15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 nápadov na nechty, ktoré inšpirujú vašu ďalšiu mani

31. Štýlový dizajn modrého nechtu

Ďalší dizajn je jedným z našich obľúbených. Dva nechty sú matne modré, dva majú úžasný bielo -modrý dizajn a ďalšie dva nechty sú nahé s modrými drahokamami. Nechty na palci môžete tiež namaľovať na modro. Je to odvážny nápad na nechty a rozžiari váš vzhľad. Znovu vytvorte celú manikúru alebo len jeden alebo dva návrhy.

Štýlový dizajn s modrým nechtom

Zdroj: @nailcocktail

32. Matné fialové nechty

Hľadáte štýlový, ale nositeľný nechtový dizajn? Potom by to mohlo byť pre vás perfektné. Tu máme matné fialové nechty. Fialová farba je taká jasná a živá, že by to bol skvelý odtieň na leto. Je to jednoduchý nápad, ale prináša vyhlásenie. Na vytvorenie tohto vzhľadu budete potrebovať obyčajný fialový lak na nechty, pretože na dosiahnutie trendového vzhľadu môžete použiť matný vrchný lak. Samozrejme, ak máte matný lak na nechty, potom ho jednoducho použite.

Matné fialové nechty

Zdroj: @nailcity_gdl

33. Leopardí vzor a dizajn červeného nechtu

Ďalej vám ukážeme nápad na divoký klinec. Väčšina nechtov je matne červená a sú tam dva prízvukové nechty. Jeden prízvuk necht je matný nahý a druhý necht má štýlový vzor leopardej potlače. Všetky farby a vzor spolu vyzerajú úžasne. Na internete je veľa návodov, ktoré vám ukážu, ako si leopardí vzor vytvoriť sami. Vyskúšajte celú manikúru alebo vyskúšajte len leopardí vzor.

Leopardí vzor a dizajn červených nechtov

Zdroj: @amanda.sudolll

34. Iskrivý nahý nechtový dizajn

Ďalší nápad na nechty, ktorý vám musíme ukázať, je taký pekný a elegantný. Každý klinec má iný dizajn, ktorý zahŕňa ombre, trblietky a ďalšie. Takáto manikúra by bola ideálna na špeciálnu príležitosť, možno na večierok alebo na svadbu. Môžete obnoviť celý vzhľad alebo vyskúšať len jeden alebo dva z návrhov. Ak je príliš tučný, môžete vytvoriť jemnejšiu verziu. Stačí použiť menej kamienkov a menej trblietok.

Iskrivý nahý dizajn nechtov

Zdroj: @_zvolené

35. Matné čierne a červené mandľové nechty

Ďalším skvelým vzorom, ktorý môžete vyskúšať na nechtoch, sú prúžky. Tieto nechty ukazujú, ako štýlovo nosiť prúžky. Niektoré nechty sú matne čierne, dva sú červené a jeden z nechtov má biele a čierne pruhy. Pruhy vyzerajú tak úžasne s červenou a čiernou. Pásky na nechty alebo šablónu môžete vytvoriť. Obnovte tento vzhľad alebo môžete vyskúšať svoj vlastný štýlový dizajn prúžkov.

Matné čierne a červené mandľové nechty

Zdroj: @dorkanails

36. Ružové a ružovo zlaté nechty

Ďalej tu máme glam nail design. Väčšina nechtov je namaľovaná v svetlo ružovom odtieni a nechýba ani jeden ružový zlatý akcent. Ružové zlato a ružové spolu vyzerajú úchvatne a je to jedna z našich obľúbených farebných kombinácií. Jeden klinec na každej ruke má tiež drahokamový dizajn. Je to pekná a elegantná manikúra, ktorá by vyzerala úžasne na každom.

Rakev na nechty v ružovom a ružovom zlate

Zdroj: @_zvolené

37. Summery Coral Nail Design

Chcete, aby vaše nechty vyzerali letne? Potom vyberte taký dizajn! Tu máme štýlovú manikúru, ktorá používa svetlé koralové odtiene. Použité vzory nechtov zahŕňajú korálové špičky, zlaté prúžky a trblietky. Je to trendový nápad a bolo by to perfektné na letnú sezónu. Môžete vytvoriť rôzne vzory nechtov alebo vyskúšať len jeden. Korálové farby je možné ľahko nájsť na internete.

Neónový koralový nechtový dizajn na leto

Zdroj: @nailfashionbyjenny

38. Jedinečné a farebné nechty

Radi nosíte jedinečné a farebné nechtové umenie? Potom sa pozrite na tento dizajn. Dva nechty sú obyčajné pastelové odtiene a tri nechty majú krásne nechtové umenie. Je to taký roztomilý a pekný dizajn nechtov. Takéto umenie si bude vyžadovať prax, ale bude stáť za to. Ak nechcete vzor ručne maľovať, môžete namiesto toho použiť šablónu s podobným dizajnom.

Jedinečné a farebné nechty

Zdroj: @amanda.sudolll

39. Jednoduchý a elegantný dizajn nechtov

Ďalším nápadom na nechty je glam a elegantný dizajn. Dva nechty sú biele, dva matné čierne a jeden necht je pokrytý zlatými trblietkami. Milujeme kombináciu farieb, pretože je tak štýlová a krásna. Vďaka tvaru nechtov vyzerá manikúra ešte elegantnejšie. Môžete to znova vytvoriť alebo namiesto toho vyskúšať strieborné trblietky.

Jednoduchý a elegantný dizajn nechtov

Zdroj: @charmingnails_slc

40. Myšlienka dizajnu glam nechtov

Čaká vás špeciálna príležitosť a potrebujete očarujúcu sadu nechtov? Ak je to tak, musíte túto manikúru vidieť. Dva nechty sú trblietavé, jeden je červený a jeden je nahý. Červené a nahé nechty sú ozdobené kamienkami. Je to úžasný nápad na nechty a bude sa vám hodiť. To je ideálne pre časy, keď chcete urobiť dojem.

Glam Nail Design Idea na krátke rakvy

Zdroj: @nailbyjenny96

41. Akt, čierna a Chevron čl

Ďalším trendovým vzorom, ktorý môžete vyskúšať, sú krokvy. Tu máme manikúru, kde sú dva nechty nahé, jeden je matný čierny a jeden necht má krokvový dizajn. Ako vidíte, krokvy vyzerajú tak štýlovo. Tento vzor môžete vytvoriť pomocou pásky na nechty alebo šablóny. Na internete sú k dispozícii návody, ktoré vám pomôžu. Znovu vytvorte toto alebo použite inú paletu farieb.

Nude, Black and Chevron Nail Art

Zdroj: @badgirlnails

42. Svetlé, matné gradientové nechty

Gradient nail art sa stal jedným z najlepších lookov, ktoré môžete vyskúšať. Tieto nechty majú zmenu farby ako ombre, ale používa sa viac farieb. Ako tu vidíte, každý z nechtov má inú farebnú zmes, ktorá vytvára dúhový vzhľad. Je to zábavný a farebný nápad na nechty, ktorý je ako stvorený na leto. Môžete to znova vytvoriť alebo použiť akúkoľvek zmes farieb.

Svetlé, matné gradientové nechty

Zdroj: @onyxfiles

43. Dizajn nechtov mincovne Ombre

Ďalej tu máme baby boomer nechty. Baby boomer nechty predstavujú ombre umenie vo svetlo ružovej a bielej farbe. Je to ako francúzsky ombre alebo francúzsky fade. Všetky tieto nechty majú ombre dizajn a sú tiež ozdobené kamienkami. Je to očarujúci a elegantný nápad, ktorý by bol ideálny pre nevestu. Drahokamy, ako sú tieto, sa dajú kúpiť online a dajú sa nalepiť lepidlom na nechty.

Ombre mätový nechtový dizajn s kamienkami

Zdroj: @cheyennesnails_

Tým sa naše nápady na nechty končia, jediný problém, ktorý teraz máte, je rozhodnúť sa, ktorý dizajn vyskúšate!

Previous Post
43 najlepších účesov Bob a Lob na leto 2019
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire