15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Pekných boxových vrkočov s farbou na každú sezónu

31. Blond, hnedé a čierne vrkoče

Máte radi viacfarebné účesy? Ak je to tak, je to pre teba ideálne. Na tento účel máme hrubé vrkoče a bola použitá zmes rôznych farieb na vlasy. Medzi farby teda patrí čierna, medená hnedá a blond. Je to ohromujúca farebná kombinácia a celkový štýl je taký trendový. Skúste podobný štýl alebo môžete použiť rôzne odtiene týchto farieb.

Blond, hnedé a čierne boxové vrkoče

Zdroj: @pinkvalenciaga_

32. Myšlienka letných vlasov

Chcete nový účes na leto? Ak áno, pozrite sa na to. Tu máme dlhé vrkoče a každý je zafarbený na čierne, hnedé a blond odtiene. K dispozícii je tiež purpurový šnúrkový cop a vlasy zdobia aj mušle. Farby a doplnkový štýl sú také letné a sú ideálne pre horúce sezóny.

Summery Blonde Braids Hair Idea

Zdroj: @glowprincesss

33. Nádherné tmavo ružové vrkoče

Ďalej vám ukážeme ďalší ružový vzhľad. Tentokrát sú vrkoče dlhé a hrubé. Každý vrkoč je ohromujúci metalický ružový odtieň. Milujeme túto farbu vlasov a je ideálna pre dámy, ktoré majú radi odvážnejšie vrkoče. Nechajte to takto jednoducho, inak bude farba so zlatými doplnkami vyzerať úžasne.

Nádherné tmavo ružové vrkoče

Zdroj: @tiphaniemakeup

34. Živý nápad so žltými vlasmi

Skôr v príspevku sme zdieľali nápad so žltým vrkočom. Ak sa vám to páčilo, pozrite sa aj na tento. Tieto vrkôčiky sú živšie a majú živší odtieň žltej. Je to taký zábavný a štýlový nápad na vlasy. Tieto vrkôčiky dodajú vášmu vzhľadu farebný nádych a taktiež vám zdvihnú náladu. Milujeme tieto! Štýl bol vytvorený so šiestimi baleniami vlasov Rastafri Yellow Freed’m’Silky Braid Hair.

Žlté boxové vrkoče

Zdroj: @kersti.pitre

35. Modrá a ružová ombra

Nasledujúci nápad na vlasy predstavuje ďalší nápad na ombre. Tentokrát vlasy začnú čierne, potom vlasy zmenia farbu na ružovú a nakoniec na modrú. Je to taký pekný a odvážny nápad. Táto farebná kombinácia je skvelá na jar a leto. Obnovte to alebo môžete použiť rôzne modré a ružové odtiene. Možno tmavšie a živšie tóny.

Modré a ružové oplety Ombre

Zdroj: @fatou_amina

36. Živé modré vlasy

Keď už hovoríme o živej modrej, tento účes používa nádherný jasne modrý odtieň. Ako vidíte, vrkoče sú dlhé a hrubé. Každý vrkoč je veľmi odvážny modrý tón a je tam tiež primiešaná jasná fialová. Farba je nádherná a je ideálna pre dámy, ktoré majú radi výrazné vlasy, vďaka ktorým vyčnieva z davu. Milujeme túto farbu!

Živé modré vlasy

Zdroj: @mariapaulamapo

37. Nápad na polovičnú farbu

Ďalej máme ďalší odvážny nápad na vlasy. Tentoraz je polovica vrkočov čierna a druhá strana svetlá blond. Je to úžasný, trendový a jedinečný nápad. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo môžete pomocou dvoch ďalších farieb vytvoriť štýl pol na pol. Túto farebnú myšlienku je možné použiť na akúkoľvek dĺžku vrkoča.

Polovičný farebný nápad

Zdroj: @afrolaytina

38. Zábavné ružové vrkoče

Milujeme tento ďalší nápad na vlasy! Tieto vrkôčiky sú dlhé a sú kombináciou čiernej a ružovej. Ružová farba je taká zábavná a nápaditá, ako stvorená na leto. Takéto vlasy sú pekné a skutočný zapletaný štýl je tiež veľmi nervózny. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť alebo použiť iný odtieň ružovej. Na jeseň a zimu sú lepšie tmavšie tóny.

Zábavné ružové vrkoče

Zdroj: @_deusadabeleza

39. Nápad na medené vlasy

Ak hľadáte trendovú farbu a štýl vlasov, potom je to pre vás. Tu máme dlhé vrkoče, ktoré sú nádherným medeným odtieňom. Vrkoče sú tiež uviazané do chvosta. Milujeme na tom všetko a medené vrkoče vyzerajú úžasne na nebeskom vysokom chvoste. Nech je to jednoduché alebo doplnkové, zlaté manžety budú vyzerať skvele.

Medený nápad na vlasy

Zdroj: @zhaanaay

40. Tučné svetlo modré vrkoče

Ďalší nápad na vlasy je krásny a modrý. Za týmto účelom vlasy začnú čierne a potom majú vlasy pridané viacnásobné modré tóny. Je to nádherný nápad na vlasy a milujeme štýl drdola. Skúste niečo podobné alebo vyskúšajte viacfarebnú fialovú alebo ružovú. To bude vyzerať roztomilo aj so štýlom drdolu.

Tučné svetlo modré vrkoče

Zdroj: @ronkeraji

41. Nádherné zelené vrkoče

Ďalej tu máme ďalší jedinečný nápad na farbu. Tieto vrkôčiky sú nádherného a tmavozeleného odtieňa. Je to taký úžasný nápad na vlasy a zelené vrkoče sme tak často nevideli. Je to perfektné pre tých, ktorí radi vyniknú a ktorí chcú skúsiť niečo trochu iné. Obnovte to alebo vyskúšajte iný zelený odtieň, ako je neón!

Nádherné zelené boxové vrkoče

Zdroj: @vibeofanubian

42. Jasné červené vrkoče so zlatým príslušenstvom

Červená je veľmi obľúbená farba a pri takýchto vrkočoch vidíme, prečo. Tu máme dlhé a svetlé vrkoče. Niektoré vrkoče sú tiež doplnkové. Takáto červená farba bude vyhovovať všetkým štýlom, ročnému obdobiu a tiež každej žene. Je to zábavný a ľahký spôsob, ako si vyžehliť vlasy. Akýkoľvek červený odtieň bude vyzerať úžasne, takže vyskúšajte akýkoľvek!

Jasne červené vrkoče so zlatým príslušenstvom

Zdroj: @camilladelucas

43. Hnedé a blond pletence

Tento ďalší účes predstavuje ďalšie krásne farebné kombo. Pre tento vzhľad máme dlhé a jumbo vrkoče. Všetky vrkôčiky sú hnedé a je k nim aj blond. Je to nádherný nápad na vlasy a pretože farby sú elegantné, veľmi ľahko sa nosí. Skúste tento štýl alebo použite rôzne odtiene farieb.

Hnedé a blond pletence

Zdroj: @braid_and_beyond

Dúfame, že ste našli perfektnú farbu vlasov pre vaše boxové vrkoče!

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire