavný nápad, vďaka ktorému budú vaše nechty páliť.

Ružové a biele nechty Ombre

Zdroj: @solinsnaglar

4. Matné nechty Ombre

Možno dávate prednosť zábavnejším, krajším a jedinečnejším dizajnom nechtov? Ak, tak toto je pre teba. Tieto dlhé rakvové nechty majú svetlo ružovú a bielu ombre s matným povrchom. Existujú aj dva trblietavé a trblietavé nechty. Táto mani je tiež doplnená malými i veľkými kamienkami. Je to taký zábavný vzhľad a ružová farba vyzerá úžasne s bielymi trblietkami. Táto mani je ideálna pre špeciálne príležitosti, ako je Valentín!

Ružové a biele trblietavé rakvy na nechty

Zdroj: @nailsbyyjenn__

5. Iskrivé ružové rakvy na nechty

Ďalej vám ukážeme žiarivý dizajn. Tieto nechty majú tvar rakvy a boli použité štyri rôzne vzory. Máme lesklú farbu, celý lesk, ružový ombre a trblietavý ombre. Existujú dokonca aj niektoré kamienky. Náš obľúbený klinec je žiarivo ružový a biely ombre, ktorý vyzerá úžasne. Táto mani ukazuje, že máte radi bling, iskru a vyčnievanie z davu.

Iskrivé ružové rakvy na nechty

Zdroj: @nailsbybano

6. Ľahko ružové a biele rakvy Ombre

Ak chcete nosiť ružovú jemnejšie, potom je to pre vás. Tu máme štýlové nechty do rakvy. Nechty majú rôzne prevedenie vrátane ombre a trblietok. Milujeme použitú jemnejšiu a jemnejšiu ružovú a trblietky skutočne dodávajú farbu a iskru. Glitter na nechty si môžete kúpiť online a existuje množstvo návodov a návodov, ako ho aplikovať online.

Svetlo ružové a biele rakvové nechty Ombre

Zdroj: @amelasnailz

7. Ľahko ružové a biele rakvy na nechty

Tento ďalší nápad na nechty je jedným z našich obľúbených! Tu máme dlhé a trendové nechty s množstvom úžasných nechtových umení. Takže jeden necht má hrot V a kamienky, druhý má ombre a veľa iskrenia, zatiaľ čo ostatné sú ružové a majú iskrivé kamienky. Je to nádherný dizajn nechtov. Môžete vyskúšať všetky vzhľady alebo len jeden alebo dva.

Svetlo ružové a biele rakvy na nechty

Zdroj: @onyxfiles

8. Francúzske ihly na nechty Ombre

Tento ďalší dizajn nechtov sa nám veľmi páči. Táto mani má ihličkové nechty a každá z nich má trendy ombre. Niektoré sú však ozdobené kamienkami a na iných sú nalepené malé korálky ako dekorácie. Je to krásna mani a milujeme tento viac lososový odtieň ružovej. Je to nenápadnejší spôsob nosenia farby.

Francúzske ihly na nechty Ombre

Zdroj: @kphnails.bykim

9. Kvetinový dizajn nechtov

Ďalej tu máme úžasný kvetinový vzor. Za týmto účelom sú nechty v tvare rakvy a všetky majú francúzsku ružovú a bielu ombre. Dva nechty zdobia aj kvety a strieborné trblietky. Je to nádherný nápad a vďaka kvetom je ombre jedinečný. Táto mani je ideálna na jar a leto. Znovu vytvorte niečo podobné alebo použite ľubovoľný typ a farbu kvetu podľa vlastného výberu.

Francúzske nechty Ombre s kvetinovým dizajnom

Zdroj: @wisterialaneuk

10. Krátke nechty Ombre

Ak hľadáte dizajn pre krátke nechty, potom by to mohlo byť pre vás to pravé. Ako vidíte, nechty sú super krátke. Niektoré majú ružovú a bielu ombre, zatiaľ čo dva nechty na každej ruke sú strieborné a iskrivé. Je to roztomilý a ľahko nositeľný dizajn nechtov, ktorý pristane každému. Tento vzhľad môžete, samozrejme, vyskúšať aj na dlhších nechtoch.

Ružové a biele krátke ombre nechty

Zdroj: @saranailusa

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire