15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 ohromujúcich strieborných nechtov, ktoré môžete vyskúšať v roku 2021

Či už je to v móde, líčení alebo nechtoch, striebro je jednou z najštýlovejších farieb, ktoré môžete nosiť. Je to taká univerzálna farba a môže pôsobiť trendovo, drsne alebo dokonca elegantne. Hodí sa teda každému a na každú príležitosť. Vzhľadom na to si myslíme, že je to perfektná farba, ktorú môžete pridať do svojej zbierky lakov na nechty, a skvelá farba na vyskúšanie nechtov pri najbližšej návšteve nechtového salónu. Aby sme vám poskytli inšpiráciu na strieborné nechty, máme 23 najlepších strieborných nechtov. Nájdete tu trblietky, motýle, srdiečka a dokonca aj jemnú manikúru. Skúste sa inšpirovať! Niektoré z nich si môžete dokonca vyskúšať aj vy pre svoj ďalší projekt DIY nail art.

1. Sivé a strieborné nechty

Prvý nápad na nechty je jednoduchý a super roztomilý. Tu máme krátke nechty. Dva klince sú kovovo strieborné, zatiaľ čo ostatné sú svetlošedé. K dispozícii je tiež prízvuk klinec v trblietavom striebre. Kombinácia šedej a striebornej farby je tak štýlová a ľahko sa nosí. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť pomocou akéhokoľvek sivého odtieňa. Tento dizajn bude vyzerať úžasne aj na dlhších nechtoch.

Krátke strieborné a sivé nechty

Zdroj: @getbuffednails

2. Kovové strieborné nechty

Ak chcete urobiť vyhlásenie v striebornej farbe, potom je tento nápad na nechty pre vás. Táto mani má dlhé nechty, ktoré sú všetky namaľované v trendovom kovovom striebornom chróme. Je to taký odvážny, ale ľahko vytvorený dizajn. Takéto laky na nechty si môžete kúpiť online. Nechajte to takto jednoduché, alebo si to môžete jazzovať trblietkami alebo kamienkami.

Kovový strieborný nechtový dizajn

Zdroj: @_beyliz_

3. Krásne motýlie nechty

Tento ďalší nápad na nechty je jedným z našich obľúbených! Tieto nechty majú magický dizajn strieborných motýľov. Dva nechty majú textúrované vlnené umenie a ďalšie tri nechty sú ozdobené strieborným motýlovým krídlom. Je to ohromujúca mani a krídla pôsobia étericky. Krídla môžete namaľovať ručne a online sú k dispozícii návody pre všetky rôzne návrhy krídel. Plne strieborné flitrové motýle sú dostupné na internete.

Krásne motýlie rakvy na nechty

Zdroj: @riyathai87

4. Nahé nechty so špičkami zo striebornej fólie

Ďalej máme úžasný a elegantný spôsob nosenia striebra. Pre tento pohľad sú nechty nahé a každý má strieborný holografický hrot. V strede každého klinca je tiež biely prúžok. Toto je trendový spôsob nosenia striebra a je dosť nenápadný. Je to skvelé pre tých, ktorí radi skúšajú nové nechtové umenie, ale nemajú radi nič príliš odvážne. Tento dizajn vyzerá, že bol vytvorený pomocou fólií na nechty a dajú sa kúpiť online.

Nahé nechty so špičkami zo striebornej fólie

Zdroj: @superflynails

5. Ružový mramor a trblietavé nechty

Chcete nosiť roztomilé a žiarivé nechtové umenie? Ak áno, pozrite sa na toto. Tri z nechtov majú ružovo -biele mramorové umenie a jeden necht je pokrytý striebornými leskmi. Boli použité dva rôzne odtiene ružovej a všetky farby dokonale dopĺňajú striebro. Je to zábavný a živý nápad na nechty, ktorý bude perfektný na jar a v lete.

Ružový mramor a trblietavé nechty

Zdroj: @nailsbykatrins

6. Francúzsky Ombre a Silver Sparkle

Striebro je tak univerzálne, že jeden deň môže byť ostrý a trendový a druhý deň môže byť jemný a elegantný. Táto mani je veľmi elegantná. Na niektorých nechtoch je francúzsky ombre. Francúzsky ombre je ako francúzsky mani s klasickými ružovými a bielymi farbami, ale ich zmiešaním vzniká ombre. Zatiaľ čo ostatné sú ozdobené striebornými trblietkami. Toto je glam a pekný nechtový nápad. Bude vyhovovať každému a bude sa skvele hodiť na príležitosti ako svadby.

Francúzske nechty Ombre so strieborným leskom

Zdroj: @joannasnails

7. Dizajn nechtov Silver Hearts

Ďalší nápad so striebornými nechtami je taký pekný a roztomilý! Pre tento vzhľad nechty začínajú biele a potom sa čírym smerom k špičkám. Jasné sekcie sú tiež ozdobené striebornými flitrovými srdiečkami. Milujeme srdcia, pretože sú štýlové a milé. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo si len kúpiť strieborné srdcia online a prilepiť ich na akýkoľvek základný blok. Môžete si nalakovať celý necht na bielo alebo možno na ružovo a potom ozdobiť srdiečkami.

Dizajn nechtov Silver Hearts

Zdroj: @sheadbeauty

8. Strieborné trblietavé rakvy na nechty

Máte radi lesk? Ak áno, pozrite sa na túto mani. Dva nechty sú úplne pokryté striebornými leskmi, zatiaľ čo ostatné sú biele so striebornými leskmi smerom k špičkám. Farby sú ohromujúce a trblietky sú také trblietavé a glam. Toto je ďalšia elegantná mani, ktorá by bola skvelá na svadby a večierky. Takéto nechtové umenie by vyzeralo úžasne aj s dlhým tvarom ihličia.

Strieborné trblietavé rakvové nechty

Zdroj: @nailsbyeffi

9. Nahé a strieborné trblietavé nechty

Ďalej tu máme ďalší elegantný a ľahko nositeľný nápad na nechty. Nechty majú tvar rakvy. Tri sú namaľované nahé a ostatné sú strieborné a iskrivé. Jeden klinec na každej ruke je tiež ozdobený drahokamom. Je to ohromujúca a štýlová mani. Nahé farby tónujú strieborné trblietky, takže sú ideálne pre tých, ktorí majú radi lesklé, ale decentnejšie nechty.

Nahé a strieborné lesklé nechty

Zdroj: @nailsbybano

10. Glam and Glittery Mani

Tento ďalší nápad na nechty je ďalší lesklý a glam jeden. Tu máme dlhé nechty, ktoré sú úplne pokryté trblietkami. Základom nechtu sú svetlé strieborné trblietky, zatiaľ čo špičky nechtov sú tmavšie s väčšími časticami trblietok. Milujeme túto mani a myslíme si, že dva typy trblietok spolu vyzerajú úžasne.

Glam and Glittery Silver Mani

Zdroj: @nailsbyeffi

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire