15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.brickmovie.net 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

61 ohromujúcich účesov napoly hore, napoly dole

51. Ohromujúci vysoký polovičný chvost

Ďalej vám ukážeme trendový a krásny účes. Tu máme nebeský polovičný chvost doplnený nádhernými kučerami. Veľmi vysoké chvosty, ako je tento, sú tak štýlové a stali sa must-have kvôli osobnostiam ako Ariana Grande. Milujeme tento nápad na vlasy, pretože je to iný pohľad na chvost a získate to najlepšie z oboch svetov. Môžete mať vysoký vzhľad, ale tiež mať rozpustené a kučeravé vlasy. To by bol skvelý účes na ples, svadby a iné špeciálne akcie.

Ohromujúci vysoký polovičný chvost

Zdroj: @carmentasovac.hair_

52. Roztomilá polovičná žemľa

Nielen konské chvosty a vrkoče je možné použiť v štýle polovičky. Rovnako ako tento roztomilý účes môžete použiť aj drdol. Tu máme polovičný drdol a ostatné vlasy zostanú rozpustené. Ako vidíte, drdol vyzerá tak štýlovo a pekne. Je to ľahko nositeľný štýl, ktorý je možné skrášliť hore alebo dole, aby vyhovoval akejkoľvek udalosti od práce po svadbu. Môžete to nechať takto jednoduché a šik alebo pridať doplnky pre odvážnejší účes.

Roztomilá polovičná žemľa

Zdroj: @natalieannehair

53. Krásny polovičný štýl s trendovým príslušenstvom

Ďalej vám ukážeme ďalší vzhľad doplnkov. Tentokrát sú vlasy upravené do mäkkého a elegantného polovičného strihu a sú zakončené trblietavými sponami. Milujeme tento vzhľad, pretože je to úžasný a klasický účes, ktorý dáva moderný a trendový ráz. Je to krásny štýl a môžete ho znova vytvoriť pomocou podobných klipov alebo môžete použiť dizajn klipu podľa vlastného výberu.

Krásny polovičný štýl s trendovým príslušenstvom

Zdroj: @kasia_fortuna

54. Polovica vlasov, polovica vlasov s boho vibráciou

Milujete účesy s bohémskou atmosférou? Ak je to tak, musíte sa pozrieť na tento ďalší nápad. Tu máme dlhé a plážové vlasy s dvoma bočnými vrkočmi, ktoré im dodávajú polovičný vzhľad. Prámiky a plážové vlny sú tak úžasnou kombináciou. Tento účes môžete znova vytvoriť s príslušenstvom alebo bez neho. Skúste na letný festivalový vzhľad použiť remeselné perie alebo trblietky v polovičnom štýle.

Polovica vlasov, polovica vlasov s boho vibráciou

Zdroj: @peinartelook

55. Jednoduchý a ohromujúci polovičný účes

Niekedy je menej viac a pri podobných účesoch to platí. Tento polovičný štýl je taký jednoduchý a ohromujúci. Je to len polovičný zábal okolo chvosta. Takéto vlasy vyzerajú bez námahy krásne a sú všestranné, takže ich môžete nosiť na každú príležitosť, od bežného dňa až po slávnostnú udalosť. Tipy, ako bol tento vzhľad vytvorený, nájdete na nižšie uvedenej stránke a budú k dispozícii aj návody online.

Jednoduchý a ohromujúci polovičný účes

Zdroj: @blohaute

56. Pletený štýl do polovice so živým príslušenstvom

Tento ďalší nápad je taký roztomilý a pekný. Za týmto účelom sú vlasy rozdelené do polovičného štýlu. Horná časť vlasov je spletená a zvyšok je vložený do chvosta so živým doplnkom. Ako vidíte, je to zábavný a odvážny štýl. Môžete to znova vytvoriť alebo vyskúšať iba polovičný chvost bez vrkočov. Podobné vlasové doplnky sú dostupné online.

Pletený štýl do polovice so živým príslušenstvom

Zdroj: @michaelgrayhair

57. Elegantný polovičný drdol

Ďalej vám ukážeme elegantný nápad na vlasy. Tento štýl ponúka jemný a krásny polovičný drdol s objemom v hornej časti vlasov, zatiaľ čo rozpustená časť vlasov je kučeravá. Je to nádherný účes a môžete obnoviť tento formálny vzhľad alebo skúsiť ležérnejší štýl s uvoľnenými kučerami alebo vlnami.

Elegantný polovičný drdol

Zdroj: @davidcharleshb

58. Polovičný bublinkový chvost

Milujeme tento ďalší účes, je to ďalší z našich obľúbených. Tu máme polovičný účes, ktorý obsahuje bublinkový chvost. Bublinkové chvosty majú super štýlový vzhľad a sú tiež jedinečné. Toto je odvážna a kreatívna verzia polovičného chvosta. Ak chcete tento vzhľad znova vytvoriť sami, môžete si prečítať písomný návod na nižšie uvedenej stránke.

Half up Bubble Ponytail

Zdroj: @blohaute

59. Štýl s vysokou polovicou s lukom

Predtým v príspevku sme zdieľali krásny účes s lukom. Ak sa vám tento nápad páčil, musíte vidieť aj tento. Máme tu ďalšie updo s pekným doplnkom do luku. Vlasy sú upravené do vysokého polovičného poníka a zakončené čiernou mašľou a rozpustenými kučerami. Je to taký výrok a štýlový nápad. Takéto mašle si môžete kúpiť online v akejkoľvek farbe, takže existuje verzia tohto účesu, ktorá vyhovuje každému.

Štýl High Half Up s mašľou

Zdroj: @natalieannehair

60. Účes s viacerými vrkočmi

Ďalej tu máme ďalší účes s niekoľkými vrkočmi. Tentoraz majú vlasy polovičný cop s tromi prameňmi a dva malé a voľné vrkoče. Viacnásobné vrkoče a štýl vytvárajú taký trendový a ostrý vzhľad. Môžete to znova vytvoriť alebo pridať ešte viac vrkočov alebo pridať iný štýl vrkoča. Tak či onak, vaše vlasy vyniknú z davu!

Účes s viacerými copmi

Zdroj: @b.u.oznámené

61. Trendy Sky High Half Ponytail

Ak milujete nebeské vysoké chvosty, potom musíte vidieť tento ďalší pohľad. Máme tu ďalší polovičný štýl s veľmi vysokým chvostom. Vysoko na hlave bol vytvorený malý chvost a zvyšok vlasov je upravený na voľné kučery. Je to taký očarujúci účes a bude perfektný na večernú párty alebo párty.

Trendy Sky High Half Ponytail

Zdroj: @agusguerreiro_

Previous Post
23 rôznych spôsobov, ako rozohnať tmavohnedé vlasy s melírom
Next Post
38 Idei de imagine pentru maternitate care inspiră uimire