15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Krásnych návrhov nechtového umenia pre rakvové nechty

31. Matné burgundské nechty s kamienkami

Ďalší spôsob, akým si môžete vyžehliť nechty, sú kamienky. Môžete si vyskúšať dizajn takto. Všetky nechty sú matne bordové a každý necht má iný drahokamový dizajn. Kamienky sa dajú ľahko aplikovať na nechty. Môžete si ich kúpiť online a naniesť ich pomocou lepidla na nechty. Znovu vytvorte podobný vzhľad alebo vyskúšajte svoj vlastný jedinečný dizajn.

Matné burgundské nechty s kamienkami

Zdroj: @nailsbymztina

32. Francúzske tipy s nechtom s kvetinovým akcentom

Ďalej tu máme ďalšiu jedinečnú verziu klasickej francúzskej manikúry. Všetky nechty sú nahé s bielymi končekmi okrem jedného. Akcentný necht má elegantný kvetinový vzor. Takéto nechty sú krásne a budú vyzerať úžasne na každom. Skúste podobný vzhľad ako tento alebo môžete skúsiť iný dizajn kvetov.

Francúzske tipy s nechtom s kvetinovým akcentom

Zdroj: @merlin_nails

33. Krásny dizajn rakvy Ombre na nechty

Ombre nail art a trblietky spolu vyzerajú úžasne. Neberte to jednoducho ako slovo, pozrite sa na tento ďalší nápad. Niektoré z nechtov sú pekne fialovej farby, jeden necht je ombre a druhý necht je pokrytý trblietkami. Je to pekný a glam look, ktorý pristane každému. Túto manikúru môžete znova vytvoriť alebo môžete vyskúšať kombináciu trblietok a ombre v akejkoľvek farbe.

Krásny dizajn nechtov na rakve Ombre

Zdroj: @merlin_nails

34. Iskrivé matné nechty

Ďalej vám ukážeme ďalší vzhľad ombre. Nechty sú svetlé a potom sa zmiešajú do tmavého vínového tónu. Každý klinec má tiež umenie zlatých trblietok. Je to odvážny a elegantný dizajn, ktorý je ideálny pre dámy, ktoré majú radi nechty, aby urobili vyhlásenie. Takáto manikúra by bola ideálna na večer.

Ohromujúce, iskrivé matné nechty na rakvy

Zdroj: @merlin_nails

35. Cool Grey Nail Design

Náš ďalší nápad predstavuje ďalšiu chladnú sivú manikúru. Niektoré nechty sú trblietavé, jeden necht je tmavošedý a zvyšok je namaľovaný vo svetlošedom odtieni. Je to ľadový a krásny dizajn, ktorý bude perfektný na zimu a prázdniny. Je to štýlový a jasný vzhľad, ktorý pristane každému.

Cool Grey Nail Design

Zdroj: @joannasnails

36. Docela krátke rakvy

Vaše nechty nemusia byť príliš dlhé, aby mohli nosiť tvar rakvy. Môžete skúsiť kratší vzhľad takto. Nechty sú namaľované červenou a ružovou farbou a niektoré nechty sú ozdobené iskrivými drahokamami. Je to pekný vzhľad, ktorý sa ľahko nosí, pretože nebudete zápasiť s dlhými nechtami. Na krátke nechty môžete použiť akúkoľvek farbu a nosiť akékoľvek nechtové umenie.

Docela krátke rakvové nechty

Zdroj: @margaritasnailz

37. Elegantné biele tipy

Ak milujete nechtové vzory so štýlovými tipmi, potom je to pre vás. Nechty sú nahé s trendovými koncami v tvare V. Niektoré nechty sú zdobené kryštálmi. Jedná sa o elegantný a elegantný dizajn. Bolo by perfektné pre nevestu alebo pre družičky. Obnoviť sa môžete s drahokamami alebo bez nich.

Elegantný biely tip na dizajn rakvy na nechty

Zdroj: @nailsbymztina

38. Glitterové a mramorové nechty

Ďalší trend nechtov, ktorý môžete vyskúšať, je mramor a tieto nechty ukazujú, ako ho štýlovo nosiť. Za týmto účelom sú dva nechty pokryté trblietkami, jeden necht je hnedý a ostatné sú zdobené glam mramorovým umením. Ako vidíte, mramor vyzerá elegantne a dáva manikúre výhodu. Na internete nájdete návody, ako si vytvoriť mramorové nechtové umenie sami.

Trblietavé a mramorové nechty

Zdroj: @joannasnails

39. Matné sivé nechty s trblietavým akcentom

Šedá je ďalšou elegantnou a elegantnou farbou, ktorú by ste mali vyskúšať. Tieto rakvy na nechty sú lakované matnou sivou farbou a majú tiež iskrivý akcent. Je to ohromujúca manikúra a podobný dizajn skutočne vykúzli váš vzhľad. Napriek tomu, že nechty sú lesklé, farby sú neutrálne, takže si môžete obliecť dizajn na každú príležitosť.

Matné sivé nechty s lesklým akcentom

Zdroj: @merlin_nails

40. Elegantné fialové nechty

Buďte odvážna a vyskúšajte živú fialovú farbu nechtov, ako je táto. Všetky nechty sú nalakované na tmavo purpurovo a dva nechty majú glam strieborný a čierny nail art. Jedná sa o štýlový dizajn, ktorý rozžiari váš vzhľad. Skúste podobnú manikúru alebo môžete nosiť obyčajné purpurové nechty. Tak či onak, vaše nechty budú vyzerať úchvatne.

Elegantné fialové nechty

Zdroj: @nailsbykatrins

41. Glam Glitter Ombre

Ďalej tu máme ďalší krásny vzhľad ombre. Pre tento dizajn sú nechty nahé a potom sa farba zmení na iskrivú fialovú. Existuje aj jeden lesklý prízvuk. Je to lesklý a očarujúci dizajn a bolo by perfektné na špeciálnu príležitosť, večer alebo párty. Môžete skúsiť podobný dizajn v inej farbe.

Dizajn nechtov Glam Glitter Ombre

Zdroj: @merlin_nails

42. Trendové rakvové klince s kvetinovým akcentom

Náš ďalší nápad je pekný a jedinečný. Každý klinec má iný dizajn. Jeden klinec je ružový, jeden je biely, je tu aj mramorové umenie a sklárske umenie. K dispozícii je tiež ohromujúci kvetinový dizajn nechtov. Takáto manikúra je ideálna pre dámy, ktoré chcú nechtami vyniknúť z davu. Je to nádherný nápad na nechty, ktorý pristane každému.

Trendové rakvové klince s kvetinovým akcentom

Zdroj: @riyathai87

43. Elegantné nechty s bielymi hrotmi a kryštálmi

Ak milujete elegantné nechty s bielymi špičkami, potom je to pre vás. Nechty sú nahé s bielymi koncami v a jeden necht s akcentom je zdobený kryštálmi. Je to krásny a ľahko nositeľný vzhľad, ktorý pristane každému. Tento dizajn nechtov by vyzeral nádherne aj s klasickými tipmi na francúzsku manikúru.

Elegantné nechty s bielymi hrotmi a kryštálmi

Zdroj: @merlin_nails

Dúfame, že ste našli elegantný dizajn nechtov na rakvu!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire