15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

65 roztomilých a štýlových letných nechtov do roku 2020

31. Vibrujúce viacfarebné nechty

Ďalej máme ďalší vzhľad nechtov, ktorý ponúka niekoľko jasných odtieňov. Nechty sú dlhé a každý je namaľovaný v dvoch žiarivých farbách. Všetky farby potom vytvoria prechodový dizajn. Je to taký trendový nápad na nechty a bude vyzerať úžasne na dĺžke a tvare nechtov. Znovu vytvorte manikúru podobnými farbami alebo si vyberte svoj vlastný letný gradient.

Dúhové rakvy na leto

Zdroj: @chaunlegend

32. Matné neónové oranžové nechty

Ďalší skvelý trend nechtov, ktorý by ste mohli vyskúšať toto leto, je neón. Neónové farby na nechty sú jedným z must-have lookov a táto ďalšia manikúra ukazuje, ako ich nosiť štýlovo! Nechty sú dlhé, v tvare rakvy a sú namaľované v neónovo oranžovom odtieni. Toto je odvážna myšlienka a vyhlásenie. Skúste podobný oranžový odtieň alebo zvoľte inú neónovú farbu.

Matné neónové oranžové rakvové nechty

Zdroj: @chaunlegend

33. Matný melónový nechtový dizajn

Hľadáte jedinečný nápad na nechty? Potom je to pre vás. Tu máme dlhú, matnú manikúru, ktorá má roztomilý dizajn melónu. Väčšina nechtov je namaľovaná v žiarivom ružovom odtieni s matným povrchom s jedným prízvukom, ktorý má melónový dizajn. Je to zábavný a žiarivý vzhľad, ktorý je ideálny na leto. Melón na akcentovom klinci bol ručne nakreslený, ale môžete si kúpiť samolepky z melónu, takže dizajn je ešte jednoduchšie obnoviť..

Letné matné nechtíky z melónu

Zdroj: @daria_zatynaichenko

34. Dizajn nechtov Neon Star

Náš ďalší nápad bol inšpirovaný najnovšou manikúrou Kylie Jenner. Nechty sú svetlého odtieňa s úžasným hviezdnym dizajnom navrchu. Každý klinec je iný, ale ak chcete, môžete opakovať rovnaký vzor. Takáto manikúra je krásna a bola by ideálna na teplejšie obdobie.

Dizajn nechtov Neon Star

Zdroj: @ykc2712

Tu je návod na YouTube pre podobný dizajn nechtov:

35. Palm Tree Nail Art

Ďalej vám ukážeme ďalší tropický vzhľad. Tieto nechty majú tipy pre neónové v a majú aj prízvuk. Akcentný klinec má pozadie západu slnka s čiernou palmou. Je to taký zábavný a živý dizajn. K dispozícii sú online návody, ktoré vám pomôžu vytvoriť tipy v a šablóny na nechty z palmy si môžete kúpiť online.

Umenie na nechty z palmy

Zdroj: @chaunlegend

36. Farebné trblietavé nechty Ombre

Máte radi ombré nechty? Potom sa musíte pozrieť na tento ďalší nápad. Nechty sú nahé a každý z nich má ombre dizajn v žiarivých farbách. Je to taký štýlový nechtový dizajn a bude perfektný na festivaly a iné zábavné letné akcie. Znovu vytvorte viacfarebný ombre alebo vyberte jeden jasný odtieň pre všetky nechty.

Farebné trblietavé nechty Ombre

Zdroj: @nails_by_annabel_m

37. Glitter a svetlo ružové nechty

Vychutnajte si tento rok v lete lesklé nechty, ako sú tieto! Väčšina nechtov je svetlo ružová a majú dva prízvukové nechty. Akcentné nechty majú ružovo -biely trblietavý ombre. Je to krásny dizajn nechtov, ktorý pristane všetkým dĺžkam a tvarom nechtov. Bude to perfektné pre špeciálnu príležitosť.

Trblietky a svetlo ružové nechty

Zdroj: @margaritasnailz

38. Cool Zebra Nail Design

Prejdite sa divokou stranou a vyskúšajte zvieraciu potlač na nechtoch! Tu je nádherný príklad! Pre tento vzhľad je väčšina nechtov biela a existuje jeden akcentový necht so zebrovou potlačou. To je taký štýlový vzhľad a bude to úžasné pre letnú sezónu. Podobný dizajn môžete vytvoriť pomocou šablóny na nechty. Na internete sú k dispozícii šablóny s ľubovoľnou potlačou zvierat.

Skvelý dizajn nechtov Zebra

Zdroj: @kangannynails

39. Aktové nechty so žltými končekmi

Ďalší nápad na nechty obsahuje viac trendových tipov v. Tieto nechty sú namaľované v nahom odtieni s neónovo žltými končekmi. Je to taký chladný a štýlový vzhľad. Milujeme tipy v, pretože môžete vyskúšať žiarivé farby bez toho, aby ste boli príliš odvážni. Obnovte letné žlté tipy alebo vyskúšajte jasnú farbu podľa vlastného výberu.

Nahé nechty so žltými končekmi

Zdroj: @chaunlegend

40. Štýlové fialové a ružové nechty

Ak hľadáte jednoduchý a štýlový nápad na nechty, potom je to pre vás. Nechty sú dlhé, v tvare rakvy a sú namaľované v žiarivých fialových a ružových odtieňoch. Nechty v odvážnej farbe, ako je táto, v momente zapôsobia, že budete pripravená na leto. Skúste takto purpurovú farbu alebo môžete použiť akúkoľvek farbu na vyjadrenie.

Matný fialový a ružový dizajn nechtov

Zdroj: @_zvolené

41. Dizajn nechtov s gradientom dúhy

Ďalej vám ukážeme ďalší letný gradient. Milujeme tieto nechty, pretože nám pripomínajú letnú dúhu. Ak chcete získať ďalšie nápady a nápady na dúhové nechty, pozrite sa na náš ďalší článok tu.

Dúhové gradientové rakvové nechty

Zdroj: @nadiaa_o

42. Ružový a oranžový dizajn nechtov

Náš ďalší nápad je jasný a odvážny. Nechty sú namaľované v žiarivých ružových a oranžových odtieňoch. K dispozícii je tiež necht s prízvukom ombre a niektoré drahokamy. Je to krásna, tropická a letná manikúra. Pripomína nám koktaily a nanuky, takže je perfektný na letné obdobie.

Ružový a oranžový dizajn nechtov

Zdroj: @nailsbykatrins

43. Nápad na pekne ružový mramorový necht

Ďalší nápad na nail art, ktorý môžete toto leto vyskúšať, je mramor. Táto ďalšia manikúra ukazuje roztomilý spôsob nosenia. Každý klinec je namaľovaný inou farbou vrátane ružovej, bielej a trblietavej striebra. Existuje tiež jeden prízvuk, ktorý predstavuje ružový a biely mramor. Je to štýlový vzhľad, vďaka ktorému vaše nechty vyniknú z davu. Existuje veľa spôsobov, ako vytvárať mramorové umenie, a návody nájdete online.

Docela ružový mramorový nechtový nápad

Zdroj: @nailsbykatrins

44. Živé želé nechty

Želé nechty sú taký chladný a zábavný vzhľad, ktorý môžete vyskúšať na leto. V trende sú k dispozícii nechty v jasných farbách, ktoré sú priesvitné. Môžete skúsiť takú manikúru. Tieto nechty majú neónový oranžový odtieň a je to perfektná farba na leto. Želé nechty vyzerajú najlepšie, keď sú nechty dlhé.

Živé želé nechty

Zdroj: @chaunlegend

45. Farebné pruhy

Ak sa nemôžete rozhodnúť, ktorú žiarivú farbu vyskúšať, prečo ich všetky nenosiť ?! Na vytvorenie pásikového nechtového umenia by ste mohli použiť všetky svoje letné farby. Tieto nechty sú biele, žlté, fialové a ružové. Je to taký kreatívny a jedinečný vzhľad. Obnovte farebné pruhy, ako sú tieto, alebo použite vlastnú paletu farieb. Prúžky je možné vytvoriť pomocou pásky na nechty.

Farebné pruhované nechty

Zdroj: @polishedtwins

46. ​​Farebné matné ihlové klince

Ďalej vám ukážeme farebné mani. Tu máme dlhé ihlové nechty. Jedna ruka má nechty s ružovými a červenými odtieňmi. Na druhej strane používa ružovú, modrú a žltú farbu. Každý klinec má teda inú farbu. Jeden klinec je tiež ozdobený kamienkami. Je to zábavný, dúhový dizajn, ktorý dodá farbu vašim letným outfitom.

Farebné matné nechty

Zdroj: @nailbysteven92

47. Nahé nechty s dúhovými hrotmi

Tento ďalší nápad na nechty je taký roztomilý a živý! Mani obsahuje nahé nechty a každý z nich má dúhovú špičku. Milujeme to, pretože môžete vyskúšať výraznejšie farby, ale jemnejšie. Môžete vyskúšať dúhové pruhy alebo si môžete vybrať desať alebo päť dúhových odtieňov a namaľovať celý hrot každého nechtu inou farbou..

Nahé nechty s tipy dúhy

Zdroj: @anouskaanastasia

48. Ružové a oranžové ombre s kamienkami

Ak radi nosíte svetlé farby nechtov, musíte sa na to pozrieť. Tu máme živý dizajn ombre. Nechty začínajú ružovo a potom sa menia na oranžové. Niektoré nechty sú tiež ozdobené kamienkami. Milujeme letné farby a kamienky vyzerajú tak glam! K dispozícii sú online návody na zdobenie nechtov Ombre a kamienky je možné kúpiť online. Môžete to teda skúsiť obnoviť sami.

Ružové až oranžové ombre nechty s kamienkami

Zdroj: @margaritasnailz

49. Palmy na nechty

Nič nehovorí leto ako palmy a ďalšia mani ukazuje, ako štýlovo nosiť dizajn palmy. Všetky nechty používajú tropické ružové a oranžové farby. Dva nechty používajú odtiene aj s umbre art. Nechty ombre majú tiež čierne palmy. Je to úžasná mani, ktorá je ideálna na leto a prázdniny. Môžete si kúpiť samolepky a šablóny na nechty z palmy. Stromy môžu byť ručne maľované, ak máte pevnú ruku.

Letné nechty na palme

Zdroj: @gandziuchaa

50. Elegantné neónové ružové nechty

Milujeme tento ďalší nápad! Tu máme roztomilé ružové nechty. Niektoré nechty sú svetlo ružové a niektoré žiarivo ružové. Je to len pekná, zábavná a živá mani, ktorá je ideálna na jar a leto. Ružový dizajn, ako je tento, bude vyhovovať všetkým dĺžkam a tvarom nechtov. Obnovte to alebo môžete vyskúšať tmavšie ružové odtiene.

Elegantné neónové ružové nechty

Zdroj: @alinahoyonailartist

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire