15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

63 účesov Badass Tribal Braids, ktoré môžete vyskúšať

51. Roztomilá polovičná žemľa

Ďalej vám ukážeme roztomilý a ležérny štýl. Tu máme dlhé kmeňové vrkoče. Polovica zostane voľná a druhá polovica je štylizovaná do vysokého drdolu. Je to zábavný a pekný štýl, ktorý sa ľahko nosí. Môžete skúsiť podobný štýl alebo skúste použiť kratšie vrkoče. Drdol je možné navrhnúť nižšie, aby vyzeral decentnejšie.

Roztomilá polovičná žemľa

Zdroj: @braidsbybah

52. Trendy svetlé blond vrkôčiky

Páčia sa vám blond účesy? Ak áno, máme pre vás ďalší. Tentoraz sú vrkoče chladnejšie a žiarivejšie blond, zatiaľ čo štýl má voľné vrkoče so štýlovým pleteným vzorom. Milujeme jasnejšiu blondínku, pretože je to skôr vyhlásenie. Je to ostrý vzhľad, ktorý je ideálny pre dámy, ktoré udávajú trendy.

Trendové svetlé blond vrkôčiky

Zdroj: @kitokobysarah

53. Nádherné kmeňové vrkoče s korálkami a príslušenstvom

Ďalší nápad s vlasmi má ďalší doplnkový vzhľad. Tento štýl má dlhé kmeňové vrkoče, ktoré sú doplnené korálkami, vírmi a ďalšími. Je to ohromujúci vzhľad a doplnky skutočne robia vlasy jedinečnými. Môžete to znova vytvoriť alebo môžete vyskúšať podobné vrkôčiky s rôznymi korálkami. Bavte sa s doplnkami a ukážte svetu svoj individuálny zmysel pre štýl.

Nádherné kmeňové vrkoče s korálkami a príslušenstvom

Zdroj: @kersti.pitre

54. Čierne a svetlo ružové vrkoče

Ďalej tu máme ďalší zábavný nápad na farbu vlasov. Tentokrát sú vrkoče veľmi dlhé a niektoré vlasy sú upravené. Časť vlasov vzadu má tiež svetlo ružovú farbu. Milujeme tento viacfarebný vzhľad, je taký trendový a ostrý. Môžete to znova vytvoriť alebo si môžete vybrať iný ružový odtieň. Červená by bola s týmto účesom úžasnou voľbou!

Čierne a svetlo ružové kmeňové vrkoče

Zdroj: @braidsbybah

55. Pletený bob s trojuholníkovými časťami a korálkami

Máte radi zapletané boby? Ak je to tak, musíte vidieť nasledujúci pohľad. Tu máme roztomilý bob s trojuholníkovými časťami a čírymi korálkami. Milujeme trojuholníkové časti, pretože sú štýlové a ladia s klasickým bobom. Je to pekný a trendový nápad na vlasy. Znovu vytvorte toto alebo môžete použiť rôzne korálky. Môžete odhodiť korálky a ísť na jednoduchú verziu bobu.

Pletený bob s trojuholníkovými časťami a korálkami

Zdroj: @pearlthestylist_

56. Malé polovičné vrkoče

Hľadáte účes, ktorým by ste vynikli z davu? Ak je to tak, je to pre teba ideálne. Polovica vrkočov zostáva voľných a polovica je štylizovaná do vysokého chvosta. Vpredu sú tiež kratšie vrkoče, ktoré vytvárajú ofinu. Ak by to nestačilo, vrkoče sú tiež ozdobené zlatými korálkami. Tieto kmeňové pletence z cornrowa sú úžasné!

Malé kmeňové vrkoče s korálkami

Zdroj: @zumbahairbeauty

57. Pletený štýl s kučeravou väzbou

Ďalšou farbou, ktorá sa stala trendovým must have, je šedá. Ďalej vám ukážeme chladný šedý štýl. Za týmto účelom sú vlasy spletené vpredu s voľnými vlasmi vzadu. Kučeravá väzba je zmesou čiernej a šedej farby. Je to jedinečný vzhľad, ktorý je ideálny pre dámy, ktoré radi urobia vyhlásenie. Znovu vytvorte toto alebo môžete vyskúšať sivú v inom pletenom štýle.

Trendový pletený štýl v čiernej a šedej farbe

Zdroj: @ckdess

58. Úhľadné kmeňové kukurice

Možno sú jednoduchšie len jednoduchšie účesy? Ak áno, je to pre teba. Tu máme dlhé kmeňové vrkoče, ktoré sú zametané dozadu. Je to pekný a ľahko nositeľný štýl. Takéto vlasy pristanú každému, môžete si ich nechať zastrihnúť alebo si ich vyžehliť pomocou doplnkov. Tento štýl by vyzeral skvele aj s kratšími vrkočmi.

Úhľadné kmeňové kukurice

Zdroj: @silverhairgh

59. Ľahko nositeľné vrkoče s teplou hnedou farbou

Ďalej máme ďalší ľahko nositeľný štýl, ale tento je plný určitej farby. Tieto vrkôčiky sú teda dlhé a pozametané dvoma stredovými vrkočmi. Vlasy majú tiež krásny hnedý odtieň. Myslíme si, že farba skutočne mení štýl. Hnedé odtiene, ako je tento, pristanú každému a pristanú každej sezóne.

Ľahko nositeľné vrkoče s teplou hnedou farbou

Zdroj: @lerato_falasie

60. Roztomilé Bobové vrkoče s korálkami

Tento ďalší účes je ďalším z našich obľúbených. Vlasy sú krásne spletené do uhladeného a úhľadného vzoru. Tieto vrkôčiky sú tiež stredne dlhé a v spodnej časti sú číre korálky. Milujeme vzor, ​​korálky a dĺžku. Je to roztomilý a pekný štýl, ktorý bude vyhovovať všetkým vekovým kategóriám. Toto môžete samozrejme znova vytvoriť alebo vyskúšať štýl s rôznymi korálkami.

Roztomilé Bobové vrkoče s korálkami

Zdroj: @zumbahairbeauty

61. Krásny pletený účes Ombre

Ombre je stále must-have look a tieto vrkoče ukazujú, ako ho štýlovo nosiť. Ako vidíte, vlasy sú upravené do trendového pleteného vzoru. Vlasy tiež začnú čierne a potom splynú do hnedého odtieňa. Tento ombre je krásny a prirodzene vyzerajúca farba znamená, že sa ľahko nosí. Môžete skúsiť podobný vzhľad alebo byť odvážnejší s ombre.

Krásny opletený účes Ombre

Zdroj: @zumbahairbeauty

62. Blondínky

Ďalej vám ukážeme ďalší glam look. Tu máme dlhé vrkoče s ohromujúcim pleteným vzorom. Vlasy sú tiež blond. Dĺžka a farba vrkočov sú nádherné. Účes, ako je tento, bude úchvatný, takže je ideálny pre chvíle, keď sa chcete obliecť, aby ste zapôsobili. Tento vzor vrkoča môžete vyskúšať aj bez pridanej farby.

Blond kmeňové pletence

Zdroj: @missy_did_em

63. Hrubé stredné vrkoče

Ďalší účes predstavuje trendové kmeňové kukurice. Vlasy majú v hornej časti hlavy nádherný vzor a skutočné vrkoče sú stredne dlhé. Každý vrkoč je tiež ozdobený korálkami. Je to zábavný, pekný a štýlový vzhľad, ktorý pristane každému. Štýl je možné znovu vytvoriť s akýmikoľvek korálkami a v akejkoľvek dĺžke.

Chunky stredne kmeňové vrkoče

Zdroj: @zumbahairbeauty

Dúfame, že ste našli perfektný nový účes, ktorý môžete vyskúšať!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire