15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 nahých nechtov Ombre, ktoré milujeme do roku 2021

Ombre je stále jedným z najobľúbenejších vzorov nechtov. Je štýlový, ľahko sa nosí a môžete použiť akúkoľvek farebnú kombináciu. Jedna farba, ktorú je možné ľahko použiť vo vašom umbre umení, je nahá. Akt je elegantný, dopĺňa akúkoľvek farbu a môže byť jemný alebo odvážny, ako sa vám páči. Ak teda milujete umenie ombre, ste na správnom mieste. Dnes vám ukážeme 21 nádherných nahých nechtových nechtov. Ponúkame farebné kombá s nízkym kľúčom, živé mani a ďalšie. Pozrite sa a získajte nové nápady. Môžete dokonca skúsiť niektoré z nich znova vytvoriť sami, pretože existuje množstvo ľahko sledovateľných návodov na nechty ombre online.

1. Elegantné nahé nechty Ombre

Najprv máme tento jednoduchý a elegantný nápad ombre. Takže pre túto mani nechty začínajú jemnou nahou farbou a potom nechty splynú do biela. To vytvára krásny vzhľad francúzskeho ombre. Nechty, ako sú tieto, sú tak elegantné a dajú sa nosiť každý deň alebo na špeciálnu príležitosť. S bielou je možné použiť akýkoľvek nahý odtieň.

Elegantné nahé nechty Ombre

Zdroj: @nailsbycambria

2. Matné hadie nechty na rakve

Pomocou nahého ombre môžete vytvoriť toľko úžasných vzorov a tento ďalší je úžasný. Tu máme ľahké nahé nechty s ombre s hadou potlačou. Nechty sú teda matné a nahé a potom sa farba zmení na viacfarebnú textúrovanú hadiu potlač. Jedná sa o taký, trendový a jedinečný dizajn. Je ideálny pre dámy, ktoré radi urobia vyhlásenie.

Matné hadie nechty s rakvou

Zdroj: @sheadbeauty

3. Trblietavé nechty Ombre Stiletto

Ďalší nápad na nechty je trblietavý a štýlový. Táto mani ponúka dlhé ihličkové nechty, ktoré začínajú svetlou nahou farbou, a potom sa nechty vyjasnia so značným leskom nad vrcholom. Je to krásny nápad na nechty a bolo by to skvelé na párty. Môžete to znova vytvoriť alebo môžete s akoukoľvek aktom použiť akúkoľvek trblietavú farbu.

Trblietavé ihličkové klince Ombre

Zdroj: @margaritasnailz

4. Nude Ombre Design with Flame Art

Ak radi nosíte odvážne nechtové umenie, potom je tento nápad ako stvorený! Každý klinec je iný a ponúka nahý a biely ombre, ako aj trblietavý ombre. Dva nechty majú tiež trendový plameňový nail art. Plamene vyzerajú tak chladne a skutočne rozjasňujú ombre. Na internete nájdete návody na zdobenie nechtov plameňom.

Nude Ombre Nail Design s Flame Art

Zdroj: @nailsbykatrins

5. Neon Orange a Nude Ombre

Ďalej tu máme celkom oranžový nápad ombre. Za týmto účelom sú nechty dlhé a majú tvar rakvy. Klinec začína nahý a potom sa zmieša do krásnej neónovo oranžovej farby. Je to roztomilý a zábavný dizajn, ktorý je ideálny na jar a leto. Tieto nechty môžete znova vytvoriť, alebo môžete použiť svetlejší alebo tmavší oranžový odtieň, akémukoľvek budú nahé vyhovovať.

Nahé až neónové oranžové rakvové nechty

Zdroj: @nailsby_evon

6. Elegantné ombre s kamienkami

Nasledujúci nápad na nechty predstavuje ďalší spôsob nosenia elegantného francúzskeho ombre. Tentoraz sú nechty jemnej základnej farby s bielym ombre. Jeden klinec na každú ruku je tiež ozdobený kamienkami. Pridané kryštály skutočne očarujú dizajn. Môžete si kúpiť kamienky online a prilepiť ich lepidlom na nechty. Vytvorte si tieto akcentové nechty alebo na všetky nechty naneste drahokamy.

Elegantné nechty Ombre s kamienkami

Zdroj: @sheadbeauty

7. Akt a mäta Zelená Ombre

Chcete nosiť svetlé a trendové farby na nechty? Ak áno, pozrite sa na to. Tu máme dlhé nechty do rakvy, ktoré majú nahý a mätový zelený ombre. Táto štýlová pastelová zelená bude na jar a v lete vyzerať tak roztomilo. Môžete vytvoriť podobnú mani alebo môžete pridať viac zelenej farby. Dizajn je možné prispôsobiť na jeseň a zimu použitím tmavšieho zeleného odtieňa.

Nahé a mäty zelené nechty Ombre

Zdroj: @chaunlegend

8. Elegantné žlté a nahé nechty

Ďalšou farbou, ktorá s nahou vyzerá úžasne, je žltá. Tento ďalší dizajn ukazuje, ako ho štýlovo nosiť. Táto mani obsahuje dlhé rakvové nechty a väčšina z nich má rôzne nechtové umenie. Jeden klinec je trblietavý ombre, druhý je lesklý žltý ombre a ďalší je nahý a žltý trblietavý ombre. Ako vidíte, svetlo žltý odtieň vyzerá s aktom úchvatne. Jedná sa o modernú a elegantnú mani, ktorá pristane každému. Znova to urobte alebo naneste ombre na všetky nechty.

Nahé a žlté nechty Ombre

Zdroj: @solinsnaglar

9. Roztomilý dizajn Ombre na rakvy na nechty

Existuje toľko rôznych odtieňov aktu, takže si môžete zakaždým vytvoriť iný vzhľad ombre. Tu máme ďalšiu verziu bieleho ombre, ale táto používa tmavší nahý odtieň. Ako vidíte, tento má menej ružového tónu, vďaka ktorému je mani skutočne roztomilý a jemný. Tento úžasný dizajn by bol ideálny pre svadby a nevesty.

Nahé a biele ombre nechty

Zdroj: @clari_s_nails

10. Pastelové nechty Ombre na jar

Tento ďalší nápad je jedným z našich obľúbených! Mani ponúka veľmi dlhé rakvové nechty, ktoré sú na základni lesklé nahé a potom sa farba zmieša do inej pastelovej farby. Každý klinec je tiež pokrytý krásnymi 3D kvetmi. Milujeme pastelový odtieň s aktom a kvety sú glam dokončovacím bodom. Tento dizajn nechtov je ideálny na jar. Obnovte tieto nechty alebo použite iný tvar a farbu nechtov.

Nahé a pastelové nechty Ombre s kvetmi

Zdroj: @clari_s_nails

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire