15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Rýchle a jednoduché vrkoče pre krátke vlasy

31. Pretiahnite vrkoč

Pretiahnuté vrkoče sú ďalším must-have lookom. Sú skvelé pre tých, ktorí bojujú so zložitejšími vrkočmi. Ako získate pletený vzhľad, ale musíte vlasy iba jednoducho spliesť. Je to roztomilý a štýlový vzhľad, ktorý pristane každému. K dispozícii sú návody na tieto vrkoče online a môžete ich vytvoriť aj na veľmi krátkych boboch.

Prevlečte vrkoč

Zdroj: @braidsbyfrida

32. Elegantné vrkoče na krátke vlasy

Hľadáte elegantný štýl? Ak je to tak, je to pre teba ideálne. Takže tu máme klasický bob. Vlasy sú rozdelené tak, aby vytvorili polovicu updo. Jedna polovica je voľná a druhá je štylizovaná do vintage štýlu s objemom. Účes je dokončený z dvoch troch prameňov. Je to úžasný nápad na vlasy a je ideálny na plesy a svadby.

Elegantné vrkoče na krátke vlasy

Zdroj: @sweethearts_hair

33. Messy Bob Braids

Doprajte svojim vlasom zábavnú a peknú premenu s takýmito vrkočmi. Tento štýl obsahuje dva vrkoče a každý z nich má rozcuchaný vzhľad. Je to taký výrok a krásny nápad. Tento look môžete vytvoriť na veľmi krátkych vlasoch, len ich musíte vedieť uviazať.

Rozstrapatené vrkoče pre krátky strih Bob

Zdroj: @krissafowles

34. Chunky Side Braid

Ďalej máme nápad na roztomilý vrkoč pre tých, ktorí majú krátke bobky. Ako vidíte, vlasy sú v boboch po bradu. Tento štýl je doplnený voľným a robustným bočným opletením. Je to ľahko nositeľný štýl, ktorý pristane každému a bude tiež vyzerať úžasne s dlhšími bobmi. Takýto bočný vrkoč mohol byť dokonca vytvorený strihom pixie.

Robustný bočný cop pre krátke účesy

Zdroj: @alex_haircraft

35. Pletené polovičné updo pre krátke vlasy

Nasledujúci účes ponúka ďalší nápad na štýlovosť a nosenie. Tu máme bob a dve časti vlasov boli spletené. Dva vrkoče sa potom v strede stretnú so zlatou manžetou. Je to krásny nápad na vlasy a bude sa hodiť na každú príležitosť. Milujeme aj farbu, je ideálna na jeseň a zimu.

Pletené polovičné updo pre krátke vlasy

Zdroj: @la_lonki

36. Oholené vlasy s copom

Podrezanie sa stalo veľmi obľúbeným štýlom u žien a tu je návod, ako nosiť pletenú verziu. Za týmto účelom sú vlasy oholené okolo chrbta a bokov s dlhšími vlasmi na vrchu. Dlhšia časť má prevlečený vrkoč. Toto je zábavný a odvážny vzhľad. Obnovte strih a farbu, aby ste urobili účes.

Oholené vlasy s copom

Zdroj: @blowoutsbyabbe

37. Roztomilé vrkoče a kučery

Milujete polovičné účesy? Ak áno, je to pre teba. Tu máme blond bob s dvoma malými vrkočmi na temene hlavy. Je to roztomilý a pekný nápad na vlasy. Tento vzhľad môžete znova vytvoriť na ľubovoľnej dĺžke vlasov, od dlhého strihu po bobie. K tomuto typu vrkoča existujú online návody.

Roztomilé vrkoče a kučery

Zdroj: @brittss.braidss

38. Dva voľné francúzske vrkoče

Takže nie všetky vaše účesy musia byť zložité, môžete aj pre jednoduchší vzhľad ako tento. Tento štýl ponúka dva jednoduché bočné vrkoče. Takéto vrkoče je možné vytvoriť na ľubovoľnej dĺžke vlasov, pokiaľ je možné vlasy pripnúť na krk. Je to štýlový nápad na vlasy, ktorý môžete nosiť na príležitosti, ako je telocvičňa, alebo na uvoľnené a bežné dni.

Dva voľné francúzske vrkoče

Zdroj: @braidsbypetra

39. Vibrujúci Bob s bočným vrkočom

Ďalej tu máme ďalšiu chladnú farbu, strih a štýl. Dnes tu máme bob, ktorý je zafarbený na ružovú a žltú farbu. Štýl má tiež bočný oplet. Milujeme celý tento vzhľad a má letnú, tropickú atmosféru. Na obnovu štýlu môžete použiť akýkoľvek typ copu, od troch prameňov po rybí chvost.

Vibrujúci Bob s bočným vrkočom

Zdroj: @alex_haircraft

40. Bočný holandský cop s vlnami

Ďalší nápad na vlasy je pekný a elegantný. Tu máme vlnitý dlhý bob a na jednej strane tváre je hrubý bočný oplet. Je to veľmi elegantný a štýlový spôsob, ako nosiť vrkoč a bude vyhovovať všetkým vekovým kategóriám. Môžete skúsiť podobný vrkoč na krátkom bobu a online sú návody na tieto vrkoče.

Bočný holandský cop s vlnami

Zdroj: @thepennyparlor

41. Roztomilé vrkoče so stužkami

Ak milujete účesy s bočnými vrkočmi, potom je to perfektné! Tento štýl ponúka krátky Bob strih s jednoduchým robustným francúzskym copom na boku. Farba vlasov má odlesky, vďaka ktorým cop ešte viac popraská. Máme to radi, pretože je to zábavné, jedinečné a štýlové. Opäť to môže byť vytvorené na krátkych vlasoch, pokiaľ môžu byť pripnuté alebo zviazané. Takéto vlasy budú perfektné na svadby a festivaly!

Krátky Bob s bočným vrkočom

Zdroj: @lora_luneee

42. Edgy pletený účes

Ďalej vám ukážeme ďalší nervózny vzhľad. Takže pre tento vzhľad sú vlasy narezané na bob. Polovica vlasov je upravená a polovica je rozpustená. Horná polovica má uvoľnený drdol, bočný vrkoč a objem na vrchu. Má rockový vzhľad a je to veľmi trendový štýl. Znovu vytvorte toto alebo môžete pridať trblietky alebo doplnky, aby ste získali štýlovejší vzhľad. Dizajn sponky do vlasov, ktorý sme predstavili predtým, bude vyzerať úžasne.

Edgy pletený účes

Zdroj: @Alex_Haircraft

43. Odvážne vrkoče

Máte radi rybie chvosty? Ak áno, pozrite sa na to. Tu máme chaotický polovičný rybí cop, ktorý potom uviažeme na nízky chvost. Kaderník použil veľkú kravatu na vlasy, ale môžete sa rozhodnúť pre akúkoľvek. Ukazuje ďalší pekný a jedinečný spôsob, akým si môžete skrátiť krátke vrkoče. Samozrejme môžete použiť akékoľvek farebné scrunchie.

Polovičný cop do copu

Zdroj: @kayleymelissa

Dúfame, že ste našli inšpiráciu z našich príkladov pletencov pre krátke vlasy.

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire